تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > درخواست مدیر عامل آب و فاضلاب تهران از شورای شهر برای تعیین کیفیت آب
تبلیغات اینترنتی

درخواست مدیر عامل آب و فاضلاب تهران از شورای شهر برای تعیین کیفیت آب

managing water and wastewater application of tehran city council to determine water quality درخواست مدیر عامل آب و فاضلاب تهران از شورای شهر برای تعیین کیفیت آب

1393/09/12

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهر تهران اعلام کرد: آب تهران آلوده نیست.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، مهندس پرورش در جلسه شورای شهر با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب شهر تهران برای اتمام طرح‌ها و پروژه‌های خود در پایتخت نیازمند 126 هزار میلیارد اعتبار است، گفت: در صورتی که اعتبار تامین نشود پیشنهاد می‌کنیم کمیته‌ای برای ساماندهی املاک شرکت آب و فاضلاب تشکیل شود تا اعتبارات مورد نیاز برای اجرای پروژه‌ها تامین شود.

وی در مورد پروژه سد ماملو نیز اظهارکرد: این پروژه آبرسانی یکی از پروژه‌های سخت است که در حال اجرایی کردن آن هستیم؛ اما باید دقت داشته باشیم که آب ماملو تنها ماهیت کیفی دارد و برای افزایش کیفیت آب مردم جنوب تهران وارد چرخه می‌شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهر تهران با بیان اینکه تا یک ماه آینده این سد آبگیری می‌شود، گفت: در مورد کیفیت آب مردم را نگران نکنید، چرا که تهران دارای 42 آزمایشگاه است که سالیانه 200 میلیارد تومان برای نظارت بر کیفیت آب هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه تعداد مشترکان آب در تهران زیاد است، افزود: هر آزمایشگاهی می‌تواند میزان نیترات موجود در آب را شناسایی کند و آب از نظر کیفیت مشکلی ندارد.

وی در پایان از مدیریت شورای شهر خواست که کارگروهی برای تعیین میزان کیفیت آب در تهران تشکیل دهد.

به گزارش ایسنا در جلسه صبح امروز دکتر رحمت الله حافظی که بارها بحث آلوده بودن آب تهران را مطرح کرده بود و نسبت به آن هشدار داده بود، غایب بود.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=81794
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

create-jobs-for-young-people-need-to-be-managed

ایجاد اشتغال برای جوانان کشور نیاز به مدیریت دارد/ جوانان کشور درس نمی‌خوانند تا پشت در اتاق یک مسئول دولتی گردن کج کنند

به گزارش آسمونی: معاون علمی فناوری ریس جمهور گفت: برای ایجاد اشتغال برای جوانان قبل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی