تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سامانه ثبت نام > ثبت نام کنکور سراسری 96
تبلیغات اینترنتی

ثبت نام کنکور سراسری 96

entrance examination ثبت نام کنکور سراسری 96ثبت نام برای کنکور سراسری 96 نزدیک است و کسانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. سایت آسمونی در این مقاله اطلاعاتی در مورد تاریخ و زمان دقیق ثبت نام کنکور سال 96 به همراه فهرست منابع سوالات آزمون سراسری سال 96 برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید.

ثبت‌نام آزمون سراسری سال 96 از تاریخ 19 بهمن 95 آغاز و تا 28 بهمن ادامه دارد،‌ این آزمون 15 و 16 تیر ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

طبق اعلام حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش سوابق تحصیلی در کنکور سال 96 همانند سال 95 ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود: میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 96  همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.

داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 – 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 96 به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان کنکور سراسری 96 با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 96 می توانند بعد از خرید کارت اعتباری ثبت نام خود را تکمیل کرده و از کارت آزمون خود پرینت بگیرند. لازم به ذکر است که روز و تاریخ و ساعت آزمون در پرینت نهایی کارت موجود است و داوطلبان کنکور سراسری 96 می توانند طبق این برنامه در جلسه آزمون حاضر شوند.

فهرست منابع سوالات آزمون سراسری سال 96 بدین شرح است:entrance examination 1 ثبت نام کنکور سراسری 96

entrance examination 2 ثبت نام کنکور سراسری 96

entrance examination 3 ثبت نام کنکور سراسری 96

entrance examination 4 ثبت نام کنکور سراسری 96

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=213237
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

masters-and-doctoral-exam-registration-azad-university-began

ثبت نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از دیروز آغاز شد

به گزارش آسمونی: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار دفترچه کنکور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.