تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > مرد شکاک، همسرش را به قعر چاه فرستاد و او را با سنگ و چاقو به قتل رساند
تبلیغات اینترنتی

مرد شکاک، همسرش را به قعر چاه فرستاد و او را با سنگ و چاقو به قتل رساند

 

suspicious man killed his wife1 مرد شکاک، همسرش را به قعر چاه فرستاد و او را با سنگ و چاقو به قتل رساند

۱۳۹۴/۰۲/۳۱

به گفته آسمونی:
مردی میانسال چند روز قبل به پلیس آگاهی استان مرکزی رفت و در شکایتی گفت: «١١ ماه است از دخترم به نام محبوبه هیچ اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش افتاده است.دامادم هم ادعا می‌کند از سرنوشت همسرش بی‌اطلاع است».کارآگاهان وقتی تحقیق در این رابطه را آغاز کردند متوجه شدند محبوبه با شوهرش به نام حسن به‌شدت اختلاف داشت، به همین دلیل مرد جوان به عنوان مظنون اصلی بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: «آخرین‌بار به‌دلیل اختلافاتی که با محبوبه داشتم او را به خانه پدرش بردم و به والدینش تحویل دادم؛ از آن به بعد از او خبری ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است».
اظهارات این مرد پلیس را قانع نکرد و حسن نتوانست به سؤالات دیگر مأموران جواب درستی بدهد. او درنهایت اعتراف کرد همسرش را به قتل رسانده است. متهم درباره انگیزه‌اش از جنایت گفت: «از مدتی قبل به همسرم شک داشتم؛ او رفتارهای غیراخلاقی داشت و همین موضوع باعث اختلاف ما شده بود؛ طوری که دیگر نتوانستم تحمل کنم و تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم».
این مرد در ادامه گفت: «روز حادثه به این بهانه که دنبال سکه‌های عتیقه می‌گردم از همسرم خواستم همراهم بیاید، او را به منطقه‌ای خلوت خارج از شهر بردم و چاهی را نشانش دادم. گفتم در این چاه تعداد زیادی سکه وجود دارد. از محبوبه خواستم داخل چاه برود، وقتی این کار را کرد با سنگ ضربه‌ای به او زدم که باعث شد سقوط کند؛ بعد از آن برای اینکه از مرگ وی مطمئن شوم خودم داخل چاه رفتم و با چاقو چند ضربه به محبوبه زدم. بعد از آن هرکسی از من سؤال پرسید مدعی شدم از زنم خبری ندارم و نمی‌دانم چه بلایی سر او آمده است؛ به‌این‌ترتیب توانستم ١١ ماه راز قتل را پنهان نگه دارم و فکر می‌کردم خانواده‌ همسرم نیز بعد از گذشت این مدت دیگر موضوع را پیگیری نخواهند کرد». مأموران بعد از شنیدن اعترافات متهم سراغ چاه موردنظر رفتند و توانستند بقایای جنازه زن جوان را پیدا کنند. بنابر این گزارش متهم درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=92372
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

welcoming-refer-people-to-donate-blood-after-the-incident-plasco

استقبال از مراجعه مردم برای اهدای خون در پی حادثه “پلاسکو”

مدیرعامل سازمان انتقال خون تاکید کرد: از مراجعه هموطنان برای اهدای خون در مورد حادثه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی