تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اجتماعی > دختر جوان : هیچ کس جیغ و فریادهای مرا نمی شنید
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • دختر جوان : هیچ کس جیغ و فریادهای مرا نمی شنید

  Untitled-1-Recovered1394/11/24

  به گزارش آسمونی به نقل از خراسان دختر 22 ساله که به اتفاق پدرش برای اعلام شکایت از یک فرد شیطان صفت به کلانتری مراجعه کرده بود در حالی که عنوان می کرد دختران جوان نباید اطلاعات شخصی خود را در شبکه های اجتماعی قرار دهند به تشریح تلخ ترین حادثه زندگی خود پرداخت و به کارشناس اجتماعی کلانتری احمدآباد مشهد گفت: چند ماه قبل وقتی در رشته مهندسی شیمی دانش آموخته شدم پدرم پیشنهاد کرد تا زمانی که شغل مورد علاقه ام را پیدا کنم در شرکت یکی از آشنایانش مشغول به کار شوم.

  من هم پیشنهاد او را پذیرفتم اما تصمیم داشتم با اجاره یک کارگاه شغل مربوط به رشته تحصیلی ام را دنبال کنم مدتی بعد هنگامی که در شبکه اجتماعی تلگرام جست و جو می کردم به گروهی به نام جوانان جویای کار برخورد کردم.

   در این گروه کسانی که قصد همکاری داشتند شرایط و مشخصات خود را ثبت می کردند من هم که در پی اجاره کارگاه و شریک کاری بودم همه اطلاعات شخصی خودم را در شبکه اجتماعی ثبت کردم. چند روز بعد مرد جوانی با من تماس گرفت و عنوان کرد کارگاه بزرگی دارد و با شرایطی آن را واگذار می کند این گونه بود که با رحمت آشنا شدم چند روز بعد قرار شد محل کارگاه را از نزدیک بازدید کنم و درباره شرایط او با هم صحبت کنیم.

  روز بعد وقتی در شرکت مشغول کار بودم، او با من تماس گرفت و قرار شد داخل پارک نزدیک محل کارم منتظر او باشم که ابتدا شرایط خودش را مطرح کند، اما او وقتی سر قرار آمد عنوان کرد مشتری دیگری نیز قرار است همزمان با من از کارگاهش بازدید کند. او سپس از من خواست سوار خودرویش شوم تا به محل کارگاه برویم.

   ابتدا خیلی تردید داشتم و نمی خواستم به تنهایی با جوان غریبه همراه شوم اما در یک لحظه تحت تأثیر چرب زبانی ها و رفتار مودبانه وی قرار گرفتم و بر تردید خودم غلبه کردم. این گونه بود که به رحمت اعتماد کردم و سوار خودروی او شدم.

  هنوز مسیر زیادی طی نکرده بودیم که احساس کردم او از شهر خارج شد دیگر ترسیده بودم و قصد داشتم از خودرو پیاده شوم که فهمیدم درهای خودرو قفل شده است او با سرعت در جاده حرکت می کرد و هیچ کس جیغ و فریادهای مرا نمی شنید.

  خواستم با او درگیر شوم اما ترسیدم خودرو با همین سرعت واژگون شود او مرا داخل یک باغ مسکونی برد و پس از آن که به شدت کتکم زد مرا مورد آزار قرار داد و سپس در حالی که کاردی را به سویم گرفته بود تهدید کرد اگر این ماجرا را بازگو کنم مرا می کشد چند روز را با ناراحتی و استرس سپری کردم و سپس آن چه رخ داده بود را برای پدرم شرح دادم و…

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133505
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  در حاشیه تهدید یک سایت خبری توسط سروش همسایه ها یاری کنند، صدا و سیما “پیام رسان” داری کند: من پایگاه کاربری می خوام!

  به گزارش آسمونی:بزرگ ترین زیر ساخت برای یک پیام رسان، نه امکانات فنی مدرن و …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.