تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > جزئیات حریق در پاساژ ۸ طبقه تجریش
تبلیغات اینترنتی

جزئیات حریق در پاساژ ۸ طبقه تجریش

fire in tajrish 8 floor passage جزئیات حریق در پاساژ ۸ طبقه تجریش

1394/07/13

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع آتش سوزی در پاساژی ۸ طبقه واقع در میدان تجریش خبر داد و گفت: در این حادثه ۴۵ نفر از افراد محبوس در پاساژ توسط نیروهای آتش نشانی نجات یافتند.

به گزارش آسمونی به نقل از خبر گزاری مهر ، سیدجلال ملکی درباره جزئیات عملیات مهار شعله های آتش در یکی از پاساژهای میدان تجریش، اظهارداشت: حدود ساعت ۱۵ روز گذشته این آتش سوزی به ستاد فرماندهی آتش نشانی اعلام و آتش نشانان به همراه چهار نردبان، تشک های نجات و خودروهای مجهز به تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در پاساژی ۸ طبقه شامل ۶۰ واحد تجاری رخ داده بود افزود: انباری ۶۰ متری پر از کالا در انتهای طبقه اول این پاساژ دچار آتش سوزی شده و به طور کامل شعله ور بود.

ملکی گفت: آتش به سرعت در حال سرایت به مغازه های کناری بود و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود در همین حال ۴۵ تن از کسبه و مشتریان محبوس داخل پاساژ به بالکن ها و پنجره ها آمده بودند و تقاضای کمک می کردند.

وی با اشاره به اینکه افراد محبوس داخل ساختمان با استفاده از نردبان هیدرولیکی نجات یافتند گفت: همزمان نیز عملیات خاموش کردن آتش و تخلیه دود داخل پاساژ انجام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود: حدود ساعت ۱۷ آتش خاموش و محل ایمن سازی شد. علت وقوع این آتش سوزی از سوی کارشناسان علت یاب سازمان در دست بررسی است.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=114756
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

increasing-the-wind-speed-in-tehran

افزایش سرعت باد در تهران / ورود سامانه بارشی جدید از پنجشنبه

1395/09/16 آسمان تهران در روز چهارشنبه 17 آذر، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.