آسمونی

قوانین پورتال

سعید زنگنه

rules قوانین پورتال

شرایط و ضوابط استفاده از پورتال آسمونی

حق نشر

● تمامی مطالب، محتوا، قالب و گرافیک در این پورتال اختصاصی بوده و شامل قانون کپی رایت © می باشد. استفاده یا بازنشر به هر شکل توسط سایر سایتها، وبلاگها، نشریات، تلویزیون، اپلیکیشن ها و سایر رسانه ها تنها در صورتی مجاز می باشد که با درج لینک فعال به صفحه منبع در آسمونی همراه باشد.


سلب مسئولیت

● نام و پیوند پورتال با عنوان “آسمونی” و “www.Asemooni.com” است، موارد مشابه با پسوند و پیشوند دیگر، نوعی جعل و سوء استفاده بوده و ارتباطی با این مجموعه ندارند.

● شما با استفاده از اطلاعات، مقالات، مطالب و محصولات این پورتال، موافقت خود را با شرایط و ضوابط موجود در اینجا نشان داده اید.

● این پورتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

● بهره برداری و استفاده از اطلاعات این پورتال با ذکر نام و لینک فعال آسمونی به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده سایت، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف یا استفاده غیرمجاز از اطلاعات، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت پورتال، پیگرد قانونی خواهد داشت.

● علیرغم اینکه تیم مدیریت آسمونی نیز می تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند، مسئولیت درج هر نوع نظری بر عهده نظردهنده می باشد.

● فعالیت اشخاص در آسمونی با هر زبان، قومیت، نژاد، دین، ملیت و از هر محل سکونتی آزاد است.

● پورتال Asemooni یک پورتال اطلاع رسانی به رسم الخط پارسی است. لذا پارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر دیدگاه یا نظری باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

● توهین به هر شخص با هر قومیت، نژاد، زبان، دین و ملیت در این پورتال ممنوع می باشد و همچنین از نظرات و بحث های تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و ادیان و طرح نظراتی که موجب ایجاد تنش بین نظردهندگان می گردد خودداری شود.

● محصولات، خدمات یا سایت های تبلیغ شده صرفا آگهی تبلیغاتی می باشند، پورتال آسمونی مسئولیتی در قبال محتوا یا تایید آنها به عهده نخواهد داشت.

● تمامی تماسهای الکترونیک با پورتال آسمونی بصورت محرمانه نزد مدیریت پورتال ثبت میگردد و هرگونه فعالیت خارج از قوانین سایت، تهدید، اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به مسدود شدن IP خاطی خواهد گردید و در صورت درخواست مجاری قانونی اطلاعات خواسته شده اعلام می گردند.


پیشنهادات و انتقادات

● بازدیدکنندگان می توانند با ارسال پیام به ما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران یا هماهنگ کننده های پورتال اعلام نمایند.

● اگر شما در گذشته نویسنده مطلبی در آسمونی بوده اید و مایلید آن موضوع از Asemooni.com حذف شود یا هر نوع انتقاد نسبت به محتواهایی موجود دارید، لطفا با ما از طریق لینک http://asemooni.com/contact تماس برقرار نمایید، لطفاً در پیام خود: نام و نام خانوادگی، موسسه یا وبسایت/وبلاگ، عنوان شغلی، ایمیل یا تلفن، عنوان مطلب و دلیل درخواست را ذکر نمایید. پیغام شما ظرف مدت 48 ساعت جهت بررسی هویت و درخواست پاسخ داده می شود.


سایت آسمونی ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای قوانین و مقررات سایت اقدام نماید.