در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > رپورتاژ آگهی
پیش بینی فوتبال

رپورتاژ آگهی

reportaz رپورتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود و این مطالب با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپورتاژها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری از نظر ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید وبسایت نیز بسیار مورد توجه است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر یک یا چند کلمه کلیدی به سایت تبلیغات دهنده لینک می شود.

همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای رپرتاژ اگهی چند کلمه کلیدی از متن به صورت فالو به سایت شما لینک می شود که این کار باعث می شود سئو کلمات کلیدی سایت شما بهتر شود. بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبهه سایت شما در گوگل دارد.

تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو بیشتر خواهد بود.

با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید تبلیغاتی هدفمند و پر بازده برای کالا، خدمات و یا کسب و کار خود داشته باشید تبلیغات رپورتاژ در سایت آسمونی یکی از موثرین روش ها می باشد.

 

– ویژگی رپورتاژ آگهی در سایت آسمونی چیست ؟reportaz 2 رپورتاژ آگهی

   ✓ بازدید صفحه ماهیانه 6.5 میلیون بازدید
   ✓ بازدید کننده ماهیانه 2.5 میلیون نفر
   ✓ درج پست اختصاصی با لینک ویژه
   ✓ نامحدود عکس
   ✓ نامحدود متن و محتوا
   ✓ نامحدود لینک فالو
   ✓ انتشار آگهی در ساعات پر بازدید سایت
   ✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
   ✓ نمایش 24 ساعت در صفحه اول سایت
   ✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
   ✓ کپی سایر سایتها از آسمونی = بیشتر دیده شدن شما
   ✓ انتشار در اولین پورتال جامع اینترنتی
   ✓ رپورتاژ نویسی به صورت موثر در صورت نیاز

قیمت رپورتاژ

تعرفه 350,000 تومان – در جشنواره زمستانی 200,000 تومان

خرید رپورتاژ

02122072529 – 09125781740

telegram رپورتاژ آگهی

سفارش رپورتاژ

[email protected]

– نمونه رپورتاژ آگهی در لینک زیر :

رپورتاژ آگهی

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

محاسبه قیمت خودرو
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی