تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > آیا آدم کوچولوها واقعیت دارند ؟
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  آیا آدم کوچولوها واقعیت دارند ؟

  little-people(3) 

  فرهنگ عامه ی دنیا پر از افسانه های موجوداتی کوچکتر از انسان است و آیا می تونیم آنها را با نام آدمهای کوچک بدانیم؟

  وجود دارند یا ندارند ؟

  خوب آدم کوچولوها . سرزمین لی لی پوت و داستانش یادتونه، درسته برگرفته از یک واقعیت بود واقعیتی که الان سخت میشه باورش کرد.

  یادتونه اون آدم کوچولوها گالیور رو بسته بودن؟ گالیور که از خواب بلند شد ، این طرف و اون طرف رو نگاه کرد دید کلی آدم کوچولوها اطرافش هستند و دست و پاشو بستن ، پرسید واسه چی منو بستین؟ گفتن بخاطر اینکه اگر تو بخوای پاشی و برای خودت راه بری واسه ما خیلی خطرناکه!چون ما خیلی کوچیکیم. 

  اما چرا اینقد دور میریم  تو همین ایران خبر جنجالی پیدا شدن آدم کوچولوها اونم توی حصارک کرج خوب شاید بشه باور کرد! میگن سرزمین آدم کوچولوها وجود داره! شما باور می کنید؟ شاید فقط ساخته تخیله و با یک شایعه تمام ملت مات و مبهوت میمونن. هر چی که هست حرفهایی رو باید در این باره گفت.

  توی یه جنگلی بزرگ بین شاخ و برگ درختها ، روی زمین لای بوته ها آدمهایی کوچولو با قامت ۲۰ تا ۸۰ سانتیمتر در حال راه رفتن هستن؟

  آدم کوچولوها یا همان کوتوله ها قامتشان از ۲۰ سانتیمتر به پایین است یا کمی بیشتر. اندازه ی دستها و پاهایشان با هم تناسب دارد، موهایشان تا پاشنه ی پاهایشان می رسد و بعضی از آنها کلاه طلایی به سر می گذارند.

  little-people(1)

  در غنا و هند در ناحیه ی جنوبی سیملا هیلز در همسایگی دامپور و کسولی مردمشان می گویند ، آدم کوچولوهایی اینجا وجود دارند که قدشان به هفده-هجده سانتی متر می رسد.

  زمستانها در تنه ی درختان کاج زندگی می کنند و تابستانها بیرون می آیند و به غارها و زیر زمین می روند ، بعضی از آنها سبز و بعضی قهوه ای و آبی رنگ هستند، نوک پاهایشان به سمت جلو برگشته است ، آدم کوتوله های پیر ریش دارند و درشت تر از بقیه هستند ، می گویند غذایشان چیزهای شیرین است مانند شکراینها حرفهای این مردم است .

  این گونه افسانه های قومی ممکن است واقعیت داشته باشد.عده ای از مردم آدم کوچولوها را به اجنه و پریان ربط می دهند و می گویند هر سه یک چیز هستند.

  آدم کوچولوها عملا در هر کشوری شناخته شده اند و در هر جای دنیا برای آنها نامی گذاشته اند.

  داستان ها و افسانه های زیادی درباره آدم کوچولوها وجود دارد که سینه به سینه به این دوران رسیده است حالا یک مورد از این داستان ها رو میگم :

  این ماجرا را خانم هاردی یکی از ساکنان مائوری در سال ۱۹۲۰ نوشته است.

  little-people(2)

  ده سال پیش اتفاقی برام افتاد که می خواهم آن را نقل کنم . می بخشید که مجبورم چند مساله را در مورد محل توضیح بدم . مجبورم چون به داستان مربوط است .

  خانه ی ما در بلندی قرار داشت. سطح زمین را کمی مسطح کرده بودند تا بشود در آنجا خانه و باغچه درست کرد. زمینهای اطراف شیب دار بود. در سمت چپ خانه باغی قرار داشت و در سمت راست هم جاده ی اصلی و چراگاه.

  یک روز غروب که هوا گرگ و میش بود، به حیاط رفتم تا حوله های دست و رو خشک کنی را روی بند درخت آویزان کنم. بمحض اینکه پایم را در ایوان گذاشتم، از سمت باغ صدای ملایم تاخت و تاز اسب به گوشم خورد.

  خیال کردم اشتباه می کنم و حتما صدا از سمت جاده می آید، چون معمولا مردم بومی با اسب از آنجا رد می شدند. از حیاط رد شدم تا گیره ی لباس بیاورم.

  صدای تاخت و تاز نزدیک تر شد. دوباره به طرف بند درخت رفتم و دستهایم را بالا کرده بودم تا به حوله ها گیره بزنم که متوجه شدم صدای تاخت و تاز از پشت سر می آید و ناگهان هیکلی کوچک را سوار بر اسبی کوچک دیدم ، شاید حدودا قامتش اندازه نصف دستم بود .

  داشتم نگاهش می کردم که از کنارم رد شد . نگاهی به اطرافم انداختم و متوجه شدم هفت هشت تا موجود کوچولو روی اسبهای کوچک مرا احاطه کرده اند. یکی از آنها خیلی به من نزدیک بود.

  از نوری که از پنجره می تابید ، هیکل او را می دیدم اما چون پشتش به پنجره بود، نتوانستم صورتش را ببینم. پوست همه ی آنها قهو ه ای رنگ بود. اسبهایشان هم همین طور . لباسشان مثل لباس بچه ها کشباف و چسبان بود.

  آنها کوتوله و اندازه ی بچه های یک و دو ساله بودند . من که هاج و واج شده بودم ، فریاد کشیدم: خدایا، اینا دیگه چی هستن؟  گمان می کنم آنها را ترساندم، چون همگی بسرعت به طرف داربست گل رز آن طرف جاده بود، رفتند.

  صدای تاخت و تاز و دور شدنشان را می شنیدم، و آن قدر گوش دادم تا صدا محو شد…..

   

  با توجه به چیز هایی که از اطراف شنیده ایم و یا عکس هایی که دیده ایم آیا به نظر شما  بازدیدکنندگان عزیز آسمونی آدم کوچولوها واقعیت دارند ؟

  – نویسنده : سعید زنگنه

  – همچنین بخش زیر را ببینید :

  موجودات ماوراء الطبیعه

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3٫29 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=72319
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آسمونی - مجسمه" Sai Baba

  مجسمه های زنده ماوراءالطبیعه

  جهان هستی پر است از اتفاقات عجیب و غریب که هیچ دلیل علمی برای آن …

  132 دیدگاه

  1. منم یه خاطره دارم، ما توی یه برج نوساز در اطراف تهران زندگی می کنیم که محل ساخت این برجه قبلا باغ بوده، من یه بار ساعت 4 صبح بیدار شدم تا درس بخونم (آخه دبیرستان امتحام داشتیم) خامواده هم شمشون خواب بودن، خلاصه من اومدم و توی پذیرایی رو مبل نشستم و خونه نسبتا تاریک بود، بعدش از اشپزخونه یه صدایی اومد و من ترسیدم و فکر کردم خیالاتی شدم و ۲ دقیقه بعد احساس کردم یه چیزی زیر مبلی که نشستم با سروصدا داره راه میره و من با ترس شدید از مبل پا شدم و با فاصله از مبل اون مبل رو نگاه کردم بعد یهو یه ادم کوتوله ۲۰ سانتی که پوشیده از مو بود رو دیدم که خییییلی سریع و فرز از زیر مبل بیرون اومد و دقیقا به سمت یک سوراخ در دیوار رفت که فلکه ی آب خونمون اونجا بود (البته فکر کنم کوتوله بود چون خیلی سریع رفت) و مستقیما رفت توی اون سوراخ…من از وحشت داد زدم و فرار کردم…چند شبی قبل از این قضیه صداهایی از اشپزخونه میومد ولی اون شب دیگه خودشو نشون داد ولی واقعا فرز و تند و باهوش بود…ما هم بعد از اون شب، اون سوراخه رو با سیمان مسدودش کردیم و بعد از اون شب صداهایی از توی سوراخ میومد ولی دیگه خبری نشد, ما هم دیگه از اون خونه اسباب کشی کردیم و رفتیم، گر چه من مطمئنم که الان توی منطقه ای که ساکنیم احتمالا از این موجودات وجود داره، ببینید دوستان این موجودات بیشتر در باغ ها و یا بیابونا و جنگلا و دهاتا و …هستند و نمیشه گفت که دقیقا کجان…من که خودم می خوام برم این کوچه باغ های سمت خونمون شاید یکیشو پیدا کردم

  2. سلام من نه حال دادم زیاد حرف بزنم نه وقتشو دارم اگه کسی داره من اول عکس میخوام..
   بعد یه فیلم …
   اگرم کسی جاشونو بلده من آدرس جا رو ازشون نمیخوام ولی باید برام از جاش فیلم بگیری تا ببینم جاش ازاین بارا داره یانه اگرم دیدم که دروغ نمیگین (واقعاً دیدین) سریع یه برنامه میزارم توی کمترین ساعت حضوری درمورد باقی چیزا حرف می‌زنیم 09114195562

   • ازشون نمیشه عکس یا فیلم گرفت تو تمام گوگل رو سرچ کنی یه دونم ننیتونی پیدا کنی ولی هست من دیدم

  3. اگه کسی میدونه چطور میشه به دام انداخت این موجودات رو به تلگرامم پیام بده: @shahram75

  4. خخخخخخ
   چرندیجات 10 سال پیش و اون فیلما و …

   همونموقع هم این چیزا گفته میشد

  5. سلام این آقا بهزاد مثل سگ دروغ میگه

  6. اقا من خریدارم قیمتم هرچی بگین.فقط باید اندازش برام مشخص باشه.عکسی ک برام میفرستین حتما یه اسکناس یا خودکار یا یه شی مشخص تو عکس باشه ک بشه تقریبا اندازشو دید.
   اینم ایدی تلگرامم.
   MilaWela@

  7. سلام ادم کوچولوها واقعیت دارند چرا بعضی ها مزخرف میگویند

  8. Mohamad hoseen

   بهزاد چرات چرت و پرت میگی مگه میخوای گنجشک بگیری که آب و دون میگذاری باشون اقایون این موجودات خیلی باهوشتر از اون چیزی هستند که فکرشو میکنید با اب و دون گذاشتن براشون نمیشه به دام انداختشون بهزاد لطفا دیگه از این چرندیات ننویس شما میگی دوتا از این ادمکهارو گرفتی ولی از ما سوال میکنی که غذاشون چیه حتما اونایی که گرفتی عروسکهای باربی هستند

  9. Mohamad hoseen

   در اخر هر کی طرز به دام انداختن این موجودات رو میدونه من حاضرم باهاشون همکاری کنم من دقیقا زمان و محل ورود وخروج این موجودات رو در اطراف روستا خبر دارم من فقط طرز به دام انداختنه اینهارو بلد نیستم اگه کسی هست به من خبر بده و برام پست بده

  10. Mohamad hoseen

   دوستان این طور که از روستاییان و اقوام شنیدم حتی فکر کردن در مورده ازار و اذیت این موجودات برای طرف گرون تموم میشد مثلا سمت تپه ای که این موجودات زندگی میکردند کسی درخت و هیزمی قطع نمیکرد کسی جرات نمیکرد اتیشی روشن کنه هربار کسی گوسفندانش رو سمت این تپه میبرد گوسفندان طرف بیمار میشی و سگهایشان هم دیوانه وار دنبال چیزی میکردند و اکثره سگهای گله گم و گور میشد خلاصه هر کسی به نیت بد سمت محل زندگی اینها میرفت مشکلی براش پیش میومد یکبار ما حدودا شش نفر با پای برای تفریح از کنار تبه میرفتیم یک جای باصفا گردش کنیم و یکی دو شب هم کناره چشمه ای بمانیم تو نزدیگی تپه که رسیدیم دیدیم یکی از کیسه خوابها از دست بچه ها افتاده همین طور ادامه دادیم دیدیم در عرض پونصد متر کلی از وسایلمون گم شد مثله خوراکی ها و چادر خواب بعد از این اوضاع همگی دچار ترس شدیم و برگشتیم نزدیک روستا تا صبح نزدی روستا بودیم بعد از روشن شدن هوا دوباره راه افتادیم و وسایل خود رو توی اطراف جاده ای که داشتیم میرفتیم تفریحگاه سالم و دست نخورده پیدا کردیم و راهمون رو کج کردیم و از یک راهه دیگه رفتیم خلاصه اینکه این موجودات واقعا مثل جن هستند و هزاران کارهای عجیب غریب انجام میدند مثلا خراب شدن سه تراکتور نزدیکی محل زندگی این موجودات

  11. Mohamad hoseen

   سلام من یک خاطره هم بگم یک روز صبح زود که با پدربزرگم به صحرا میرفتیم دو تا از این ادمک ها رو کنار تخته سنگی دیدم به محض دیدنشون یک سنگ برداشتم و به سمتشون پرت کردم قدشون بیشتر از ۲۵سانت نبود موهای تنشون قهوی ای و صورتی چروکیده داشتند بعضی ها میگن که اونها کلاه میزارن که به نظر من که بارها اونهارو دیدم اصلا کلاهی به سر نداشتند بلکه موهای این موجودات طوریه که با یک نگاه بهنظر میرسه که کلاه دارند ولی من که چند بار دیدم اصلا کلاه نداشتند میگفتم تا سنگ رو پرت کردم به یکباره دیدم این دو ادمک مثل برق ۵یب شدند و پدر بزرگمم تا متوجه شد به این موجودات سنگ پرت کردم کلی سرزنشم کرد و از همون راه برگشتیم و پدربزرگم یک کیسه نمک برداشت و به همونجا رفت دیگه متوجه نشدم که نمک رو برای چی اونجا برد این رو هم بگم بعد از پرت کردن سنگ مچ و کتف دستم تا مدتها درد میکرد و این برام عجیب بود

