در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
صفحه اصلی > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > 4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین
کانال تلگرام کوروش

4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین

4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین، جاهایی که پا گذاشتن در آنها دل و جرات میخواهد و یک فرد از جان گذشته! با ما در آسمونی همراه باشید تا با این مناطق آشنا شوید

 

1- منطقه 51

آیا چیز عجیب و غریبی در منطقه 51 وجود دارد؟ این منطقه نظامی در حدود 80 مایلی (130 کیلومتری) ایالت لاس وگاس می باشد. این منطقه اسرارآمیز نظامی زمانی به اوج شهرت خود رسید که ادعا شده بود تصاویر گرفته شده از موجودات فضایی در جریان حادثه سقوط سفینه ناشناخته که در شهر نیومکزیکو در سال 1947 صورت گرفت، در این منطقه اتفاق افتاده است. در این تصاویر ویدیوهایی از موجودات فضایی معمول نشان داده شد که باعث بوجود آمدن بحث های فراوانی در سراسر جهان در این موضوع شد. ادعا شده است که اشیای پرنده ناشناخته (یوفو) های بسیاری در اطراف این منطقه مشاهده شده است.

Wfm area51 map en 4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین

2- مثلث برمودا

یک از نقاط اسرار آمیز کره زمین ناحیه‌ای مثلث شکل می باشد که رئوس آن را نوک جنوبی فلوریدا-جزیره برمودا و سن خوآن پورتوریکو تشکیل می دهد. در این ناحیه گفته می شود که اکثر هواپیماهایی که حرکت نموده اند تا کنون بازنگشته اند.

در چند سال اخیر دانشمندان با بررسی این ناحیه مرموز به این واقعیت دست یافتند که در این ناحیه میدان مغناطیسی عجیبی وجود دارد که سبب آن می شود که سیستم های الکترونیکی نتوانند به خوبی کار کنند و به همین دلیل است که اکثر حوادثی که در این منطقه رخ داده اند از طریق رادارهای مسیر یاب محو گشته اند. به هر حال هرچه باشد این ناحیه جزو نقاط ممنوعه امروزی می باشد و از اسرار آمیز ترین نقاط کره زمین است.

Bermuda triangle 4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین

3- خطوط صحرای نازکا

اگر چه شاید آتلانتیس یک افسانه باشد اما خطوط اسرارآمیز صحرای نازکا یک حقیقت هستند!

این خطوط بزرگ اسرار آمیز که در زمین های خشک و کشاورزی ساحلی پرو ترسیم گشته اند تصاویری از میمون، عنکبوت و گیاهان و اشکال ناشناخته دیگری را نشان می دهد. هیچکس نمی داند که چرا ساکنان این منطقه در حدود 500 سال قبل از میلاد باید یک چنین خطوط و اشکالی را ترسیم بکنند و حیرت انگیزی که در پدید آوردن این تصاویر است را تنها می توان از آسمان مشاهده نمود و بسیار عجیب است که بتوان چنین اشکالی را در آن زمان و با این دقت پدید آورد.

The lines of Nazca desert 4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین

4- استونهنج

هدف از این آثار باستانی چه بوده است؟ یک آرامگاه یا یک بنایی برای نشان دادن زمان انقلاب زمستانی یا محلی برای فرود بشقاب پرنده ها؟

این مکان که توسط کشاورزان و دامداران در 5000 سال پیش ساخته شده است، هیچگونه نوشته یا نمادی برای معرفی خود ندارد و تنها از سنگ هایی که به شکل دایره دور هم جمع شده اند ساخته شده است. این مکان عجیب در سالیسبوری انگلستان می باشد.

Astonheng 4 مکان مرموز و ماورا طبیعی در کره زمین

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133812
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

سفر به زمان گذشته با ماشین زمان

اگر دوست دارید به آینده بروید تا ببینید چه اتفاقاتی قرار است برایتان  بیفتد یا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی