در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > مجری معروف در انتظار حکم دادگاه
پیش بینی فوتبال

مجری معروف در انتظار حکم دادگاه

popular performer awaits verdict مجری معروف در انتظار حکم دادگاه

 

1391/09/25

یک مجری برنامه های تلویزیونی که متهم است بعد از اغفال دختری جوان با وی رابطه برقرار کرده است در انتظار رأی دادگاه است.

به گزارش آسمونی به نقل از خراسان، اوایل آبان دختر جوانی با مراجعه به شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران از یکی از مجریان تلویزیون به اتهام اغفال و فریب شکایت کرد.

 

شاکی در اظهاراتش گفت: این مجری می گفت مجرد است و به من علاقه مند شده است اما مدتی بعد پدرم مجله ای را دید که در آن با این مجری و همسر و فرزندانش مصاحبه شده بود. بعد از آن بود که فهمیدم فریب خورده ام و همه حرف های این مرد دروغ است. به دنبال ثبت این شکایت این مجری به دادگاه احضار شد.

 

پدر دختر فریب خورده در حاشیه برگزاری دادگاه به خراسان گفت: حدود ۲ سال قبل زمانی که این مجری در حال اجرای برنامه زنده بود دخترم از طریق شماره اعلام شده از تلویزیون پیامکی به این برنامه فرستاد. بعد از این ارتباط این مجری از دخترم می خواهد با او تماس بگیرد. بعد از اولین تماس او به دخترم می گوید صدایش شباهت زیادی به صدای نامزد سابقش دارد .بعد از سفر وی از دخترم خواست به استقبالش به فرودگاه برود.او وقتی دخترم را در فرودگاه دید با ظاهرسازی به زمین افتاد و خدا را شکر کرد و گفت: چهره دخترم هم شبیه چهره نامزد سابقش است.

 

به این ترتیب طولی نکشید که از دخترم خواستگاری کرد و رابطه آن ها با یکدیگر ادامه پیدا کرد. در این بین یک روز او مدعی شد مشکلات شدید مالی دارد و در چنین وضعیتی دخترم از یک موسسه مالی – اعتباری برایش صد میلیون تومان وام گرفت و حتی ۴۰ میلیون تومان هم سفته از دخترم گرفت. از سوی دیگر این مجری دخترم را همراه با خودش به مسافرت می برد و چند بار با او رابطه برقرار کرد. این ماجرا ادامه داشت تا این که مدتی قبل مجله ای را دیدم که در آن مصاحبه ای از او و همسر و فرزندانش چاپ شده بود. از دیدن این مصاحبه شوکه شدم. وقتی این مجری فهمید دستش برایمان رو شده است تهدید کرد که سفته ها را به اجرا می گذارد. آن زمان بود که ما از وی شکایت کردیم.

 

در آخرین جلسه محاکمه متهم که روز چهارشنبه پشت درهای بسته در شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد بعد از تفهیم اتهام به این مجری او بار دیگر خودش را بی گناه اعلام کرد و گفت فقط در یک سفر کاری با شاکی همراه بود. در این جلسه قاضی باقری با اخذ آخرین دفاع از این مجری همراه با مستشاران دادگاه وارد شور شد و قرار است به زودی رأی خود را اعلام کند.

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=22752
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

دولت و مردم در برابر خسارت‌دیدگان سیلاب مسؤول هستند/ دریافت هزینه دیرکرد بانک هابه طور شرعی اشکال دارد

به گزارش آسمونی:دولت کارهایی کرده ولی به نظر می‌رسد کافی نیست بهترین کار خیر رسیدن …

2 نظرات

  1. واقعا که متاسفم به صدا و سیما هم نمیشه اعتماد کرد تو این مملکت اون دخترو پدرش که ابلهیت خودشونو نشون دادن به کنار این دادگاه دیگه منتظر چیه واقعا صداوسیمارو مسابقه هاشو مجریاشو همرو برده زیر سوال یعنی به خاطر اینم نمیخوان محاکمش کنن جامعه چرا هیچ جاش امنیت نداره آدم به کی اعتماد کنه آخه
    اسم این مجری هم باید فاش کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی