آسمونی
اخبار گردشگری

سقف قیمت بلیت تهران-نجف در اربعین چقدر است؟

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

به گزارش آسمونی:به نقل از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گزارش داد: قیمت بلیت پروازهای اربعین مسیر تهران – نجف بالاتر از ۲.۲ میلیون تومان تخلف است و زائران، بلیط پرواز‌ها را گران نخرند.

رضا جعفرزاده گفت: براساس توافقات صورت گرفتهِ​­­ مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی، قیمت مسیر تهران-نجف-تهران و سایر شهرستان‌ها به نجف، بغداد و بلعکس ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ­­و مشهد-نجف-مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ­تعیین شده است و فروش بلیط بالاتر از این ارقام خلاف است .

وی گفت : با توجه به تعیین قیمت بلیط شهرهای عراق زائران دقت کنند و بلیط‌ها را گران نخرند.

وی افزود: شرکت‌های هواپیمایی باید از سازمان هواپیمایی کشوری، فرودگاه‌های مبدأ و همچنین فرودگاه‌های مقصد (نجف و بغداد) مجوزها را دریافت ­­و سپس به فروش بلیت اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه همچنین نرخ بلیت یکطرفه تهران ـ نجف یک میلیون و 100 هزار تومان و یک‌طرفه مشهد ـ نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است، تصریح کرد: اگرچه نرخ بلیت پروازهای خارجی آزاد است اما در راستای جلوگیری از هرگونه سودجویی، این نرخ‌ها اعلام و مدت زمان آن از دوم‌ تا دوازدهم آبان‌ماه اعمال خواهد بود.

سخنگوی­ سازمان هواپیمایی کشوری به زائران اربعین حسینی توصیه کرد: هرگونه تخلفی را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری­ به نشانی ­www.cao.ir­­ ارسال کنند.

منبع: خبر آنلاین

تازه های مرتبط

سفر اروپایی‌ها به ایران ۲ درصد رشد کرد

سه قطعه سفال، راوی ۷۰۰۰ سال قدمت در تهران

افزایش پذیرش مهاجر در کانادا

وجود ۷۰ درصد از مناطق بکر حیات‌وحش جهان در ۵ کشور

جریان ویزای «بدون مُهر و برچسب» ایران چیست؟

درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورت گردشگران اروپایی عملیاتی شد

درج نظر