تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سامانه ثبت نام > ثبت نام حج تمتع از 17 فروردین آغاز می شود

ثبت نام حج تمتع از 17 فروردین آغاز می شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی‌اکبر غیرتی با بیان این مطلب افزود: افرادی که در سالهای ۱۳۶۰،۱۳۶۳ ،۱۳۷۷ و ۱۳۷۸ برای حج تمتع در بانک ثبت نام کرده‌اند باید پیش از ثبت نام در کاروانهای انتخابی، برای تبدیل سند خود به ۱۰ میلیون ریال نیز اقدام کنند.
به گفته وی، در تمتع سال ۹۱ افرادی می توانند در کاروانها ثبت نام کنند که دارای فیش بانک ملی تا دهم شهریور ۱۳۸۴ باشند.
مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: برای ثبت نام در کاروان‌ها، ۱۰ روز مهلت در نظر گرفته شده و چنانچه در زمان تعیین‌شده برای مراجعه‌ افراد به کاروان‌های مربوط، ظرفیت کاروان‌های استان تکمیل نشود، این سازمان از اولویت‌های بعدی دعوت می‌کند.
وی تاکید کرد: اسامی، نشانی و تلفن مدیران منتخب کاروان‌های حج در روزهای ۱۶ و ۱۷ فروردین‌ماه از طریق جراید محلی منتشر می‌شود. زمان پذیرش متقاضیان دارای اولویت تشرف در کاروان‌ها برای تمام استان‌ها به‌جز تهران، قم و البرز روز ۱۷ فروردین‌ماه و در استانهای تهران، قم و البرز ۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۱ است.
غیرتی در مورد ثبت نامهای غیر حضوری زائران در کاروانها نیز افزود: ۵۰ درصد از ظرفیت هر کاروان به ثبت نام غیرحضوری و اینترنتی اختصاص داده شده است و متقاضیان می‌توانند از تاریخ اعلام‌شده برای ثبت نام به سایت haj۹۱.haj.ir مراجعه کنند.

– منبع : بی باک نیوز

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی 👇🏼

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=9577
کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

arbaein-walking1

تاریخ و زمان حرکت پیاده روی اربعین 95

همانطور که می دانید به همایش بزرگ پیاده روی اربعین نزدیک شده ایم و بسیاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.