تازه های آسمونی
خانه > گالری > عکسهای قیام ۱۵ خرداد
تور اروپا - سرزمین میترا
ثبت نام لاتاری
املاک کوهک

عکسهای قیام ۱۵ خرداد

 آسمونی : ۱۵ خرداد، روز قیام خونین مردم جان برکفی بود که، به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند و علیه نظام ستمشاهی شوریدند. ۱۵ خرداد روز آغاز نهضت مقدس اسلامی، روز عصیان علیه طاغوت و طاغوتیان و روزی بود که ملت ایران زیر بیرق اسلام گرد آمد و برای مقابله با دشمنان اسلام و قرآن وارد صحنه شد و پشت رژیم ستمشاهی را به لرزه انداخت.

در سحرگاه ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲، دژخیمان رژیم ستمشاهی به خانه ی امام در قم یورش بردند و امام خمینی« قدس سره» را که سه روز پیش از آن، به مناسبت عاشورای حسینی در مدرسه ی فیضیه، طی سخنان کوبنده ای پرده از جنایات شاه و اربابان امریکایی و اسراییلی او برداشته بود، دستگیر و دور از چشم مردم به زندانی در تهران منتقل کردند. در این مطلب آسمونی تعدادی از عکسهای قیام ۱۵ خرداد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

photos-of-the-uprising-of-15-khordad (1)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (2)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (3)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (4)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (5)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (6)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (7)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (8)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (9)  photos-of-the-uprising-of-15-khordad (10) 

 

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=64034
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  عکس نوشته های عاشقانه پاییزی

  همانطور که می دانید فصل پاییز یکی از زیباترین فصول سال است. شاید یکی از …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.