تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اجتماعی > راز مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی فاش شد
تور اروپا - سرزمین میترا
ثبت نام لاتاری
املاک کوهک

راز مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی فاش شد

the-secret-was-revealed-suspicious-death-of-a-mother-and-daughter-boroujerdi

۱۳۹۴/۰۵/۱۵

به گزارش آسمونی سرهنگ علیرضا دلیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مسمومیت زن بروجردی و دو فرزندنش که منجر به مرگ وی و دخترش شد اظهار داشت: مرد بروجردی پس از تحقیقات فنی و پلیسی به قتل همسر و فرزندش اعتراف کرد.

وی با اشاره به جزئیات این حادثه بیان داشت: مرد قاتل معترف شد که با قصد و نیت قبلی و به وسیله قرص برنج نسبت به مسموم کردن همسر و فرزندان خود اقدام کرد است.

سرهنگ دلیری علت این قتل را مشکلات اخلاقی قاتل عنوان کرد و بیان داشت: امروز پس از بازجویی نیم ساعته از مرد قاتل حوالی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه این مرد به مسمومیت خانواده خود و قتل همسر و فرزندش اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه این مرد پیش از این با اقدامات سریع پلیس دستگیر شده بود افزود: در ابتدای دستگیری وی مدعی شد که در کشور عراق بوده و در جریان حادثه قرار ندارد.

سرهنگ دلیری ادامه داد: این مرد در بازجویی اولیه مدعی شد که شاکی پرونده قتل همسر و فرزندش است در حالیکه بررسی های اولیه پلیسی رد پای این مرد را در ماجرای مسمومیت و قتل نشان می داد.

وی با اشاره به چک و کنترل تماس های تلفنی این مرد و همچنین بررسی ادعای سفر خارج از کشورش توسط پلیس افزود: در بررسی ها مشخص شد که وی دارای مشکل اخلاقی بوده و ادعای این مرد در زمینه حضور در کشور عراق صحت ندارد.

وی با بیان اینکه تیر خلاص در این زمینه را اظهارات پسر خانواده بعد از به هوش آمدن به این مرد قاتل زد افزود: پس از به هوش آمدن پسر خانواده و اظهارات وی در زمینه اختلافات خانوادگی و مسمومیت اعضای خانواده توسط پدرشان، مرد قاتل چاره ای جز اعتراف نداشت.

سرهنگ دلیری با بیان اینکه البته تحقیقات فنی و تخصصی پلیس طی روزهای اخیر نیز وقوع قتل توسط این مرد را مسجل کرده بود افزود: امروز در جریان بازجویی نیم ساعته توسط پلیس آگاهی بروجرد اعترافات این مرد قاتل ثبت و ضبط شد.

وی با بیان اینکه علت قتل مشکلات اخلاقی قاتل بوده است افزود: همسر قاتل زن بسیار معتقد و محترمی بوده ولی متاسفانه قاتل دارای مشکلات اخلاقی بوده است.

وی با بیان اینکه پسر قاتل هم اکنون برای تکمیل تحقیقات در ستاد فرماندهی انتظامی بروجرد حضور دارد و حال وی مساعد است یادآور شد: مرد قاتل به دلیل مشکلات اخلاقی که داشته تصمیم می گیرد که خانواده خود را نابود کند.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=104534
 • تبلیغات اینترنتی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  نقدِ رأی دادگاه تجدیدنظر در خصوص«برائت از اتهام سرقت از صندوق صدقه»

  به گزارش آسمونی:نقدِ رأی دادگاه تجدیدنظر در خصوص«برائت از اتهام سرقت از صندوق صدقه» نقدِ …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.