در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان
پیش بینی فوتبال

بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان

bayat بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان95/07/06

به گزارش آسمونی به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان :

رئیس کانون عالی بازنشستگان گفت: برگه سهام عدالت به مدت 10 سال در دستان بازنشستگان بلاتکلیف مانده است.

علی اصغر بیات، رئیس کانون عالی بازنشستگان در مراسم راهپیمایی و تکریم از بازنشستگان و مستمری بگیران امروز(سه شنبه) اظهار داشت: متاسفانه برگه سهام عدالت که در دولت قبل به بازنشستگان تامین اجتماعی تحویل داده شد، به مدت 10 سال در دستان برخی از مستمری بگیران بلاتکلیف باقی مانده است.

 

وی با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان، تصریح کرد: از سال 88 موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح شد که تقاضای ما از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرای همسان سازی برای بازنشستگان تامین اجتماعی مانند دیگر صندوق ها است.

 

بیات با بیان اینکه بیمه تکمیلی یک ضرورت برای بازنشستگان است، ادامه داد: علی رغم تمامی پیشرفت هایی که در بخش درمان داشته ایم اما هنوز در بخش بیمه تکمیلی با مشکلاتی رو به رو هستیم که تقاضای کمک از مسئولان برای ادامه این بیمه که در اول آذر به اتمام می رسد، را داریم.

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان ادامه داد: تقاضا داریم دولت یا سازمان تامین اجتماعی منابع لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان را تخصیص دهد تا عدالت مزدی برای همه یکسان اجرا شود.

 

وی با اشاره به بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان گفت: از ابتدای آذر ماه این بیمه تمام می شود که امیدواریم سازمان تأمین اجتماعی در انعقاد قرارداد جدید ما را یاری کنند.

 

بیات گفت: مجلس شورای اسلامی تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت پرداختی بازنشستگان ترتیب داده است که تقاضا داریم دولت این برنامه را مانند مجلس پیگیری کند.

 

لازم به ذکر است که این مراسم با ورزش همگانی بازنشستگان به همراه مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مسئولان  آغاز و با تقدیر از 10 بازنشسته و مستمری بگیر پایان یافت.

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=202260
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

دولت و مردم در برابر خسارت‌دیدگان سیلاب مسؤول هستند/ دریافت هزینه دیرکرد بانک هابه طور شرعی اشکال دارد

به گزارش آسمونی:دولت کارهایی کرده ولی به نظر می‌رسد کافی نیست بهترین کار خیر رسیدن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی