تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اجتماعی > قتل‌ عام خانوادگی به خاطر خواستگاری
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • قتل‌ عام خانوادگی به خاطر خواستگاری

  family-massacre-for-matchmaking

  1394/05/26

  به گزارش آسمونی به نقل از جام جم پسر جوان که در اقدامی جنون‌آمیز پدر و مادر و خواهر خود را با ضربه‌های چاقو در شهرک غرب تهران به قتل رسانده بود، مخالفت پدرش را با خواستگاری، انگیزه جنایت عنوان کرد.
  ساعت 19 چهارشنبه هفته گذشته ماموران کلانتری شهرک غرب در تماس با بازپرس جنایی از وقوع جنایت هولناکی در ساختمان چهار طبقه خیابان بهار شهرک غرب خبر دادند. با حضور تیم جنایی ماموران اعلام کردند پسر 35 ساله پدر، مادر و خواهرش را با چاقو مجروح کرده که پدر 66 ساله خانواده در دم جانش را از دست داده و مادر 59 ساله و خواهر 33 ساله اش به بیمارستان منتقل شدند و ماموران پسر جنایتکار را در محل قتل دستگیر کردند.

  مرگ دختر خانواده

  دقایقی از بررسی صحنه جرم نگذشته بود که مسئولان بیمارستان اعلام کردند دختر این خانواده به نام مریم نیز بر اثر شدت جراحت جانش را از دست داده است.

  با دستور انتقال جسد پدر خانواده به پزشکی قانونی، یکی از اهالی ساختمان در تحقیقات به بازپرس ویژه قتل گفت: پسر خانواده دچار بیماری روحی بود و به همین دلیل سرکار نمی رفت و همیشه در خانه بود و با خانواده اش درگیری داشت. امروز نیز حدود ساعت 19 صدای درگیری آمد، اما فکر کردیم مثل همیشه زود تمام می شود، اما مادر خانواده درخواست کمک می کرد.
  وقتی به طبقه چهارم آمدیم با بدن نیمه جان مادر در راه پله و جسد غرق خون پدر خانواده در ورودی ساختمان روبه رو شدیم و موضوع را به پلیس اطلاع دادیم.
  در ادامه بازپرس پرونده، بازجویی های اولیه از قاتل 35 ساله را آغازکرد. حامد که بسیار خونسرد بود و از قتل اعضای خانواده اش ناراحت نبود، انگیزه اصلی اش از قتل را نرفتن اعضای خانواده اش به خواستگاری اعلام کرد.

  قتل به خاطر خواستگاری

  او به بازپرس جنایی گفت: چند سال بود عاشق یک دختر شده بودم، اما خانواده ام به خواستگاری نمی رفتند. بعد هم برادرم جانش را در یک نزاع از دست داد و به بهانه عزادار بودن هیچ کس به خواستگاری نرفت. روز حادثه باز حرف خواستگاری شد که پدرم گفت آن دختر را به من نمی دهند. من هم عصبانی شدم و با چاقوی بزرگ آشپزخانه ضربه ای به تلویزیون زدم. پدرم گفت حامد دیوانه شده، زنگ بزنید بیایند او را ببرند امین آباد. من دیگر کنترلی روی رفتارم نداشتم و با چاقو ابتدا ضربه ای به پدرم زدم. او و خواهرم قصد فرار داشتند که آنها را نزدیک در ورودی زدم و بعد مادرم را در راه پله ها مجروح کردم. بعد از آن نمی دانستم چکار کنم. به اتاقم رفتم و ماموران آمده و مرا دستگیر کردند.

  مادر هم جان باخت

  تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا این که مادر خانواده هم بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست داد.

  همزمان با مرگ سه عضو خانواده، به دستور سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل پایتخت پسر قاتل با قرار قانونی بازداشت و برای تحقیقات به اداره قتل پلیس آگاهی منتقل شد.

  همسایه ها چه گفتند

  همسایه روبه رویی مقتولان درباره آنها به جام جم می گوید: پدر خانواده بازنشسته بیمارستان بود و همراه خانواده اش 25 سال بود در این مجتمع زندگی می کرد.

  به گفته این خانواده، حامد بیماری شیزوفرنی داشت و دچار اختلالات روانی بود. گاهی یک هفته از خانه آنها سروصدا می آمد و گاهی هم ساکت بودند. پدر خانواده نیز بعد از بازنشستگی افسرده بود و آنها با هیچ کدام از همسایه ها رفت و آمد نداشتند.
  یکی از اهالی محل که در ساختمان مجاور زندگی می کند، می گوید: این خانواده دارای دو پسر بود که حامد پسر بزرگ تر بود. چند سال قبل پسر کوچک تر در یک نزاع در پاساژ گلستان جانش را از دست داد. حامد نیز از خانه بیرون نمی آمد و با هیچ کدام از بچه های محل دوستی نداشت.

  دختر خانواده از عکاسان حرفه ای بود

  پیرمرد که با شنیدن قتل اعضای خانواده هراسان به محل قتل آمده است، خود را از دوستان خانوادگی مقتولان معرفی می کند و می گوید: باورم نمی شود حامد این کار را کرده باشد. او بیمار روانی است و چند سالی است تحت درمان قرار دارد. هر بار ما به خانه آنها می رفتیم حامد عصبانی می شد و فریاد می زد چرا آنها را راه داده اید.

  هشت سال قبل پسر دیگر این خانواده که 17 ساله بود، در یک نزاع جانش را از دست داد و آنها درخواست قصاص داشتند، اما با صحبت هایی که کردیم سه سال قبل در چنین روزهایی با دریافت 400 میلیون تومان دیه رضایت دادند. فکر نمی کردم سه سال بعد درست در روزی که پسر جوان را بخشیدند خودشان قربانی یک قتل شوند.
  وی ادامه داد: دختر خانواده از عکاسان حرفه ای بود که در این ماجرا بیگناه به قتل رسید. او فردی فعال و اجتماعی بود و برعکس برادرش ارتباط اجتماعی خوبی با دیگران داشت.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=106417
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  توضیحات عضو هیأت مدیره برج سلمان درمورد حواشی یک قرعه کشی جنجالی

  به گزارش آسمونی:دبیر هیأت مدیره برج سلمان گفت: مراسم قرعه‌کشی‌ که سه‌شنبه شب برگزار کرده‌ایم …

  3 دیدگاه

  1. مشکل اینجاست که در فرهنگ بیماری روانی به اندازه یک سرماخوردگی جدی گرفته نمیشود هیچ انسانی در هیچ جای دنیا نه میخواهد جان بدهد و جان بگیرد اگر بجای تمسخر و ترساندن از عذاب جهنم درمان را در پیش بگیریم خیلی بهتر جواب میده

  2. نمیتوان قضاوت کرد اما بهرحال مشکل اینجاست که در کشور بیماری اعصاب و روان جدی گرفته نمیشود و همیشه مورد تمسخر اطرافیان و حتی رسانه های اجتماعی قرار می گیرد به همین دلیل اینگونه افراد روز به روز بیمارتر میشوند راجع بع این مورد میتئنم بگم دو نظریه وجود داره افراد بیمار میتونند جان بگیرند یا جان خودشون رو از دست بدهند مطمئنا هیچ انسانی نمیتونه همچنین کاری بکنه ائن اقا دست خودش نبوده اگر درمان شده بود و مورد حمایت قرار گرفته بود هیچ وقت این اتفاقات رو شاهد نبودیم بازم میگه مشکل اینجاست که اگر بیماری روانی به اندازه یک سرماخوردگی جدی گرفته میشد شاهد این اتفاقات ناگوار نبودیم .

  3. بنده خدا

   وااای ، این ملعون باید خودشو برای آتش دائمی جهنم آماده کنه.

   خدایا این رفتارهای احمقانه را از همه ما و همه شیعیان دور نگه دار ، بحق معصومین (ع)
   ———————————————
   پیامبر اکرم (ص) : خشم از شیطان است و شیطان از آتش و آتش را با آب میتوان خاموش کرد ، وقتی خشمگین شدید وضو بگیرید.

   انشالله به این فرموده پیامبر (ص) عمل میکنم.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.