  12. سلام من سی دونه یک جایی دارم اما نمیتونم بگیرمشون .دو تا الان در دسترس دارم.. بیست و یک سانتی یک قبیله هستن سی تا دیگه رو هر کی میتونه بگه تا من بگیرمشون. دو تا رو دونه ای چهل میلارد نقد میدم. سی تا دیگه رو که گرفتم معامله میکنیم چون هر تله اب میزارم میفهمن خیلی باهوشن. برای معامله یا موادی که میگن اینا رو جذب میکنه اسمش رو بهم بگید تا بقیه رو هم بگیرم. 09361430206بهزاد. اول ثابت بشه اطلاعاتی نیستید. دوم یه پرینت از حساب بانکی داسته باشید که بدونم پول دارید. سوم رو بعد میگم

  13. Mohamad hoseen

   سلام دوستان محلی رو که گفتم توی یک دره هست که کلا کوهاش صخره ای و پر از درخت و شاخ و برگه لطفا زیاد سوال نکنید من ادرس رو به هیچ وجع به کسی نخواهم داد فقط دنبال یک نفر مورد اعتماد هستم که در این مورد سررشته داشته باشه چون خودم اصلا هیچ شناختی از این موجودات ندارم من چندین بار این موجودات رو دیدم واقعا فکر میکردم اینها جن هستند و جراعت نمیکردم حرفی در این مورد با کسی درمیون بگذارم چون میترسیدم بهم بگن که من دیوانه و جن زده و غیره شدم ظمنا من ساکن تهران هستم

   • سلام. بنده هر کدوم رو که گرفتی اندازه اش نباید بیشتر از بیست و یک سانت بیشتر باشه. مبلغ یک میلارد برای هر کدام پول میدم. خودم اهل تهرانم بیا

   • سلام داداش من خریدارم به مبلغ خوب و خودم میگیرمشون. تو فقط بگو چه موقع از اونجا بیرون میان قدشون چند سانته. چند تا هستن. اینجوری راحت گرفته نمیشن. هم به فکر توام هم من. اما چند چیز میخام اگه دیدی که بعدا حرف میزنیم تلفنی

    • محمد حسین

     باسلام من همیشه تو کوه میرم و شبها میخوابم به طور عجیبی علاقه به کوه و کوهنوردی دارم.وتا بحال از این چیزا ندیدم .آقا بهزاد جان از اینکه این همه دروغ میگی و مریض فکری هستی ناراحتم امیدوارم طوری که حقیقت گذاشتی کنار دروغم کنار بگذاری بهترین دعا در حق شما بود.

   • وقتی محل رو به کسی نمیگی صد درصد دروغ میگی

   • سلام محمد حسین جان من هرکدومشونو ب قیمت بالا میگیرم 5ملیارد ب بالا اگه داری و راست میگی فقط بیا تلگرام برام یه بار ازشون عکس بگیر بفرست تا اعتماد کنم و حضوری معامله کنیم من خودم خیلی از اینارو دیدم ولی چون که اینا هم خیلی کوچک و هم خیلی باهوش هستن جاشونو سریع عوض کردن و خودم توی گیر انداختنشون کارم عالیه ولی متاسفانه یه مدتی میشه دیگه نمیبینمشون و یه خریدار خوب هستم اگه کسی داره یه جاشونو بلده بیاد تلگرام 09114195562 من اصلا ازتون جاشونو نمیخوام فقط برام یه عکس یا فیلم ازشون بگیرین تا باور کنم و باهم معامله کنیم اگه داشتین یک لحظه هم صبر نکنید بیاد تلگرامم تا یه وقت از جاشونو نرن 09114195562 یاعلی

  14. آقا محمد حسین مجدد بیاید تلگرام تا قرار بگذاریم حضوری همدیگرو ببینیم اومدی تلگرام یک شماره حساب هم بدید تا مبلغی رو جهت اعتماد به حسابتون واریز کنم

  15. سلام محمد حسین ممنون از عکسهایی که برام فرستادی محمد حسین مجدد تلگرام ادد کن محمد حسین به دام انداختن این موجودات کاره واقعا پیچیده ای من حاضرم بابت اون آدرس محل بهت بیست تومان نقدا واریز کنم من خودمم ساکن تهران هستم اگر دوست برای ب دام انداختن خودتم با ما بیا و اگر موفق به دام انداختنشون شدیم پونصد تومن همان روز بهت پرداخت میکنیم و بعد از فروششم یک مبلغ دیگه هم بهت میدیم بدون هیچ دوز و کلک

  16. خالی بندای بوگندول

  17. سلام دونه ای 25 میلیارد میخرم اگه واقعا داشته باشی و حضوری ببینم.mohammad.137219@yahoo.com

  18. باسلام.متاسفانه تاالان اطلاعات دقیق و علمی در مورد این موجودات حتی اصل وجود آنها نداریم.بنده به طور دقیق و مدون در حال تحقیق هستم.اگرکسی اطلاعاتی از این موجودات داره که مستنده و یا میتواند کمک کند از اینها تصویر رئال بگیریم ممنون میشم کمک کنه.

  19. من فکر میکنم این آدم کوتوله ها همان قوم یأجوج و مأجوج باشن که قد کوتاهی دارن و بسیار پر مو هستن و در دستشون انگشتر دارن و لخت هستند و بسیار زود تولید مثل میکنن و بسیار فراوانن . در واقع شخصی به نام ذوالقرنین که به احتمال بسیار زیاد همان کوروش کبیر است به شمالی ترین نقطه کشور در آن زمان سفر کرده و مردمی رو دیده که از دست این قوم اذیت میشدن و تنها یک راه ورود به شهر داشتن و آن راه هم عبور از میان دو کوه بوده است . ذوالقرنین یا همان کوروش وقتی میبیند که مردم از دست قوم یاجوج و ماجوج ناراحت اند . سدی میان دو کوه با آهن و مس میسازد و آن سد سد ذوالقرنین نام گرفته است . این سد در شمال قفقاز قرار گرفته و اکنون تنگه داریال نامیده میشود . می گویند این سد بسیار سخت و سفت است اما روزی به اذن خدا فرو می ریزد و آن روز یا روز قیامت یا روز ظهور حضرت مهدی علیه السلام است و در آن روز آن قوم یعنی یاجوج و ماجوج به زمین حمله میکنند . در آیات پایانی سوره کهف نیز در مورد ذوالقرنین و یاجوج و ماجوج توضیح داده شده

  20. Mohamad hoseen

   سلام من محلی رو میشناسم که بارها خودم و اقوامم این ها رو دیدیم معمولا اوایل صبح زیاد میدیدمشون و من دقیقا میدونم از چه گیاهی تغذیه میکنند یکبار هم مادربزرگم تعریف میکرد یدونه از این ادمها داخل تنور افتاده بود که درش اورده بود بیرون وازادش کرده بود من الان این تایپینگ رو خوندم و بعد از مطلع شدن از این رقمهای بالا تصمیم به گرفتن این موجودات گرفتم اوایل فکر میکردم اینها جن هستند و نمیشه اینها رو به دام انداخت اگه کسی هست در مورد چگونگی به دام انداختنشون به من کمک کنه همه جوره در خدمتش هستم

   • bia telegramam
    0012105383716

   • با عرض سلام میخواستم باهاتون در مورد این آدم کوچولو ها کمی صحبت کنم و در مورد این که چطور اون هارو به دام بندازید کمک تون کنم ، اگر خواستید میتونم فیسبوک یا شماره مو بهتون بدن

    • سلام.کسی میتونه اطلاعاتی راجع به اینکه این موجودات رو چطور میشه به دام انداخت یا اینکه غذاشون چیه به من بده؟ یه جایی رو میشناسم که هستن.
     کسی اینکاره بود تلگرام پیام بده:
     @shahram75

  21. هرچی که هستن نکنید گناه دارن اینقد خودخواه نباشین اونا هم موجود زنده هستن حق زندگی کردن دارن من نمیدونم انسانو چرا گفتن اشرف مخلوقات نابود گری بیش نیس پاش هرجا رسیده فقط نابود کرده این کجاش اشرفه نکنه همون شیطونیم ما اخرشم خودمون خودمونو نابود میکنیم

  22. کاش خدادوتاشونوبفرسته توخونه ما وضعمون خوب شه

  23. من واقعاهرکی بهم میگفت آدم کوتوله هست بدجورمسخرش میکردم هیچ فیلم وعکسی روهم باورنکردم تازمانی که توشهرخودمون یه نفرپیداکردوبه ماگفت براشون مشتری پیداکنین دوتابودن ماهم براشون مشتری پیداکردیم ۱۰ میلیارداماقبول نکردتایه نفردیگه روپیداکردیم که اون ۵۰ میلیاردخریداربودخودش فروختشون نمیدونم چرااینارومیخرن کاش یه نفربگه اینابه چه دردمیخورن خیلی زشتن ولی زرنگن بایدخیلی زرنگ باشی تابتونی بگیریشون خداکنه فقط اذیتشون نکنن ازخریدارشون که پرسیدیم گفت من میفرستمشون خارج اوناازخونشون یه چیزایی میگیرن

  24. سلام خدمت شما دوستان اگر کسی خریدار واقعی هستش بیایدتلگرام ایدیم shahrooz_panahi
   اومدین تلگرام خواهش میکنم لطفا نکین عکس بده یا فیلم بده
   شما اول باید ثابت کنین که سرمایه خرید دارید و دوما اطلاعاتی نیستید
   سر قیمتشم با هم توافق میکنیم (بالا بیست میلیارد)
   اگه به ما ثابت شد که شما سرمایه دارید ادرس میدیم حضوری نشونتون میدیم
   و این رو بگم که این چند تایی مه الان دست یکی از اشنایان هست تنها نمونه موجود در ایران و شاید جهان باشه

  25. من یه چهل و‌پنج‌تا دارم ، جوجه کشی میکنم، ولی بی شوخی، میدونم دور و برم‌هست تو‌باغ و زمین های اطراف ینی شک‌دارم ولژ ندیدم‌تا حالا، ولی یکبار تیر کمان رو که خیلی دورتر گم‌شده بود خود ب خود و به طرز عجیبی شکسته و جای غیر ممکنی که ادم‌کرده باشه پیدا کردم، که رفتارشوت دوستانه نبود راستش، یکبارم تو‌تاریکی‌صدای عجیبی که شبیه هیچ‌حیوونی نبود و‌داشتن انگار حرف میزدن شنیدم‌و‌ریدم‌الکی صدا در اوزدم که صدای فرار اومد، ولی حس نمیکنم هر چژ که هست رفتار دوستانه داشته باشن،

  26. اونایی که میگن ماداریم ادما ..این چون ملتو خیلی خر فرض میکنن اوناییم که میگن کو عکس بده یا میخریم ازت خیلی …ترن 🙂
   در کل اینارو گفتم که بگم بنده یه کوتوله داره 165 سانتی متر زیاد حرف میزنه دروغ زیاد میگه شناسنامه داره و دانشجو هم تشریف داره اسمم داره بابا مامانشم معلومن اگر کسی خواست بنده این رفیقمو به قیمت 5 هزار تومن به هرکسی که بخواد میفروشمش در ضمن سیگارم میکشه

  27. با سلام،کسی ک قصد فروش داره ب پی وی بنده مراجعه کنه اون هم با مدرک ب قیمت میلیاردی خریدارم!!ایدی:Hector_qj

  28. کسانی ک میخواین از این ادما بخرین من ک میدونم واسه چی میخواین پوله میلیاردی بدین خواهش میکنم اینکارو نکنین شما اینا رو میکشین ک با خونشون خودتونو جوون کنید؟!بخدا ک حیوون هم اینکارو نمیکنه خواهش میکنم نکشین اونام ادمن

  29. دکتر محمد

   اگر کسی داره من خریدارم. به قیمت بالایی.

   • ی بنده خدا

    سلام مشخصات بدین . چون خودم دارم اونم سه تا البته یکی 8ماه پیش مرده . 2 نوع گیاه رو خیلی دوس دارن . تو یکی از مراکز ازمایشگاهی چند تا عین مال من هست . قیمت خیلی بالاس

   • سلام هرکی خواست به قیمت سی میلیارد من در خدمتشان هستم و حرفمم الکی نیست حضوری نشونتون میدم خریدار باشید اگه خواستید در برنامه اینستاگرام به ایدی shahrooz_ghpanahiبیاین و در دایرکت پیام بدین

  30. سلام هرکی از دوستان ازجای این موجودات و یا از خودشون خبر داره من خریدارش دارم قیمت عالی میخره 09211460218

  31. محمدحسین

   یه آدم کوچولوبلدم اسمش طالب بخشی هست .آدرسش روستای گنجه ای بزرگ از تواتع شهر یاسوج .

  32. هرکسی نشانه ای از جای این موجودات دا ه تماس بگیره
   09390339121

  33. من دو تا دارم، الان کنارم خوابیدن، اسمشون لی لی و نلی هست، خیلی ناز و مهربون هستند،
   من تهران، و یکى از محلات قدیمى، در زیرزمین خونه مادربزرگم برای اولین بار با لی لی آشنا شدم، بعد نلی هم اومد،
   صحبت میکنن ، مهربون و فهمیده هستن،
   موهاشون رو کوتاه کردم، عاشق گل سر هستند و بیشتر گیاهخؤار هستند،
   بهترین دوستهای من هستند

  34. دوستان عزیز ادم کوتوله وجود داره خودم دیدم

   • شاید به اندازه هبیت های ارباب حلقه ها . نه به اندازه یک کف دست . اسب کوتوله رو نگو که میخندم .
    میشه بگین کجا دیدین ..

  35. جالبه ادم کوتوله که وجود داره اسب کوتوله هم وجود داره .. چه خنده دار توی کارتون لی لی پوت هم اسب کوتوله نبود .. سوار جغد و سمور و سنجاب میشدن .. التماس تفکر ..

  36. من از نزدیک دیدم تو یکی از شهر های آذربایجان غربی حتی دستم هم گرفتم ریش بلند داشت و آلت تناسلی هم داشت . 50 میلیارد میگفتن البته جفت بودن . ولی معامله ی ما نگرفت از طرف محسن رضایی اومدن خریداری کردن . و مطمعن باشین این موجود هست ولی تقلبی زیاد هست کنترل از راه دور داره

  37. توی این کره ی خاکی موجودات ناشناخته ی زیادی هست. شاید آدم کوتوله ها هم یکی از این ناشناخته ها باشن. ولی اخیرا فیلمایی که منتشر شده یکم جای بحث داره.

  38. احتمالش هست ادم کوچولوها وجود داشته باشن و بالا دستی ها خودشون رو نمیکنن
   1.احتمال داره مردم ب اونا ضرربرسونن
   2.احتمال داره ترس و وحشت بجون مردم بیفته وهرج مرج ب وجود بییاد
   3.هرکسی هرچیزیو پیدا کنه سعی میکنه کاملا درموردش تحقیق کنه شاید براش بزرگترین کنجینه باش خصوصا برای هر مملکتی وهرکسی دوس داره همچین چیزی ب اسم خودش ثبت کن ولی بعد اینکه ثبت میکنه دیگه اختیارشو نداره دولت اونو ازش میگیره این عین ی اختراع میمونه

  39. به نظر من شفاف نبودن فیلم ها …نبودن پشتوانه علمی ( منظور عدم اطلاع رسانی از یک مرجع صحیح) …در دنیایی که یک جوراب نانو کلی توضیح داره و رسانه ای هست و کلا منظورم مقایسه با سایر اطلاعات علمی نوع پوشش خبر به نظر جعلی میاد …اما در دنیا هر چیزی ممکنه و حتی کاش واقعا وجود داشتند

  40. سلام دوستان من از ساعت ۱۲ تا الان دارم دونبال این موضوع میگردم فیلمی دیدم با چند نام برای چند شهر مختلف دوسته عزیزمون که میگه داخل اصفهان پیدا شده این جریان تو تمومه سایت ها برای شهرستان قیر هست از پراکندگی اطلاعات میشه فهمید این فقط و فقط یک کلک برای بالا بردن بازدید سایت هست چون یک فیلم رو من برای اصفهان یزد ازربیجان ایلام کرمان کرمانشاه و غیره دیدم و سازمان میراث فرهنگیم ایلام اون رو تکزیب کرده پس خاهشن زیاد جدی نگیریدش در مورده فیلم بنده ۳ فیلم در این باره دیدم که یکی برای شهر های متفاوت بود و یکی کاملا مشخص بود که موجود داخل فیلم اسباب بازی هست چو حرکت دست و پای چسم کاملا یک سان بود وتغیری نمیکرد
   از نویسده این متن هم کمال تشکر را دارم قست فقط راحت کردن کاره دوستان بود که نخان زیاد بگردن

  41. سلام .دراین این دنیایی که الان از همه چیز فیلم و عکس هست اگه چنین چیزی بود تا حالا یه کلیپ ازشون دیده بودیم .واقعیت نداره .کی تا حالا یه کلیپ از اونها دیده .میگن تو اصفهان یکی مرده خب کسی ازش عکش نگرفت فیلم نگرفت .چرته بابا

  42. ادم کوتوله وجود داه؟؟؟؟

   • نمیدونم داره یانه اما امید وارم اگه وجود داشت بی ازار باشن و یکشون پیشه من بی نوا بیاد

  43. تو این دنیا خیچی بعید نیست ولی علم انسان تا کهکشانها هم رفته چطور نمیتونه درمورد این موضوع تحقیق کنه و یه جواب شفاف بده

  44. فقط باپژوهش میشه فهمید!

   • من رفتم جاده شصت کلا نزدیک گرگان داخل جنگلش نزدیک رودخونه چندتارغار کوچیک دیدم محلیا گفتن غارکوتوله هاست عکسشو گرفتم

  45. مجتبی سیرتی

   خیلی جالب بود من که از خوندنش لذت بوردم ولی اگر اگر واقعیت داشته باشه برای ما خیلی مفید هستند چون هر چی که اینها تولید کنند اتو ماتیک نانو محسوب میشه

  46. سینی کابل

   واقعا عجیبه یعنی واقعا پیدا شدن؟

  47. سلام. ممنون از مطلب خوبتون. من همین الان در یک مجله در مورد ادم کوچولو ها یک مقاله خوندم و به فکر افتادم و دوست داشتم بیشتر بدونم که این مطلب رو در سایت شما پیدا کردم. هنوز واقعا نمیدونم که اونا وجود داشتن یا نه. اما میدونم که هر چیزی ممکنه و منم خیلی دلم می خواد که اون ها رو در واقعیت با چشم های خودم ببینم. اگه میشه این مطلب رو تو یه مقاله ی دیگه در مورد ادم کوچولو ها کامل تر توضیح بدید تا ما بیشتر دربارشون بفهمیم و همین طور در مورد واقعی و غیر واقعی بودنشون. اگه میشه در مورد پریان هم بنویسید.

  48. وای خدا کاش واقعا وجود داشتن خیلی دلم میخواد از نزدیک ببینم

  49. واقعا عجیبه

  50. سلام این موجودات وجود دارند و در زیر زمین بصورت گروهی زندگی میکنند و نسلشون تازگیا ایجاد شده و جمعیتشون خیلی کمه ولی ب مرور زمان زیاد میشن

  51. واقعیه، دو سه سال پیش تو اصفهان خودمون دوتا شدند پیدا کردن که یکیشان فرار کرده بود ولی یکیشون که مرد بود رو تونستن بگیرن، چنان تا از آشنا هام شاهد این ماجرا بودن

  52. واقعا وجود داره??کارتونش را دیدم اما نمیدانم وجود داره یا نه بگین فکر میکردم افسانه است

  53. مرتضی شاکر

   چرت و توهم زا است در دنیایی که انسان با مشکلات زیاذ سر کار داریم بهتره به فکر نان شب باشیم و توهم نزنیم چون خوب نیست

  54. محمدرضا

   غذایه اینا چیه اگه میدونین به شمارم زنگ بزنین

  55. سلام خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون.من سال پیش یک خانه ی کوچک با وسایل زیبا و کوچولویی را درست کردم وبه حیاط خانه مان که کمی بزرگ است،بردم اما پس از یک ربع خانه ناپدید شد.از ان موقع به ادم کوتوله اعتقاد دارم و عقیده دارم ک ان ها در نزدیکی ما هستند

  56. این خزعبلات دیگه چیه؟

  57. باسلام و خسته نباشید از نظر من نیز وجود دارند

  58. خخخ عجب من بودم باهاشون دوست بودم میفرستادمشون برن دزدی کنن کوتله هستن کی میفهمه

  59. علیرضا پورآقائی

   سلام
   خب این کاملا” مشهوده که کوچکها هم با ما ودر زیر زمین زندگی میکنند . اما آنها واقعا” آدم کوچک هستند …..
   خیر ، به صراحت باید بگم که آنها از گروه خاص اجنه هستند که در زیر زمین (خاک) و خرابه ها زندگی میکنند و سخنان دوست هندی ما میتونه به واقعیت نزدیکتر باشه .
   متشکرم

  60. مطمئنم راسته.تازه قدرتهای ماورایی هم دارن.قبیله ای زندگی میکنن وخیلی مهربونن

  61. اره حتمأهستن

  62. صددرصدوجودداره البته به نظر من کوچکتر از اون اندازه ی که شما گفتید هستن

  63. فیلم اادم کوچولوهلروبفرستین
   /ها/لکشب/

   • منم مطمعنم ک وجود داره چون یه فامیلی داریم ک روستا میشینه و از ادم چوچولو ها و درس و مرس سرش نمیشه ولی شب با ترس اومده بود خونه و میگفت تو باغ ک داشتم اب میگرفتم دیدم و فرار کردم اومدم خونه

  64. فیلم اادم کوچولوهلروبفرستین

  65. با سلام، بله واقعیت دارند.من خودم از نزدیک دیدم. حدود 19 الی 20 سانت قد داشتند. مرد و زن و بچه- حتی فیلم برداری هم کردم.

  66. سلام راستش یکی از رفقای پدرم واسه پدرم تعریف می کرد و میگفت که از دوستانش دو زن و مرد کوتوله را با رنگ قهوه ای و قد تقریبا 20 سانتی در قفسی گرفته و میگفت که خودش هم از نزدیک ان ها دیده است و وجودشان را کاملا قبول دارد . نمیدانم شاید هم وجود داشته باشند

  67. انسانهایی قدیمی وجوداشتن که از نظر ژنتیکی کوتاه قد بودن< ولی فکرنکنم زیر 60سانت بوده باشن

  68. جالب بود ولی من شنیده ام که میگویند همچنین چیزی وجود ندارد و فقط تخیل انسانی است

  69. شایدم بودنو منقرض شدن

  70. کی می دونه ما که همه جای دنیارو ندیدیم و نمی تونیم ببینیم

  71. جالب بود ولی یه ایرادی داشت.انسان های کوتوله زاده ذهن یک نویسنده بود و این داستانی هم ک نوشته شد بازم ذهنو گنگ میکنه

  72. na nadaran
   maghz agar kochektaraz ini ke hast hoshi nist andazei ham ke shoma migid mishe maghz kochiktar az gonjeshk
   pas bayad mesle in mojodat dar tabiaat charkh mizadan va ma mididimeshon
   pas nistan

  73. سلام خسته نیاشین خیلی جالب بود منم دوست دارم وجود داشته باشه

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.