در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > سقوط ترن هوایی پارک ارم از ارتفاع ۶ متری
کانال تلگرام کوروش

سقوط ترن هوایی پارک ارم از ارتفاع ۶ متری

eram amusement park accident سقوط ترن هوایی پارک ارم از ارتفاع ۶ متری

13293/02/24

شرح حادثه

بروز نقص فنی ترن هوایی سبب شد تا سه دختر ۲۲ تا ۲۵ ساله از ارتفاع چند متری به زمین سقوط کرده و به شدت مصدوم شوند.

 این سه جوان در داخل کابین بودند که ناگهان به دلیل نقص فنی، کابین از ارتفاع بیش از۶ متری به زمین سقوط می کند.به گفته وی، سه دختر جوان به شدت مصدوم می شوند به طوری که گردن هر سه شکسته و ریه یکی از آنها سوراخ شده است.

مصدومان در این حادثه ضمن شکستگی های مختلف از جمله لگن، دچار آسیب نخاعی نیز شده اند. 

 

مقصر حادثه شهربازی ارم هنوز مشخص نشده است

در حالی مدیرعامل شرکت ارم سبز در نشستی خبری مدعی شده که براساس بررسی کمیسیون ایمنی شورای شهر تهران، این شهربازی در حادثه سقوط دستگاه موش دیوانه مقصر نبوده که مدیرکل استاندارد تهران تاکید کرد که هنوز مقصر بودن این شهربازی در حادثه رخ داده مشخص نشده است.

 درباره آخرین وضعیت بررسی دلایل حادثه رخ داده در شهربازی ارم سبز که منجر به مصدومیت شدید سه تن شد، گفت: در حال حاضر نمی‌توان گفت مقصر اصلی این حادثه چه کسی بوده است و بعد از انجام تست‌های لازم و استخراج داده‌ها می‌توان در این باره اظهارنظر کرد.

او با اشاره به اینکه در مجموع سه تست آنالیز ترکیب قطعه، خمش و کشش و تحلیل نقطه شکست روی قطعه آسیب دیده انجام می‌شود، گفت: تاکنون تست اول انجام شده و دو تست دیگر نیز تا پایان هفته انجام می‌شوند و بعد از آن می‌توان نتیجه گرفت که دلیل اصلی حادثه چه بوده است.

بیات با بیان اینکه دستور داده‌ام همه وسایل و تجهیزات شهربازی ارم مجددا مورد بازرسی قرار گرفته و قطعات حساس آنها تست شوند، اظهار کرد: قطعات سالم و آسیب دیده وسیله‌ای که منجر به سانحه شد به صورت موازی مورد بررسی قرار می‌گیرند و بعد از مدل‌سازی و انجام آزمون‌های مربوطه نتایج مشخص خواهد شد.

مدیرکل استاندارد تهران افزود: در آخرین بازرسی انجام شده از تجهیزات شهربازی ارم مشکلی در این تجهیزات مشاهده نشده بود اما نکته‌ای که وجود دارد این است که سالانه چندین میلیون نفر از مجموعه ارم بازدید کرده و از شهربازی آن استفاده می‌کنند و استفاده بیش از حد ممکن است باعث خستگی فلز مورد استفاده در شهربازی و وقوع سانحه شده باشد. البته این موضوع هنوز مشخص نشده و در حد یک احتمال است.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت ارم سبز (پارک ارم تهران) وابسته به بنیاد مستضعفان روز سه‌شنبه در نشستی مدعی شد که کمیسیون ایمنی شورای شهر با بررسی تمام مستندات و شواهد حادثه سقوط دستگاه موش دیوانه در پارک ارم به این نتیجه رسیدند که پارک ارم در این حادثه مقصر اصلی نبوده است.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=61232
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عربستان سعودی تامین سلامت و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری دعای کمیل در فضای بسته است

به گزارش آسمونی:اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه 30 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی