تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اجتماعی > تسلیت به تمامی داغدیدگان یگانه سیران ما
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  تسلیت به تمامی داغدیدگان یگانه سیران ما

   

  تاریخ خبر : 1391/09/23

  سیران کوچولو یگانه نمادیست از محرومیت کودکان و دانش آموزان در برخورداری از حداقل امکانات و فضای آموزشی مناسب و استاندارد. باید به این وضعیت خاتمه داده شده و کودکان شیناوی آخرین قربانیان آن باشند – پیام تسلیت جمعی از فعالین کرد …

   

  صد و هشتاد تن از فعالین سیاسی، روزنامه نگاران، دانشجویان و هنرمندان کرد با انتشار یک بیانیه ی جمعی درگذشت سیران یگانه دختر ده ساله ی دانش آموز روستای شین آباد را که قربانی آتش سوزی در کلاس درش شد، تسلیت گفته اند:

  جوامع انسانی در تاریخ پر مرارت خود روزهای تلخی را سپری کرده که در تمامی این تراژدی ها کودکان بیشترین قربانی بوده اند و نگاهی گذرا به تصاویر جانکاه کودکان نازنین شیناوی ناخوداگاه ما را بیاد تصاویر رقت انگیز کودکان شیمیایی زده سردشت می اندازد. چه شباهت عجیبی. هم در شیناوی و هم در سردشت صورت معصوم و زیبای کودکانمان در آتش سوخت.

   

  چه رنجی می کشند مادران جگرسوخته ای که با هزاران امید و آرزو دختر جگرگوشه اش را راهی مدرسه کرده ولی لحظاتی بعد به استقبال جسم سوخته اش رفته اند و درد عظیم مادر سیران یگانی، اولین قربانی این حادثه قابل بیان نیست چون این مادر دیگر حتی از دیدن چهره سوخته فرزندش هم محروم شده و نمی تواند وجود دخترش را در کنار خود احساس کند. حال ضمن اظهار تاسف شدید خودمان، از صمیم قلب این ضایعه دردناک را به خانواده صبور سیران یگانی که جسم کوچکش در آتش سوء مدیریت ما انسان ها سوخت و روزهای متمادی هم درد سوختن را تحمل کرد تسلیت عرض نموده و معتقدیم که سیران کوچولو یگانه نمادیست از محرومیت کودکان و دانش آموزان در برخورداری از حداقل امکانات و فضای آموزشی مناسب و استاندارد که باید به این وضعیت خاتمه داده شده و کودکان شیناوی آخرین قربانی این وضعیت باشند.

   

  از نظر امضا کنندگان، ایثار امدادگران دلسوز و زحمات و نوعدوستی کارکنان مراکز درمانی و بیمارستانی منطقه که پذیرای پیکر سوخته دانش آموزانمان بوده و در کاهش آلامشان بسیار کوشیده اند قابل تحسین است و به طور جد خواستاریم که صاحبنظران و کارشناسان مربوطه نسبت به ریشه یابی این حادثه ناگوار که بی شک ناشی از سوء انجام مسوولیت اداری و بی توجهی به جان انسان ها بوده اقدام نمایند و امیدواریم که مسوولین امر مانع تکرار موارد مشابه شوند.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=22663
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آخرین عکس از هانیه دختر فداکار سرپل ذهاب هنگام زلزله

  آخرین جزئیات از روند درمانی دختر فداکار سرپل ذهابی

  به گزارش آسمونی:پزشک معالج دختر فداکار سر پل ذهابی به تشریح آخرین وضعیت اقدامات درمانی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.