در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > مشهد و ششمین سرقت مسلحانه
کانال تلگرام کوروش

مشهد و ششمین سرقت مسلحانه

the sixth armed robbery in mashhad مشهد و ششمین سرقت مسلحانه

1394/04/21

به گزارش آسمونی، حدود ساعت 9 صبح دیروز سارقان مسلح به بانک تجارت شعبه شریعتی قاسم آباد مشهد دستبرد زدند.

شاهد حادثه : دو سارق جوان که کلاه کاسکت پوشیده بودند با موتورسیکلت قرمز رنگی جلوی بانک توقف کردند و با ورود به بانک مبلغی را سرقت کردند.
وی افزود: سارقان لحظاتی بعد به سرعت از محل گریختند.
وی ادامه داد: پس از بروز سرقت، پلیس در محل حاضر شد، اما سارقان متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی مشهد هم در خصوص جزییات سرقت مسلحانه گفت: ساعت 55/8 صبح دیروز سرقت مسلحانه از بانک تجارت واقع در بلوار شریعتی مشهد به پلیس 110 گزارش شد و ماموران انتظامی نیز بی‌درنگ در محل حاضر شدند.
سرهنگ حجت نیک‌مرام اظهار داشت: دو سارق موتورسوار با تهدید اسلحه 21 میلیون تومان را به سرقت بردند.
وی با اشاره به اینکه این سارقان تحت تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند، گفت: تحقیقات اولیه از آن حکایت داشت که دو جوان موتوسوار که کلاه‌کاسکت به سر داشته‌اند با موتورسیکلت طرح هوندا قرمز رنگ به بانک مراجعه و با تهدید اسلحه 21 میلیون تومان را به سرقت برده‌اند.

نیک‌مرام خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از کارکنان بانک و فرد دیگری مسافتی به تعقیب متهمان پرداخته‌اند و کلاه سارقان هنگام فرار از سر آنان افتاده است، سرنخهایی به دست آمده که پلیس را در پیگیری و ردزنی این پرونده کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به جست و جوهای گسترده، اقدامهای علمی و اطلاعاتی پلیس مشهد و کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی برای پیگیری موضوع از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اطلاعاتی در این ارتباط مراتب را به فوریتهای پلیسی 110 یا ستاد خبری پلیس آگاهی خراسان رضوی با شماره تلفن 2183700 گزارش دهند.
یکشنبه گذشته نیز یکی از مؤسسه‌های مالی و اعتباری مشهد از سوی دو سارق موتورسوار با تهدید اسلحه قلابی مورد سرقت قرار گرفت.

در این سرقت نیز دو موتورسوار با استفاده از اسلحه قلابی به مؤسسه مالی و اعتباری فرشتگان (آرمان) در بلوار معلم مشهد دستبرد زدند.در این حادثه سارقان مبلغ یک میلیون و ۷۴۹ هزار تومان را به سرقت بردند .
پنجشنبه دو هفته پیش نیز مرد ۴۰ ساله‌ای با استفاده از یک قبضه کلت قلابی و قمه به یکی از شعبه‌های مؤسسه مالی و اعتباری عسکریه در مشهد دستبرد زد که لحظاتی پس از سرقت دستگیر شد.

گفتنی است، 24 فروردین سال جاری سارق مسلحی که به دزد سنگین وزن معروف شده بود نخستین سرقت خود را با دستبرد به بانک مسکن سیدی آغاز کرد و پس از آن در روزهای 20 و 22 اردیبهشت به بانک ملت کوهسنگی و صادرات در منطقه طلاب مشهد دستبرد زده بود که چندی پیش توسط پلیس دستگیر شد. این سارق در مجموع 218 میلیون تومان وجه نقد سرقت کرده بود.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=100052
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عربستان سعودی تامین سلامت و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری دعای کمیل در فضای بسته است

به گزارش آسمونی:اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه 30 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی