در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > دستگیری گرگ تنها در تونل مترو
کانال تلگرام کوروش

دستگیری گرگ تنها در تونل مترو

Untitled 1 143 دستگیری گرگ تنها در تونل مترو1394/11/28

به گزارش آسمونی چهارشنبه هفته گذشته مامور مخفی پلیس آگاهی متوجه رفتارهای مشکوک پسری جوان در ایستگاه متروی دروازه دولت شد.
مامور پلیس که احتمال می‌داد پسر جوان سارق باشد، از او خواست برای بازرسی بدنی به گوشه ایستگاه بیاید، اما پسر جوان برای فرار از دست مامور پلیس روی ریل قطار پرید و وارد تونل شد. مامور پلیس که مطمئن شده بود پسر جوان سارق است، برای دستگیری او وارد تونل شد و پس از 15 دقیقه تعقیب و گریز داخل تونل درحالی که خودش از ناحیه پا مجروح شده بود، توانست پسر جوان را همراه مقداری طلای زنانه دستگیر کند.
روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات از او آغاز شد.
متهم 18 ساله که خود را کمال معرفی می‌کرد، با اعتراف به سرقت و فرار از دست پلیس گفت: اهل یکی از شهرهای غربی کشور هستم و دو سال قبل برای کار به تهران آمدم. تمام طایفه ما سارق خانه هستند و من هم چون کار مناسبی پیدا نکردم، با یکی از اعضای فامیل شروع به سرقت کردم. پس از چهار سرقت اوایل امسال شناسایی و دستگیر شدم. بعد از هفت ماه حبس با رد مال از زندان آزاد شدم.
وی اضافه کرد: از یک ماه قبل با همدستم خلیل شروع به سرقت از خانه‌های غرب تهران کردیم. روز دستگیری به خانه‌ای در خیابان استاد معین دستبرد زدیم و دو سرویس طلا سرقت کردیم. برای رفتن به خانه در ایستگاه متروی دروازه دولت منتظر قطار بودیم که مامور پلیس به من مشکوک شد. وقتی او از من خواست بازرسی بدنی شوم، برای فرار از دستگیری وارد تونل شدم و همدستم خلیل نیز که شاهد این ماجرا بود فرار کرد.
مقداری از طلا‌ها داخل تونل ریخت. هنگام فرار یک قطار داخل تونل بود که با او برخورد کردم و از ناحیه کتف مجروح شدم.
متهم 18 ساله در مورد خالکوبی‌های روی بدنش نیز مدعی شد من گرگی تنها در میان گله سگ‌ها بودم، به همین دلیل دو گرگ روی سینه‌ام خالکوبی کردم.
با اعترافات پسر جوان او با دستور علی وسیله ‌ایزد موسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت بازداشت شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تحقیقاتشان را برای شناسایی همدست فراری او آغاز کردند.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133973
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عربستان سعودی تامین سلامت و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری دعای کمیل در فضای بسته است

به گزارش آسمونی:اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه 30 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی