تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > دانستنی > آیا فال قهوه صحت دارد ؟
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • آیا فال قهوه صحت دارد ؟

  is-it-true-that-coffee-beans(1)

  نخستین سئوالی که در این مقوله مطرح است این است که اصولاً چرا در میان انواع و اقسام فال ها و ادوات و ابزار پیش گویی مساله فال قهوه تا این حد فراگیر شده و در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته است؟با سایت آسمونی همراه باشید

  به نظر می رسد این فراگیر شدن دلایل متفاوتی داشته باشد. اما به یقین یکی از مهم ترین دلایل شیوع و گسترش این نوع فال گیری و پر مخاطب شدن آن، دسترسی آسان به ابزار و آلات آن و آسانی انجام کار در این نوع فال گیری است. تمام هزینه تشکیل چنین بساطی یک فنجان قهوه است که در هر کجای دنیا یافت می شود و تنها مقدمه ورود در این عرصه این خیال پردازی های خوردن قهوه و برگرداندن تفاله فنجان روی نلبکی است که به طور طبیعی موجب ایجاد اشکال و تصاویری روی سطح داخلی فنجان خواهد شد.

  برخلاف روش های سنتی مانند رمالی و دعانویسی و احضار روح و …در بسیاری از موارد نیازمند ادوات و ابزار و فضای خاص و توانایی انجام برخی رفتارها و حرکات ویژه است که از عهده هر کسی برنمی آید.
  به علاوه نفس برخی از کارهای سنتی آن قدر با خاطرات بد و مکان های کثیف و آلوده و حوادث مشمئز کننده همراه است که انسان متمدن و امروزی از ورود در آن حوزه پرهیز دارد و برای چند زن غربی یا غرب گرای شرقی دور هم نشستن بر مبل های تشریفاتی و دور میز عسلی های کوچک و قهوه ساختن و خوردن و بعد در عالم خیال پردازانه به گفتگوهای توهم آلود پرداختن به هیچ وجه چندش آور و به تعبیر متداول، بی کلاس نیست. در حالی که هیچ انسان تحصیل کرده ای معمولاً حاضر نمی شود به عنوان رمال و جن گیر یا مانند آن دست به کارهای متداول در این حوزه بزند.
  از طرف دیگر عناوینی چون رمالی و جن گیری و … در زمره عناوین مجرمانه در بسیاری از کشورها و در قوانین جزایی ملل محسوب می شود در حالی که عنوان فال قهوه گیری چندان داخل در این مجموعه محسوب نمی گردد.
  درستی یا نادرستی؟!

  با وجود همه مباحث علمی و حساب و کتاب های عقلایی باز هم حقیقت آن است که نمی توان درستی برخی از پیشگویی های این فال گیران را انکار کرد و بسیار دیده شده که این افراد به نکات بسیار درستی و واقعی اشاره می کنند. با وجود این نتایج درست و واقعی چه می توان گفت؟

  در پاسخ به این امر، هم نوعی تحلیل عقلی پاسخ گو است و هم تجربه های متعدد افراد و نتایج آماری مراکز قضایی و جنایی.
  اولاً باید گفت که در مساله فال گیری و پیش گویی و مانند آن که خود نیز هنری است و مهارت انجام صحیح آن در نزد هر کسی نیست برخورد زیرکانه و روان شناسانه بسیار بسیار مهم است.

  مثلا در مورد یک دختر جوان هر تصویری وجود داشته باشد به یقین شبیه یک مرد رؤیایی است که سوار بر اسب می خواهد به خواستگاری او بیاید. اما مانعی بزرگ بر سر راهش وجود دارد و …
  در حقیقت نکته دقیق این شیوه آن است که مراجعه کنندگان به فال گیران غالباً افراد دارای مشکل و دغدغه و بسیار حساس نسبت حوادث و خطرات و مشکلات احتمالی هستند و این دغدغه ها هم معمولاً از چند مورد خاص و معین خارج نیست.
  به عنوان مثال به احتمال بالای 90 درصد یک دختر جوان عاشق پسر جوانی است یا به او اظهار محبت شده و او در تصمیم گیری در این خصوص مردد است و به شکل کاملاً طبیعی موانع و مخالفین جدی در خانواده دو طرف وجود دارد و یا مشکلات گوناگون مالی و اجتماعی و …نمی گذارد که عشق به سرانجام برسد و مسلماً در این میان چند جمله ساده و کوتاه جناب فال گیر، زدن در خال و بیان حقیقتی است که به جز خدا و طرف مقابل کسی از آن خبر نداشت.
  ثانیاً فال گیران در این جلسات مطالب و نکات متعدد و متنوعی را به شکل چند گزینه ای مطرح می کنند که احتمال درستی یکی از آن ها بسیار بالاست.
  مثلاً می گویند:«در مدت بسیار کم آینده یک پسر که به تو خیلی نزدیک است به خواستگاریت می آید. حالا یا از بستگان نزدیک است یا همسایگان نزدیک و یا یکی از همکاران یا همکلاسی ها که خیلی به تو نزدیک است و …»
  مسلماً دختر دم بختی که جمال و کمالی هم دارد و در موقعیت ازدواج است، خواستگاران متعددی هم دارد که همه آن ها یا لااقل اکثر آنها در یکی از عنوان های یاد شده می گنجد و کافی است که در همان ماه کسی به این دختر اظهار علاقه کرده پیشنهاد خواستگاری بدهد. با این فرض به یقین فال گیر داستان تبدیل به اسطوره ای شده که حرفش رد خور ندارد!

  یک حالت روانی

  نکته بسیار دقیق دیگر در این داستان این است که در علم روان شناسی گفته می شود که انسان مخصوصاً در موقعیت های خاص روحی و روانی مانند وضعیت درگیری با برخی مشکلات، چنان به دنبال راه حل و چاره جویی است که در موقعیت اعتماد به برخی افراد تنها به نکات مثبت توصیه های آنان توجه می کند و مثلاً وقتی زن فال گیر به چند نکته اشاره می کند که تنها یکی از آن ها به واقعیت نزدیک است، همان نکته در ذهن فرد برجسته شده و باقی می ماند، اما نکات و احتمالات متعدد دیگر که هیچ ربطی به واقع نداشتند کاملاً فراموش می شوند.
  اگر با افرادی که اهل مراجعه به این فال گیران هستند مواجه شوید، معمولاً این تعبیر را می شنوید که «هرچی گفت عین حقیقت بود و مو لای درزش نمی رفت» اما اگر قدری پی گیر شوید یا خود فرد تا حدودی منصف باشد و زیاد جوگیر نشود می گوید «هرچند برخی از مطالبی که گفت درست نبود، اما انصافاً برخی از مطالب عین واقعیت بود». این نکته دقیقاً یعنی همان مطلب روانی مورد نظر، یعنی بزرگ نمایی ذهنی یک احتمال نزدیک به واقع و فراموشی نکات متعدد غیرواقعی.
  در نتیجه همان موارد محدود نزدیک به واقع در ذهن فرد بزرگ می شود و مابقی هم به شکلی مبهم باقی می ماند، یا فراموش می شود و یا فرد انتظار رخ دادن آن ها را می کشد. اما بعد از مدتی می فهمد که چنین چیزی صحیح نبوده و این ادعا به واقعیت نپیوسته که دیگر تاثیری در نتیجه گیری و جمع بندی ندارد.
  نباید از یاد برد که معمولاً فال گیران به خاطر کثرت مراجعه کنندگان، کاملاً احتمالات متناسب با هر فرد را می شناسند و از حرکات و تغییرات در چهره یا تایید و تکذیب احتمالی فرد می فهمند که در ادامه چه باید بگویند تا گفته هایشان به واقعیت نزدیک شود و کافی است که وقتی به زبان می آورند که «یک زن حسود در بین نزدیکان داری» و مشتری متوهم هم ناخواسته می گوید «ای گفتی، خواهر شوهرمه» دیگر به طور طبیعی هر فال گیر آماتوری هم می داند که در ادامه چه بگوید و چه نسخه ای برای زن مال باخته بپیچد!

