تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > گالری > مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

به گزارشآسمونی ، جاذبه های گردشگری همانطور که از نامشان مشخص است توریست های زیادی را به خود جذب می کنند. ترس موضوعی است که ماهیتاً قابلیت جذب گردشگران بسیاری را دارد. این شما و این هم مکان هایی گردشگری برای ترسیدن.

شکار مردان گرگ نما

شاید تا به حال فیلم هایی در مورد شکار موجودات عجیب دیده باشید اما ممکن است علاقه مند باشید تا قرارگرفتن در آن فضا ها را به صورت فردی تجربه کنید. جالب است بدانید در انگلستان و در نزدیکی شهر بیرمنگام جنگلی به صورت امنیتی ایجاد شده است که بازدید کنندگان قادرند به شکار انسان های گرگ نما بپردازند.در این جنگل ابتدا به آنها آموزش های لازم برای زنده ماند در شرایط سخت داده می شود و سپس برای شکار انسان های گرگ نما وارد جنگل خواهند شد. شاید موجوداتی که در آنجا هستند واقعی نباشند اما بسیاری از افرادی که این جنگل را تجربه کرده اند می گویند یکی از ترسناکترین جنگل های دنیا است. این سرزمین گرگی هرساله افراد زیادی را به این منطقه جذب می کند.

tourist places of horror3 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

کشتی کویین مری

کشتی کویین مری یکی از مناطقی در آمریکا است که گفته می شود توسط ارواح بسیاری تسخیر شده است. این کشتی چند سال پیش به یک مرکز گردشگری تبدیل شد و در همان روز اول بیش از نیمی از مردم کالیفرنیای جنوبی برای بازدید از آن صف کشیدند. این روزها نیز بسیاری از مردم دنیا برای سر زدن به 12 دک و همچنین نزدیک به 7 معمای ترسناک این کشتی راهی آن می شوند.

tourist places of horror4 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

هتل بیت

یکی دیگر از مکان های بسیار ترسناک دنیا که به هتل بیت معروف شده در فیلادلفیا قرار دارد. در این هتل از تمامی تکنولوژی های روز برای ترساندن بازدید کنندگان استفاده شده است و از نظر بسیاری از منتقدان این مکان میتواند در زمره بهترین خانه های روحی دنیا قرار بگیرد. نکته اصلی در مورد این هتل واقعیت بسیار زیادی است که در جزئیات آن رعایت شده است. تا به حال کسی نبوده است که وارد این هتل بشود و در حالی که به خود می لرزد از آن بیرون نیامده باشد.

tourist places of horror مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

موزه استخوان

در زیر خیابان های پاریس موزه ای وجود دارد که با دیگر جاذبه های گردشگری دنیا متفاوت است . استخوان‌ها‌ و اسکلت‌ها‌ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته‌اند. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل میزان فساد و پوسیدگی در اینجا بسیار ناچیز است. همچنین نوشته‌ها‌یی به چشم می‌خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف‌زادگان است. این مکان حدود 187 کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.

tourist places of horror2 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

tourist places of horror1 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

فروشگاه زامبی ها

این فروشگاه در شهر ردینگ و در کشور انگلستان قرار دارد و هرساله افراد زیادی برای بازدید به آن مراجعه می کنند. در این فروشگاه هیچ الکتریسیته ای وجود ندارد و شما هر آن ممکن است به وسیله زامبی ها مورد تعقیب قرار بگیرید. از آنجایی که شما باید خودتان راه خروج را پیدا کنید و چراغی نیز وجود ندارد باید از مشعل استفاده کنید اما زامبی ها با دیدن نور حتما به شما حمله می کنند. شما باید با حل کردن معماهای مختلف و همچنین با استفاده از تناسب اندام از این فروشگاه خارج شوید.

tourist places of horror5 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

tourist places of horror6 مکان های گردشگری که بسیار ترسناک هستند

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=95447
loading...
 • تبلیغات اینترنتی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  تصاویری زیبا از کلاردشت

   در زیر عکسهایی از شمال ایران کلاردشت زیبا که می توانست به خاطر موقعیت اقلیمی یکی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی