تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > فعال سازی چاکرا‌ها
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  فعال سازی چاکرا‌ها

  chakra-activation

  در هاله‌ی انسان ساختار‌هایی تحت عنوان چاکرا ( کانون انرژی ) وجود دارد. این مراکز مسؤول تبادل انرژی بین هاله‌ی انسان و هاله‌ی کیهان ( ارسال و دریافت انرژی ) و همچنین مسؤول متعادل کردن انرژی در سطوح مختلف هاله می‌باشند. چـاکراهـا به دو نـوع اصلـی و فـرعی تـقسیم می‌شوند، تعداد چاکراهای اصلی هفت و فرعی بیست‌و‌یک می‌باشد. چاکراها شبیه قیف هستند، انتهای باریک چاکراهای اصلی به سمت مغز یا نخاع و قسمت پهن آنها به سمت خارجی‌ترین لایه‌ی هاله قرار گرفته است.

  چاکراهای اصلی در طول ستون فقرات تا مغز قرار گرفته‌اند و با شماره‌های یک تا هفت نام‌گذاری می‌شوند. این چاکراها به ترتیب شماره ( از یک تا هفت ) در انتهای ستون فقرات، راستای ناف، انتهای جناغ سینه، راستای قلب، گودی گردن، پیشانی و فرق سر قرار دارند. رنگ این چاکراها به ترتیب ( از یک تا هفت ) قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی و بنفش است.

   

  هریک از این چاکراها با گروهی از عملکردهای جسمی، روانی و روحی در ارتباط است. سالم، باز و فعال بودن هر چاکرا باعث می‌شود عملکردهای مربوطه نیز ایده‌آل باشد. برای فعال سازی چاکراها از تکنیک‌های مختلف جسمی و ذهنی استفاده می‌شود . در ادامه نمونه‌ای از تکنیک‌های ذهنی آمده است.این تمرین را می‌توان با هر روشی انجام داد ( خوابیده به پشت طوری که دستها و بازوها در کنار بدن باشد و یا نشسته روی صندلی راحتی ) انتخاب روش به شما بستگیدارد که با کدامیک راحت‌تر باشید

  بعد از اینکه نشسته یا خوابیدید یک نفس عمیق از راه بینی بکشید (دم عمیق)، آنرا حبس کنید، سپس آرام از طریق دهان بیرون بدهید (بازدم عمیق)، چند ثانیه به ریه استراحت بدهید. (این کار را سه مرتبه تکرار کنید)

   

  حالا چشمان خود را ببندید، تصور کنید که می‌خواهید برای قدم زدن به جنگل بروید ، دری مقابل دیده‌گان شما قرار دارد، جلو بروید و در را باز کنید و به بیرون قدم بگذارید . راهی باریک و روشن که از میان درختان می‌گذرد به چشم می‌خورد ، شما در این راه قدم بگذارید و جلو بروید…

   

  شما در پایین جاده در سمت راست درختان بلندی را می‌بینید ، در این میان درخشندگی سیب‌های قرمز توجه شما را جلب می‌کند، از میان سیب‌های بی‌شمار سیبی قرمز را انتخاب کنید. سیب را در دست دارید و جریان رنگ قرمز را در خود احساس می‌کنید . این سیب قرمز اولین چاکرای شما را ( چاکرای ریشه ) شارژ می‌سازد .می‌توانید سیب قرمز را بخورید.

   به راه رفتن ادامه دهید، در حالی که آگاهی کامل بر قدم زدن دارید . شما تا نزدیکی گلهای نارنجی زیبایی که همه یک اندازه و یک شکلند پیش می‌روید. دسته گلی را از این گلهای نارنجی انتخاب کنید و جریان ملایم رنگ نارنجی را در خود حس کنید . رنگ گلهای نارنجی دومین چاکرای شما را ( چاکرای خاجی ) شارژ می‌سازد. شما می‌توانید این دسته گل نارنجی زیبا را برای خودتان داشته باشید .

   

  جلوتر بروید تا به کنار پرنده‌های زرد خوش رنگ، خوش آواز و زیبا برسید. دست خود را آرام روی بالهای یک پرنده بکشید و به آوازش گوش دهید . جریان رنگ زرد پرنده را کاملاً در خود احساس کنید. چاکرای سوم شما ( شبکه‌ی خورشیدی ) بوسیله‌ی رنگ زرد پرهای زیبای پرنده شارژ می‌شود. شما سبک پریدن پرنده زرد را مشاهده می‌کنید تا پرنده محو شود. و همیشه شیرینی آواز پرنده‌ای زرد را به خاطر خواهید داشت.

   

  به آرامی به سمت راست بروید. چمن زار سر‌سبز و وسیعی را در مقابل خود ببینید و روی فرش سبزی از علف‌ها بنشینید . دست خود را در علفهای سبز فرو ببرید و آنرا لمس کنید و این جریان رنگ سبز را احساس کنید. این رنگ سبز علفها چاکرای چهارم شما را ( چاکرای قلب ) شارژ می‌کند. شما می‌توانید از تازگی علفها لذت ببرید .کمی جلوتر در نزدیکی شما صدای آبشاری به گوش می‌رسد، به راه خود ادامه دهید تا آبشار را مشاهده کنید و از پایین آمدن قطرات آب شاداب شوید. در دریاچه‌ی پایین آبشار، رنگ آبی آب را ببینید. دستهای خود را به آرامی در سردی و خنکای آبی آب فرو ببرید و جریان این رنگ آبی را با تمام وجود حس کنید. این رنگ آبی آب پنجمین چاکرای شما را ( چاکرای گلو ) شارژ می‌سازد. مقداری از این آب بنوشید و لذت ببرید .

   

  به راه خود ادامه دهید و حرکت و جنبش پروانه‌ای نیلی رنگ را ببینید . با انگشت آنرا لمس کنید . از نوسان و جریان این رنگ نیلی آگاه باشید و آنرا حس کنید. پروانه نیلی رنگ که روی انگشتان شما نشسته چاکرای ششم شما را ( چشم سوم ) شارژ می‌سازد. بعد پریدن آرام و محو شدن پروانه را می بینید .

   

  به آخر راه که رسیدید دره‌ی عمیقی پوشیده با گلهای بنفشه را مشاهده می‌کنید . دسته‌ای از گلها را انتخاب کنید . جریان رنگ بنفش گلهای بنفشه را حس کنید و اجازه دهید تا چاکرای هفتم شما را ( چاکرای تاج ) شارژ سازد.
  به آرامی به عقب برگردید و رقص رنگین کمانی را در پهنه‌ی آسمان مشاهده کنید. شما نیز دارای یک رنگین کمان هستید، که در روشنایی، خوشی، خنده و آشتی با عشق آنرا در هاله‌ی خود دارید. جریان تمامی رنگهای رنگین کمان را ( بنفش، نیلی، آبی، سبز، زرد، نارنجی و قرمز ) در خود احساس کنید و سرشار از این رنگ‌ها باشید.

   

  در پایان این سفر رویایی ، رنگین کمان کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شود، برگردید و پشت در بایستید، در را بازکنید و به داخل قدم بگذارید. حال داخل اتاق هستید، چشمان خود را باز کنید.
  هر زمان که شما بخواهید و اراده کنید می‌توانید این سفر را به یاد بیاورید و تکرار کنید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3٫60 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=30727
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آسمونی - مجسمه" Sai Baba

  مجسمه های زنده ماوراءالطبیعه

  جهان هستی پر است از اتفاقات عجیب و غریب که هیچ دلیل علمی برای آن …

  15 دیدگاه

  1. سلام من تمرینی که گفتید رو انجام دادم در مرحله ی بعدی باید چیکار کنم ؟از کجا بفهمم دریچه های چاکرام باز شده یا نه؟

  2. ” هرچی” محترم هر سایت یا کانال والخ ….. از دستشون بر میاد منطورتان حتمی ” خلاقیته ” ؟ خب بقول ترکا : بو که واردو
   اگه راضیتون نمکنه خب مشکل خودتونه نه سایت ها . از مطالعه کتب به خیلی از مواردیکه دوس دارید میتونید استفاده کنید که در ایران آمار مطالعه کتاب بسیار بسیار کمه و چرا ؟ همین سایتها , ماهواره با یه عالمه کانال و ….. اما در خارج یک
   تی وی با دویست یا بیشتر کاناله که اغلب وقت داشته باشن نگاه میکنن مثه فریزر که خب همه درست میشن برای دیگر
   کشورها نه خودشون , هر روز اونا تازه میخرن و اگه بخوام بگم زیاده ما واقعا” خیلی کمبود داریم . راستی دیدگاه های آفتاب
   امروز چیزی ندیدم اونم علاقمند شدید به این مسائل داشته و داره هر چند یک مصیبت چند ماهه و بحران سختی رو خوشبختانه و با همت و یاری خدا گذروند اما موضوع فقط این نبوده که یهو بره از سایت , گرچه هیچی در این مورد نگفته و نمیکه .
   از مطالب متافیزیک و علمی و….خوب سایت مرسی

  3. اول اینکه مطلب ساده برای تمرین به مرور یاد آوری شده نه غنی بودن مطالب متافیزیکی , ترسی نداره حتی شماره براتون
   گذاشتن تا اگه تونستن کمکتون کنن , تعجب فردی که صاحب وب هست نمیدونه با ذکر منبع آسمونی که در پائین صفحه هس کپی که سهله پرینت هم میتونید , خانم یا آقای نخبه شما چرا با اسم نابغه وار !!!اینکه یه چیزایی شنیده باشی و ندونستن دو موضوع متفاوته : شنیدن کی بود مانند دیدن حکایت شما است . فرا گیتی مطالعه کردن تازه گوشه های کمی از قدرت بی حد خداوند و نعمتهایی که او به
   بشرش عطا نموده رو به ما یاد میده که خود مغز بشر فرای همه میتونه باشه و تازه یک مقدار ناچیزی دانشمند, مخترع یا…. از اون بهره تا به این لقب رسیده استفاده کردند . بهرحال در مورد سطح آلفا اشاره ای نشد. مثلث برمودا و 4 منطقه
   یکیش میتونه همین باشه . دیگه اینکه سایت ها اکثرا” چند قلو هستن , شاید یک سایت خفن حتی بزاره , اما خودتون
   یک انتخاب برای سایت دارید , من با شناختی اندک و از یک دوست نازنین اومدم و عضویت “آسمونی ” رو گرفتم . این
   نکات و مطالب بیشتر در سایت هایی که با مطالب مذهبی , عرفان و الهیات هست همیشه وجود داشته , شما جستجوتون کم بوده ,
   عرض دیگه اینکه چطوره که الان برخی از پاسخ و دیدگاه بقیه رو می بینم و در قسمتی که گاه میام نه اصلا” . حکایت غریبی است .

  4. من تجربه ی LSD رو داشتم ده مرتبه.سه سری آخر به حدی این قضیه جدی شد که می تونستم مغز دوستانم حتی اون هایی که تا حالا این ماده رو بر نداشتن و استفاده نکردنو بخونم و ذهن آدم های اطرافم برام مثله یک مونیتور باز بود و کاملا می تونستم ببینم. خیلی این ماده تخریب داره و خیلی هم عجیبه من چیز هایی دیدم رو این ماده که باورش برای بعضیا سخته و خیلیا بودن اسرار داشتن با من این ماده رو استفاده کنن ولی من دیگه بعد از ده سری گذاشتمش کنار.ولی عقایدم و نظرم راجع به خیلی چیزا عوض شد.مهم انسان بودنه همین.دیدم به زندگی زیباست و این رو مدیون این ماده میدونم

  5. ننم میگه اسممو نگم چون چش میخورم

   سلام لطفا زود جواب بدین من هر کاری کردم نتونستم میشه راهنمایی کنین

  6. این کارو انجام ندین

  7. با سلم مطلب ارزنده وعالی است سئوال pleadieasn واین اقای میلر اگر امکان دارد وبرای شما مسئولیت ندارد توضیح دهید ایا این با اجنه در ارتبا ط است یا اینکه با فرشتگان واین فرشته semjaes کیست واین اقا واقا توسط این فرشته با ufo رفته یا علما می گویند در غدیر حم پیامبر به شبهات پاسخ داده که از اسمان جنیان به زمین می ایند و بشر را گمراه می کنند با سپاس8

  8. چه جالب….باز شدن چاکرا خطرى واسه مون نداره؟؟؟ یا مشکل ایجاد نمیکنه واسمون؟؟؟

   • از اولش در بدن هست نکران نباسید .انسان با این 7سازکار هست بعضی وقت ها دوست دارید برید جنگل پارک .چرا غ سبژ از بچه کی همه رنک نارنجی روشن دوست دارن اکه خانم باشه آشپزخونه رو .چراغنارنجی روشن.پس نگدان نشو تقویت کن .

   • سلام مطالب عالی بود میشه توضیحات بیشتر تخصوصی ترش کنی چطور تمرکز بالا ببریم تا بتونیم چاکراه باز کنیم

  9. --> آسمونی

   دوست عزیز جهت تبلیغ در پورتال آسمونی با شماره 44157714 – 021 تماس بگیرید

   • ننم میگه اسممو نگم چون چش میخورم

    سلام من هرکاری کردم نتونستم انجام بدم لطفا راهنمایی کنین

  10. چه جالب !چیزایی در مورد چاکراها شنیده بودم اما نمیدونستم هفتا چاکرا تو بدن هست!

   • سلام داخل وب من در مورد این جور چیزها کامل توضیح داده شده راستی آسمونی با اجازه من کپی میگیرم مطلبو باحال بود ایول خواستی برا تبادل هم در خدمتیم

  11. چرا همه جا یه مطلب پیدا می شه >>>؟
   از تنبلی یه اینکه هیچی از دستمون بر نمی یاد<<<!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.