  تجربه ای تلخ

  مهم تر از همه موارد بالا، نتایج تحقیقات مراکز جنایی و قضایی کشور است که نشان می دهد برخی از این افراد به طور کاملا حساب شده از طریق برخی واسطه ها از مشکلات اصلی فرد مطلع می شوند و سررشته اصلی را به دست می آورند.
  مثلاً کافی است که فال گیر بداند مشکل اصلی این مشتری خاص مشکلات مالی یا رفتاری همسر یا اموری دیگر است و همین اطلاعات کوچک که معمولاً زنان به راحتی آن را به دیگران منتقل می کنند و در هر جمع زنانه ای وقتی سفره دل شان را باز می کنند به آن ها اشاره می کنند، کلید موفقیت فال گیران است.
  ابزار این انتقال اطلاعات هم این است که اکثر فال گیران توسط دوست و آشنا معرفی می شوند و این واسطه های اجیر شده یا غافل از همه جا، وقتی با زنی که مشکلات خود را مطرح می کند مواجه می شوند، می گویند که من کسی را می شناسم که چنین و چنان می کند و بعد هم برای نوبت گرفتن با فال گیر تماس می گیرند و خواسته یا ناخواسته مشکلات فرد را بازگو می کنند و ادامه داستان هم روشن است.
  وقتی فرد مشتری بدبخت برای اولین بار پیش فال گیر می رود چیزهایی را می شنود که به تعبیر خودش «عین واقعیت بود، در حالی که برای اولین بار بود که همدیگر را می دیدند و او هم قبل از فال گیری از مشکلاتش هیچ بر زبان نیاورده بود.»
  روشن است که پس از این، تنها چیزی که باقی می ماند اعتماد کامل و صد در صد به این فرد و نسخه هایی است که می پیچد.

  نکته ای دقیق

  با وجود همه آن چه گفته شد، ممکن است فردی ادعا کند که ما هم همه این موارد را قبول داریم؛ اما با فرد خاصی مواجه شدیم که در موارد متعدد هرچه گفت عین حقیقت بود و به ریزترین نکات و ظرایف اشاره کرد که در عالم واقع صد در صد رخ داد و هیچ جای انکار و تردیدی باقی نگذاشت!
  در مورد این ادعای خاص اگر فرض را بر صحت و درستی آن بگذاریم باید گفت تنها احتمال قابل قبول و منطقی در این مساله آن است که این فرد از ابزار و راهکاری دیگر برای نتیجه گیری بهره می برد ولی فال قهوه را بهانه ای برای طرح ادعاهایش قرار می دهد. در واقع شیوه ظاهری رسیدن او به پاسخ، فال قهوه است اما واقعیت چیز دیگری است.
  توضیح مختصری که در این مورد می توان داد این است که به یقین علوم مشخصی از گذشته تا حال در بین برخی از خواص مطرح بود که به واسطه آن ها می توان به پاسخ دقیق برخی از سئوالات رسیده و از بعضی ناشناخته ها آگاه شد.
  علومی مانند، جفر، رمل و … از این قبیلند که هرچند عالمان حقیقی به همه جزئیات و رموز این علوم بسیار کم و نادرند، اما برخی از افراد چیزهای مختصری را در این خصوص می دانند و از آن استفاده می کنند و در نتیجه ممکن است برخی از افرادی که به ظاهر با فال قهوه گرفتن به برخی از جزئیات مخفی و پنهان اشاره می کنند در واقع از طریق این علوم یا راه هایی مشابه به این امور پی می برند. اما فال گیری و قهوه و مانند آن را بهانه و ابزاری ظاهری قرار می دهند تا گرفتار برخی پیامدها و محکوم به برخی تخلفات نشوند.

  نکته پایانی

  نباید از یاد ببریم که اسلام دین تعقل و اندیشه است و ما معتقدیم که سرنوشت انسان نه در کارت های رنگارنگ تاروت و نه در صفحه های برنجی با تصاویر عجیب و غریب و نه در بین تفاله قهوه رقم نمی خورد و این خود ما هستیم که سرنوشت خود را آن گونه که خواهد بود با اعمال و رفتارها و تصمیمات مختارانه مان رقم می زنیم و البته اراده خداوند و قضای او هم در بالاتر از هر اراده و عزمی بر همین امر تعلق گرفته است. پس چه بهتر که زندگی مان را از مدار عقلانیت و شریعت خارج نسازیم و به سمت بیراهه های خطر نکشانیم.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4٫89 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=72500
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  جوش شیرین چیست + فوائد آن

  آیا می دانید جوش شیرین چیست و چه کاربردهایی دارد؟ جوش شیرین یا همان بی …

  46 دیدگاه

  1. منم گرفتم حقیقت داره فال قهوه.آدم‌مو به تنش سیخ میشه.به قول دوستمون ممکنه بااجنه درارتباط باشن

  2. من به فال قهوه اعتقاد نداشتم ولی بایه خانم پرستاربازنشسته اشنا شدم که ازیه مرد روسی فال قهوه یاد گرفته بود …این خانم درباره اینده من چیزهایی گفت که باور نمیکردم ولی همش به واقعیت تبدیل شد واقعا عجیبه چطور از ایندم گفت که عین همون شد..حتی درباره همسر ایندم همه چیزش درست بود درباره خصوصیت رفتاری واخلاقش واقعا عجیبه

  3. اتش جان این شماره نگین فالگیر نیست.من یکبار فالشو امتحان کردم اصلا هیچکدوم حرقاش برام اتفاق نیفتاد.تازه یه دعانویسم معرفی کرد که ازش دعاگرفتم و بعداین همه مدت جواب نگرفتم. اصلا وعده هاشم درست از آب درنیومد.واقعا متاسفم.

  4. خانمی میشناسم خیلی خوش برخورده وواسه مشتریش وقت میزاره 09363297984

  5. منم وقتی 14سالم بود مادرم تنهایی رفت برام فال قهوه گرفت با این که من اصلا همراهش نبودم و منو نمیشناخت اسم منو به مادرم کفت و اتفاقاتی که تو گذشته برام اتفاق افتاده بود گفت که آینده اش خیلی خوب میشه خیلی ثروت مند و قدرتمند میشه ولی الان 19سالمه زندگیم خیلی مزخرفه حتی پول شارژ گوشیمم ندارم

  6. سلام فال قهوه داریم تا فال قهوه
   بعضی از فال ها هستن واقعا جنبه سرگرمی دارن ولی بعضی از فالگیرا با اجنه در ارتباط هستن و خیلی از حرفاشون درست از آب درمیاد

  7. بنظر من فال قهوه فقط یه سرگرمیه و تخیل که وقتی حرفایی رو بما میگن ممکنه بینشون تعدادیش راست باشه و باعث میشه فکر کنیم واقعیه ولی اینطور نیست

  8. بچه ها من به فال قهوه یا فال دیگری اصلا اعتقادی نداشتم .ولی مادرم رفته یه فال قهوه برام گرفته که تمام اصرارم رو به مادرم گفته ….واقعا بچه ها خیلی خیلی تعجب کردم …با اینکه یه آدم تحصیل کرده هستم و به این چیزا اعتقادی نداشتم اعتقاد پیدا کردم .البته بچه ها شاید بگید از مادرت قبل از فال گرفتن حرف کشیده بیرون ولی اینطور نبوده و مادرم رو اصلا سوال پیچ نکرده و اصلا سوال تستی هم مطرح نکرده بگیم با احتمال و شانس فالگیره حرف زده…واقعا که خیلی عجیبه . بچه ها ذهنم رو واقعا درگیر این موضوع شده و اعتقاد پیدا کردم…

  9. سلام من هم به فال قهوه اعتقادی نداشتم اما خوبه که حداقل 1بار امتحان کنید . من پیش ی خانم فال قهوه همراه با سرکتاب قرآنی می گیرم و خیلی هم راضی هستم . گاهی هم ک کارم بسته میشه خودش برام دعای کارگشایی مینویسه .خیلی دستش خوبه…
   خانم کاشانی09339066217

  10. من خواهرم رفته بود پیش یکی از فالگیرا من اعتقادی نداشتم اصلا به فال و هنوزم ندارم ولی داشتم بهرصدای فال گیر راجب خواهرم گوش میکردم یهو گفت علی کیه ؟! خواهرم گفت داداشم! گفت گرفتار مشکل مالی میشه! من سرکار بودم مشکلی هم نداشتم! بعد گفت محمد کیه خواهرم گفت بابام، گفت واسه علی نگرانه ولی مشکل مالی علی حل میشه از تیر تا شهریور ، من مرداد کارمو از دست دادم و شدیدن به مشکل مالی برخوردم حتی نزول کردم و نمیدونم چی بگم راجب فال گیر …

  11. بنظرمن کاملا حقیقت داره

  12. من به همراه دوستام پیش یکی از فالگیرای قهوه رفتم وفقط به چیزایی که به دوستام گفت گوش دادم … حالا جدای ازینکه حرصش گرفته بودکه چرا من فقط گوش میدم و نخواستم فالمو بگیره … که خداروشکر می کنم اینکارو نکردم و اخرشم کلی بهم تلقین کرد که توام ی روز میای پیشم فالتو بگیرم. ولی من عمراااا برم …..
   چیزی که خیلی تابلوا درمورد چیزایی که میگه روانشناسی از رو چهره و قیافه ست … و واکنش طرف به حرفایی که میگه و اینکه خیلی چیزا رو چندگزینه ای میگن …. واقعا اون روز فک کردم تو دلش چقد داره بما می خنده …
   من نگاهشو به دوستام و واکنش اونا رو زیر نظر داشتم تو چیزایی که می گفت تاثیر داشت ….اخرشم چندتا ویژگی بمن چسبوند … خخخ

  13. باسلام من خیلی فال قهوه گرفتم واینو میدونم که فال قهوه یه نوع تلقینه هر چی که فالگیر بگه شما خودتون رو به اون چیزایی که گفته سوق میدین چون تو ذهن شما کار کرده سعی کنید زندگی رو خودتون بسازید نه فالگیر هر طور دلش خواست براتون رغم بزنه

  14. من چهار ماه پیش ، پیش یه نفر فال گرفتم ازگذشته خوب اطلاعات دقیق داد ولی از اینده یه سری چیزا گفت که هنوز اتفاق واسم نیوفتاده هیچ عکسش واسم اتفاق افتاده همش چرته

  15. بهارستان اصفهان یه خانمی هست که فال قهوه میگیره واین زن برادر من ودخترهایش 7 روز هفته 5 روزش میرن پیش این زن فال گیر وفال میگیرن برای خودشون .یه روز بهش گفته بود دامادت بقدری پول دار میشد که نمیتواند پولها را جمع کند .الان ورشکست شده وروز بروز بدتر میشد وخیلی چیزهای دیگر ودست از این کار ببرنمی دارند اگه بهشون بگی بابا خدا ما را افریده اصلا قبول ندارن .فقط این زن فال قهوگیر .

  16. منم فال قهوه گرفتم اونم که فال گرفت برام نه منو دیده بود نه میشناخت ففط,تلفنی ولی ازگذشتم چیزایی,گفت که حقیقت داشت ازاینده هم برام گفت حتی خوشحال میشدم اینده ام جوریه که اون میگه خداکنه همین طور,باشه ولی,من قبولش دارم تزهمه چیز بهتره چون دقیق بهت میگه که,چی میشه

  17. وقتی به اراده غیر از قدرت خدا امید ببندیم بله نه فقط فال قهوه بلکه هر فال دیگه ای ممکنه فکر کنیم درسته خداوندهم مارو‌با همون وسیله که فکر میکنیم درسته واگذار میکنه.غیب فقط دست خداست تغییر قضا و غدر فقط با اراده خداونده.ممکنه فال قهوه اشکالی نشون بده ولی این دلیل نمیشه به خاطر یه فال خیلی ناراحت بشیم یا خیلی خوشحال.هر کار غیر ممکن فقط با اراده خدا ممکن میشه.بهتره نیست به جای اینکه پولمونو بدیم واسه یه فال تو راه خشنودی خدا خرجش کنیم تا بمون یه نگاهی بکنه گره کارمونو باز کنه.امید بستن به غیر خدا جز ضرر هیچی نداره!

  18. شدیدا واقعیت داره من شمارهی فالگیرمو از تو اینستا گرام برداشتم حتی نمیدونست کجای ایرانم ولی اینقد راس گفت ک گریه کردم.

  19. واقعا حقیقت داره من کلی گریه کردم اینقد راس بود.شماره ی فالگیرو از تو اینستا برداشتم حتی نمیدونس من کجای ایرانم ولی خیلی راس گفت شاخ درآوردم.

  20. به نظر من فال قهوه حقیقت داره
   تا کسی نگیره باور نمیکنه من پیش فال گیرهای زیادی میرم و هیچکدام منو نمیشناسی ولی همش راست میگن.من خودم یه حس درونی فوقالعاده دارم و میتوانم فال قهوه ببینم.من وقتی به فنجان نگاه میکنم شکل هایی هست که اگه بشینی نقاشی کنی اونطور در نمیاد.پس این چیزها خرافات نیست.تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها اگه واقعیت نداشتن کسی دست پولش نمونه که بره بده به فالگیرا

  21. فال قهوه رو نه علم تایید میکنه نه عقل نه دین پس همش چرته خیلی احمقانه است من زندگی مو به کف یه فنجون بسپارم من با هر چیزی که عقل تایید نکنه مخالفم که عقل سلیم این موضوعو تایید نمیکنه

   • با سلام حتما شما امتحان نکرده اید ولی واقعا بعضی چیزارو راست میگن…یه بار امتحان کن بعد نظر بده

   • سخت در اشتباهی

   • رها همیشه سعی کن چیزهایی که ریسک زیادی نداره امتحان کنی بعد قضاوت کنی مطمئنا تو کارهایی کردی که ربطی به عقل نداشته پس همه چیز روی منطق پیش نمیره حرفت درسته که اتفاقها از روی کف فنجون شناسایی نمیشه ، ولی میشه بعضی موقع این بنده خدا هایی که فال گیر و دعا نویس هستن حرفهایی میزنن که کاملا درست در میاد منم اعتقاد نداشتم ولی الان به صددرصد رسیدم که کاملا درست میگن قضاوت قبل از تجربه کردن جالب نمیتونه باشه . موفق

  22. با حرفای شما مخالفم جناب نویسنده
   فالگیرها اینقدر هم ساده کار انجام نمیدن که در مورد همه ی دختران جوان اینقدر کوته بینانه نظر بدن و قضاوت کنن
   گاهی چنان مشکلات پیچیده رو باز میکنن که خود آدم هنگ میکنه
   من خودم پریروز بودم پیش یک فالگیر
   تا همین امروز سه تا موضوع عجیب رو گفت که اون روز باور نکردم
   اما خانوادم هم دیدن که اتفاق افتاد
   به همین زودی
   گاهی تا 6 ماه طول میکشه ولی در نهایت اتفاق میفته
   البته از ده تا حرفشون شاید 8 تاش درست در بیاد که دوتای دیگه هم خودشون میگن سرنوشت قابل تغییره
   ولی حتما 8 تاش درست در میاد
   من میگم کسی تا فال قهوه نگرفته باشه حق نداره بگه اینا چرنده یا من اعتقاد ندارم
   چون خودم تا نگرفته بودم اعتقاد نداشتم
   یک بارش نظر آدمو تغییر میده

   • کاملا درسته من اصلا اعتقادی نداشتم ولی میتونه ادم بره و امتحان کنه واسه تجربه کردن حداقل خوبه به نظر من که تحصیل کرده هم هستم و واقعا اعتقادی نداشتم نزدیک به 80درصد درست در میاد

  23. من رفتم پیش ی فالگیر همین چندوقت پیش گفتش که یکی از فامیلاتون فوت میکنه که همونم شد پسرعمم فوت کرد بضی چیزاشون راسته

  24. بچه ها لطفا جوابمو بدید فال قهوه صحت داره ؟

   • اگه فالگیر درست و حسابی پیدا کنی صد در صد صحت داره

   • بابت جواب ساحل ببین اصلا شک نکن که صد در صد درست حالا مطلق نگم ولی بالای نود و نه درصد درسته برو امتحان کن ولی افراط نکن که اعتیاد بهش پیدا کنی هی ره به ره بری فال

  25. من برای اولین بار رفتم فال قهوه دقیق از گذشته و حالم گف ولی پیش بینیای آیندشو نمیدونم درست در بیاد یا ن.

  26. کاملا حقیقته

  27. سلام من فال تاروت می گیرم و آموزش هم می دم با کمترین هزینه اگه تمایل داشتید می تونید میل بذارید برام

  28. باسلام
   فال قهوه یک علم بسیارقدیمی میباشدوگرفتنش کارهرکسی نیست،بنابراین نمیتوان ان رانهی کردوجزخرافات دانست. منتهی درگرفتن فال قهوه فالگیرازحالات درونی وانرژی درونی خدادادی که دارداستفاده میکندیعنی هرکسی این استعداددرونی رانداردونمیتواندیک فال عالی رابگیرد.
   بنابراین لطفابادیدعمیقتری به این موضوع نگاه کنید.

  29. میشه ادرسشو بدی

  30. من به فال قهوه اعتقاد دارم…هرچی از آینده بهم گفت درست از آب درامد….

  31. فکر نکنم نظرم تایید بشه….اما من پیش فالگیری رفتم ک کاملا غریبه بود.اما تمام جیکو پوک منو گذاشت کف دستم عین حقیقتم شد ایندم

   • من رفتم طرفن غریب بود همشو نمیگن درست گفته فرضا گفت کسی توی زندگیم هس که نبود واقعا ولی یسری چیزهاهم درست گفت ولی تا الان نشده کسی ایندم رو بگه.شاید عس من ندیدم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.