در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > معافیت به قیمت تیغ جراحی
تبلیغات اینترنتی

معافیت به قیمت تیغ جراحی

exemptions to the price of surgery معافيت به قيمت تيغ جراحي 

 

گروه حوادث: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی اصفهان پرده از راز صدور کفالت پزشکی متقلبانه برای دریافت کارت پایان خدمت سربازی برداشتند.

سرهنگ« حسین زاده » رییس پلیس آگاهی اصفهان گفت: در پی مراجعه فردی به هویت «احسان – س»به پلیس آگاهی و با بیان مطلبی مبنی بر ایجاد ضایعه ستون فقرات که بطور عمد توسط پزشک جراح ایجاد شده بود رسیدگی به این مطلب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه اصفهان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در بازجویی فنی صورت گرفته از شاکی کارآگاهان به این نکته پی بردند که او از انجام خدمت سربازی هراسان بوده و از تمکن مالی خوبی برخوردار بوده و حاضر به پرداخت هر مبلغی بوده است.ایشان افزود: احسان در یکی از مجالس با یکی از دوستانش به نام حمید رضا برخورد می‌کند و مسئله خدمت سربازیش را با او در میان می‌گذارد.

حمید رضا پزشک جراح مغز و اعصابی را به او معرفی می‌کند که در قبال انجام یک عمل جراحی سطحی بر روی ستون فقرات مبلغ 14 میلیون تومان می‌گیرد و او می‌تواند با مراجعه به کمیسیون پزشکی کفالت پزشکی بگیرد. او که این فرصت را غنیمت می‌بیند پیشنهادش را می‌پذیرد و با پرداخت 14 میلیون تحت عمل جراحی ستون فقرات قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت:احسان که از کاریش راضی بوده در هر مجلسی سخن از چگونگی اخذ کارت پایان خدمتش می‌کند اما پس از 1 سال از زیر تیغ رفتنش درد شدیدی در ناحیه ستون فقراتش به سراغش می‌آید تا حدی که طاقتش تمام شده و از پزشک جراحش به خاطر ایجاد ضایعه ستون فقرات از او شکایت می‌کند.

با اقدامات فنی و پلیسی کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی اصفهان پزشک جراح به همراهی دلال معاملاتش حمید رضا شناسایی و طی اقدامی‌غافل گیرانه دستگیر می‌شوند آنها که ابتدا خود را از هرگونه بزهی مبرا می‌دانستند با رویاروی با ادله و مدارک کاملاً علمی کارآگاهان لب به اعتراف گشودند و به 14 فقره دیگر کلاهبرداری و اخذ مبالغ 12 تا 14 میلیون از هر نفر به بیش از 2 میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کردند.سرهنگ «حسین زاده» گفت : با تکمیل شدن روند انجام تحقیقات و اقاریر صریح کلاهبردارن هر دو کلاهبردار به مقام قضایی معرفی و با صدور قراری روانه زندان شدند.

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=17274
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

حج ٩۶ برای زائران ایرانی برقرار شد

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای رسمی، خبر برقراری حج ٩۶ را تایید کرد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی