خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > جنگل جیغ انگلستان
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • جنگل جیغ انگلستان

  dering-woods2

  جنگل درینگ یا جنگل جیغ نامی است که، بعد از شنیدن صداهایی ترسناک و جیغ‌های انسان که شب‌ها از جنگل می‌آید، بر آن نهاده شد. اهالی روستای کنت در پلوکلی، ادعا می‌کنند جیغ‌ها، متعلق به راهزنی است که توسط روستاییان اعدام شد. جنگل جیغ در انگلستان واقع شده است. آسمونی در این مقاله اطلاعاتی از جنگل جیغ انگلیس برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

  نام دهکده «پلاکلی» در انگلیس به عنوان مکانی که بیشترین تعداد دیده شدن روح در آن گزارش شده در کتاب رکورد‌های گینس ثبت شده است. به غیر از خود دهکده، جنگلی که در آن نزدیکی قرار دارد هم به خاطر صدا‌های عجیب و غریبی که از آن به گوش می‌رسد مشهور است و «جنگل جیغ» نامیده می‌شود. مردم محلی ادعا می‌کنند که این صدا‌ها متعلق به افرادی است که در این جنگل گم شده و راه خروج را پیدا نکرده‌اند و در همان جا جان خود را از دست داده‌اند. به غیر از این صدا‌های وحشتناک ادعا می‌شود که روح یک سرباز و یک سرهنگ ارتش که در این جنگل خود‌کشی کرده‌اند، همیشه در این جنگل در حال پرسه زدن هستند، البته تعداد کسانی که به این جنگل رفته‌اند انگشت شمار است زیرا گفته می‌شود این جنگل انسان را زندانی کرده و هیچ راه خروجی از آن وجود ندارد.

  استیو بردلی، پژوهشگر اتفاقات ماموراءالطبیعه در این باره ادعای عجیب و باور‌نکردنی‌ای را مطرح می‌کند. او می‌گوید: “23 نوامبر 2012 زمانی که برای تحقیق به این جنگل رفته بودم، روح کشاورزی را دیدم که به من بسیار نزدیک شد. در آن زمان انرژی خیلی زیادی را احساس کردم. در همین لحظه روح دیگری به آن نزدیک شده و با هم از من دور شدند، روح دوم نامی شبیه به مایکل را صدا می‌زد. او مو‌هایی تیره و قدی بسیار کوتاه داشت.”

  استیو نیز ادعا می‌کند با اینکه مسیر رفتن به جنگل را نشانه‌گذاری کرده بود اما بیرون آمدن از آن بسیار دشوار بوده و چندین بار مسیر خود را گم کرده است.

  dering-woods1

  dering-woods3

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=217271
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  غول ها آیا وجود دارند؟ یا زاییدهٔ خیال مردم هستند

  غول ها آیا وجود دارند؟ یا زاییدهٔ خیال مردم هستند؟ آسمونی در این بخش در …

  نظرات

  1. وارث فدایی

   از مطالب فرا طبیعی شما خیلی سپاس گزارم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.