تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > همایش ملی ایمنی، آتش نشانی و گاز مونواکسید کربن 10 و 11 دی در تهران برگزار می شود
تبلیغات اینترنتی

همایش ملی ایمنی، آتش نشانی و گاز مونواکسید کربن 10 و 11 دی در تهران برگزار می شود

national conference on safety fire and carbon monoxide1 همایش ملی ایمنی، آتش نشانی و گاز مونواکسید کربن 10 و 11 دی در تهران برگزار می شود

1393/10/10

به گفته سید جلال ملکی این همایش دو روزه با حضور محققان، اندشمندان، کارشناسان، پژوهشگران و مدیران عامل آتش نشانی مراکز استانهای مختلف در تهران برگزار خواهد شد.

وی، بررسی راه های پیشگیری از نشت گاز منواکسید کربن، کاهش حوادث گاز گرفتگی و خطرات ناشی از CO، مقاوم سازی سازه ها در برابر حریق، بکارگیری روش های استاندارد و علمی محاسبات تهویه محصولات حریق در ساختمان ها، استانداردها و مشخصات فنی پمپ های ثابت آتش نشانی در ساختمان ها و بهره گیری از فن آوری های نوین در سامانه های کشف و اعلام حریق از جمله محورهای برگزاری این همایش عنوان کرد.

ملکی بیان کرد: برگزاری جلسات سخنرانی تخصصی و کارگاههای تخصصی آموزشی در حوزه ایمنی و آتش نشانی با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه از دیگر برنامه های این همایش دو روزه است.

وی گفت: ارتقای دانش ایمنی، بهره گیری از تجهیزات مناسب و استاندارد و پیشگیری از حوادث تلخ حریق و مرگ خاموش از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

سخنگوی دبیرخانه آتش نشانی کلان شهرها افزود: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و افزایش حوادث گاز گرفتگی در کشور به ویژه تهران بزرگ، این همایش با همکاری سازمان آتش نشانی تهران و وزارت کشور برگزار می شود.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=83050
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

the-possibility-of-delay-tehrans-friday-morning-flights-because-of-snow

احتمال تاخیر پروازهای صبح جمعه تهران به دلیل بارش برف

افت دما از امروز تا صبح شنبه در سواحل خزر بین ۳ تا ۶ درجه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.