در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سامانه ثبت نام > جزئیات ثبت‌ نام و شرایط اعزام به عمره مفرده سال 1394 – 95
پیش بینی فوتبال

جزئیات ثبت‌ نام و شرایط اعزام به عمره مفرده سال 1394 – 95

registration details and conditions send to umrah1 جزئیات ثبت‌ نام و شرایط اعزام به عمره مفرده سال 1394  95

1393/12/26

اطلاعیه نحوه ثبت نام و تشرف در کاروان های مرحله دوم عمره مفرده سال 94-93 مربوط به اعزام های 21 اسفند امسال تا 26 خرداد سال 94 منتشر شد.

به گزارش آسمونی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این اطلاعیه آمده است :

با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پیرو اطلاعیه‌های قبلی، ثبت‌نام متقاضیان دارای اولویت تشرف در گروه‌های مرحله دوم عمره سال ۱۴۳۶ هجری قمری (پروازهای حدفاصل ۹۳/۱۲/۲۱ تا ۹۴/۰۳/۲۶) از تاریخ ۹۳/۱۱/۱۶ به‌ترتیب در هر استان انجام می‌شود.

1- مشمولین ثبت‌نام :

آن‌دسته از افراد و دارندگان کارت ثبت‌نامی ملی و ملت که در سامانهfakher.haj.irاقدام به درج اطلاعات نموده و اینک وضعیت اعزام سرگروه و همراهان آنان (طبق اولویت اعلامی ذیل) با رنگ سفید مشخص گردیده باشد، به‌شرح جدول زمان‌بندی ذیل (درقالب اولویت‌های اصلی و ذخیره تعیین شده) امکان رزرو و انتخاب پرواز را خواهند داشت.

اولویت‌های فوق چنانچه ظرف مهلت تعیین‌شده برای ذخیره و ثبت‌نام اولیه اقدام ننموده یا در مهلت ۷۲ساعت بعداز رزرو برای ثبت‌نام قطعی به دفاتر زیارتی مراجعه ننمایند رزرو آنان باطل و ظرفیت خالی گروه‌ها برابر جدول زمان‌بندی ذیل از سایر اولویت‌ها تکمیل می‌گردد.

استان‌‌های مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، قزوین، گلستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و حج و زیارت کاشان؛ اولویت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۱۶/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

استان‌‌های تهران، البرز؛ اولویت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۷/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

استان‌‌های اردبیل، ایلام، بوشهر، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان؛ اولویت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۸/۱۱/۱۳۹۳ به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

استان‌‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سمنان؛ اولویت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۹/۱۱/۱۳۹۳به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

استان‌‌های خراسان رضوی، مازندران، قم اولویت ۱ تا ۳۵۰ از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۰/۱۱/۱۳۹۳به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

درصورت عدم رزرو و ثبت نام، ظرفیت گروه‌ها دراین مرحله از اولویت‌های بعدی تکمیل میگردد.

اولویت ذخیره تا ۴۰۰ از ۹ صبح روز ۲۵/۱۱/ ۱۳۹۳ می‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه فاخر به نشانیfakher.haj.irمراجعه کنند.

دعوت از این اولویت‌ها صرفاً در این مرحله و فقط به منظور مراجعه به سامانه فاخر و اطلاع از ظرفیت خالی در گروه‌ها و ثبت نام در صورت تمایل می‌باشد و درصورت تکمیل گروه‌ها ثبت‌نام متوقف و تعهدی برای ثبت‌نام وجود ندارد.

درصورت عدم تکمیل برخی از ظرفیت‌ها، اولویت‌های ۴۰۱ به بعد نیز به‌همین روش در سامانه فاخر ازسوی دفاتر حج و زیارت برای اطلاع از ظرفیت‌های خالی گروه‌ها و ثبت‌نام فعال می‌گردد.

توجه: تشرف معمترین در هرزمان منوط به صدور به موقع روادید ازسوی سفارت کشور عربستان سعودی و تأیید جداول پروازی می‌باشد.

2- تاریخ درج اطلاعیه‌ها :

متقاضیان می‌توانند به منظور اطلاع از فهرست دفاتر زیارتی، تاریخ پرواز و گروه‌های قیمتی حدوداً سه روز قبل از ثبت‌نام عمومی در هر استان (از ۱۳/۱۱/۱۳۹۳ تا ۱۷/۱۱/۱۳۹۳) به پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت حج و زیارت استان محل سکونت خویش مراجعه نمایند؛

ضمناً تاقبل از شروع ثبت‌نام، هیچ یک از این دفاتر مجاز به پذیرش متقاضیان و اخذ مدارک از آنان به‌هیچ وجه و تحت عناوین ذخیره و لیست انتظارنبوده و ثبت‌نام اولیه فقط در روز و ساعت اعلام‌شده صرفاً ازطریق سامانه مربوطه انجام خواهد شد.

3- نحوه ثبت‌نام و مدارک لازم :

در سالجاری بستر لازم برای تقاضای تشرف به عمره با مراجعه مستقیم به سامانهfakher.haj.irفراهم می‌باشد. قطعاً تأکید مینماید تا قبل از شروع ثبت نام قطعی در کاروان‌ها قبلاً به سامانه مذکور مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات اولیه و اخذ کلمه کاربری و رمز ورود به سامانه اقدام و سپس با انتخاب و تأیید کاروان مورد نظر با دریافت برگه رزرو جا برای نهایی نمودن ثبت‌نام اولیه خود حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت به کارگزار مربوط مراجعه نمایند.

هرگونه رزرو و ثبت‌نام اولیه برای اعضای گروه از سوی سرگروه با استفاده از کد ملی و کلمه عبور سرگروه امکان پذیر خواهد بود. از اینرو لازم است سرگروه‌ها با مراجعه به سامانه فاخر وضعیت گروه را به مرحله ثبت‌نام در کاروان‌ها رسانده باشند.

قطعی نمودن ثبت‌نام منوط به مراجعه به کارگزار مقصد در مهلت تعیین‌شده به همراه مدارک مورد نیاز (قید شده در برگه رزرو جا) خواهد بود. ازاین‌رو چنانچه قبلاً افراد اقدام به درج اطلاعات خود و همراهان ننموده باشند ابتدا می‌بایست مراحل اولیه را درسامانه مذکور طی نموده و سپس اقدام به انتخاب تاریخ پرواز و رزرو جا درگروه پروازی مورد نظر نمایند.

هزینه‌های سفر مشمولین تشرف که بخش اصلی آن شامل هزینه ارزی و ریالی سفر و بلیت هواپیمایی و بخش دیگری از آن که شامل هزینه جلسات آموزشی، هزینه‌های اداری کارگزاران، مدیر و معاون راهنما می‌باشد طی قبض مابه‌التفاوت توسط متقاضی در بانک عامل قابل واریز خواهد بود که بر اساس ظرفیت هرگروه/ ایستگاه پروازی/ مقصد/ گروه قیمتی تعیین گردیده است و می‌بایست برابر قیمت‌های مصوب دفتر حج و زیارت، این جدول در محل ثبت‌نام کارگزار نصب و قابل رویت باشد.

کلیه دفاتر خدمات زیارتی در سراسر کشور آمادگی دارند تا درصورت تمایل و مراجعه متقاضیان، از طریق سامانه مذکور قبلاً با درج اطلاعات (تشکیل گروه و دریافت کلمه کاربری و رمز عبور برای متقاضیان) و رزرو جا و ثبت نام اولیه برای افراد واجد شرایط اقدام نمایند. لیکن مجدداً تأکید می‌نماید این مراحل را مطلقاً به روز ثبت نام قطعی موکول ننمایند.

به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال در انجام رزرواسیون، تغییر استان محل اعزام در سامانه فاخر در پنج روز اشاره شده برای ثبت نام، میسر نخواهد بود.

جهت تسهیل در صدور روادید و جلوگیری از تأخیر و مشکل احتمالی تأکید می‌گردد کلیه افرادی‌که پروازهای انتخابی آنان از 1393/12/21 تا 1394/01/20 می‌باشد، لازم است گذرنامه (دارای اعتبار هفت ماه از تاریخ پرواز) خویش را هنگام مراجعه به دفتر زیارتی جهت قطعی نمودن ثبت‌نام ارائه نمایند.

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=5737
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

ثبت نام کنکور سراسری 96

ثبت نام برای کنکور سراسری 96 نزدیک است و کسانی که قصد شرکت در این …

23 نظرات

 1. hamid khodapanah

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  پدر ومادرم سال 1390 ثبت نام کرده‌اند و اولویتشان 543 می باشد میخواستم تاریخ اعزام رو بدونم . با تشکر

 2. ناشناس

  سلام الویت ما 469 و درسال 90 ثبت نام کردیم تاریخ تشرف ما چه زمانی می باشد؟ باتشکر

  • ناشناس

   امسال نیز اولویت با شما بود
   به اولویت هایی که اعلام میشود توجه نمایید
   سال آینده ثبت نام نمایید

 3. نسرین تقوا

  سلام اولویت ما 485است میخواستم زمان اعزام بدونم ممنون با تشکر

 4. مهرداد

  سلام اولویت من 470 هست تاریخ اعزام من کی میشه

 5. سلام اولویت ما ۴۵۵ است اما نمیدانیم کی اعزام میشویم خواهشمندیم راهنمایی کنید

 6. سلام:اولویت ما470اما نمیدونم کی اعزام میشیم.هر روز یه چیز میگن.حج وزیارت یه چیزدفاتر زیارتی یه چیز”بخداخسته شدم از بس پیگیر بودم وجواب نگرفتم.دیگه نمیدونم چیکار کنم.

  • ناشناس

   متاسفانه امسال اطلاع رسانی ضعیف بوده، اما طبق اعلام در بهمن اطلاع رسانی می کنند، اما اولویت برای شما قاعدتاً امسال نیست

 7. باسلام شماره اعزام شما592میباشدمیخواستم بدونم تاریخ مشرف ماکی میباشد.باتشکر

 8. کبری آذرپاگان

  سال 90 ثبت نام کرده ام تنها هستم و43 سال سن دارم آیا می شور اعزام شوم از گراش کبری آذرپاگان

 9. با سلام ..شماره اولویت ما 469 است که در بانک ملت ثبت نام کردیم میخواستم تاریخ اعزام رو بدونم.با تشکر

 10. با سلام وقبولی عبادات شما.
  پدرومادرم تاریخ 90/6/24 در بانک ملی ثبت نام به عمل آوردند نمیدانند در چه تاریخی اعزام میشوند. لطفا پاسخ دهید. باتشکر

 11. ناشناس

  سلام اولویت ما 318هست خواستم بدونم در چه تاریخی باید اعزام بشیم تاریخ ثبت نام هم 90/06/24بوده ممنون میشم اطلاع دقیق از زمان اعزام بدید .با تشکر

 12. ناشناس

  سلام الویت ما 333هست میخوام بدونم در چه تاریخی اعزام می شویم لطفا تاریخ زمان اعزام را در سایت بگذارید مرسی

 13. سلام
  من وهمسرم در مهر سال 1390 ثبت نام حج کردیم نمیدونم اولویتم چنده چطور میتونم از تاریخ وضعیت تشرف به حج اطلاع بیدا کنم ؟؟

 14. ناشناس

  باسلام،من سال90ازدواج کردم،خانواده ام بهار93مشرف میشوند، من ثبت نامی انجام ندام میخواستم بدانم میتونم همراه اونا باشم وازتخفیف ازدواج بهره مند شوم،درضمن هزینه ها به چه صورت وثبت نام به چه صورته،لطفا راهنمایی کنید

 15. سمیرا محمدنژاد

  سلام الویت ما 351 هست میخوام بدونم در چه تاریخی اعزام می شویم لطفا تاریخ زمان اعزام را در سایت بگذارید با تشکر

  • ناشناس

   زمستان سال 1392 و بهار و تابستان 1393 زمان اعزام شما میباشد، که جزئیات آن در دی ماه اعلام می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی