تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سامانه ثبت نام > ثبت نام بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی
تبلیغات اینترنتی

ثبت نام بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی

Sign up electronic tickets Azadi Stadium ثبت نام بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی

تماشاگران گرامی جهت خرید بلیت با کارت ملی و یا کارت عضویت باید به سایت  www.footballeticket.ir مراجعه نمایند و اقدامات زیر را انجام دهند :

 1- بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

 2- مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

 3- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

 4- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.)

 5- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیط راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتماً باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

 6- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد “خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیت های رزرو  شده برای شما کنسل خواهد شد.

 7- بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود، شما می توانید آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

 8- در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیت با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود.

 نکته بسیار مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.

همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط در ورزشگاه آزادی به شرح جدول ذیل خواهد بود:

موقعیت                                     قیمت با کارت عضویت                             قیمت با کارت ملی
جایگاه غرب                                         150،000                                                180،000
جایگاه شرق (روبروی جایگاه)                   80،000                                                 100،000
طبقه اول پشت دروازه                            80،000                                                 100،000
طبقه دوم                                            50،000                                                   70،000
 

 9- در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

 10- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.

 11- با کلیک بر روی “حساب کاربری …” درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیت نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیت خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است).

12- در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=51142
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

deadline-for-registration-96-traffic

آخرین مهلت ثبت نام طرح ترافیک 96

به گزارش آسمونی: مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از …

8 نظرات

 1. سلام
  من کارت ملی ندارم میشه شناسنامه را به جای کارت ملی برد؟؟؟؟؟؟
  ایا میشه با کارت ملی شخصی دیگر بلیط خرید

 2. حمیدرضا

  من شونزهه سالمه کارت ملی ندارم چیکار کنم الان شماره ملی تو شناسم بوده زدم بلیط گرفتم

 3. من کارت داشتم و گم کردم چگونه میشه امثنی بگیرم

 4. ذبیح الله

  سلام من که هوادار غیر ایرانی ام چگونه بلیط تهیه کنم چون کارت ملی ندارم آیا میتوانم از بلیط کسی دیگر که به نام اوست استفاده کنم خواهشا سریع جواب بدید

 5. من کارت عضویت ندارم کارت ملی هم ندارم چگونه بیلط خریداری کنم

  • ناشناس

   به ثبت احوال جهت دریافت کارت ملی مراجعه نمایید:

   1. شناسنامه عکسدار متقاضی و یک برگ فتوکپی از صفحه اول آن
   2. یک قطعه عکس با زمینه روشن
   3. پرداخت هزینه طبق تعرفه جاری (دو هزار و پانصد ریال)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی