در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > دیه 1،100،000،000 تومانی برای نجات از اعدام
کانال تلگرام کوروش

دیه 1،100،000،000 تومانی برای نجات از اعدام

Untitled 1177 دیه 1،100،000،000 تومانی برای نجات از اعدام1394/11/18

به گزارش آسمونی به نقل ازجام‌جم ، پسر 30 ساله‌ای دی ماه سال 85 در یک نزاع دسته‌ جمعی در اسلامشهر، مرد میانسالی را بر سر کبوتر‌بازی به قتل رسانده بود. با حضور تیم جنایی در بیمارستان در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول و برادرانش با همسایه‌های خود درگیر شده‌اند که در این درگیری، مرد میانسال با ضربات چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

با دستگیری افراد حاضر در این درگیری، هویت قاتل به نام «مجید» شناسایی شد. با گذشت سه سال از قتل مرد میانسال، ماموران پلیس متوجه شدند قاتل 30 ساله به تهران بازگشته و در یک قهوه‌خانه کار می‌کند. مجید پس از دستگیری به قتل اعتراف و در جلسه دادگاه اعلام کرد: مقتول همسایه عمویم بود و درگیری آنها بر سر کبوتر بود.

روز حادثه او همراه برادرانش به در خانه عمویم آمدند که با هم درگیر شدیم. بعد از قتل به محمودآبادند رفتم و زندگی مخفیانه‌ای را آغاز کردم. پس از سه سال به تصور این که پلیس در تعقیبم نیست، به تهران آمدم و در یک قهوه‌خانه مشغول به کار بودم که دستگیر شدم. با اعترافات قاتل 30 ساله، او با رای قضات شعبه 113 دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد. درحالی که قرار بود حکم قصاص مجید اجرا شود، فرزندان مقتول از قصاص قاتل پدرشان گذشت کرده و به او زندگی دوباره بخشیدند.

صبح دیروز متهم از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده، پای میز محاکمه قرار گرفت.

متهم در این جلسه در دفاع از خود گفت: دعوا بر سر یک کبوتر رخ داد و مقتول و خانواده‌اش به خانه عمویم حمله کردند و ما دفاع کردیم. شش سال است که در زندان هستم و از کار خود پشیمانم و تقاضای بخشش دارم. در این مدت به اندازه کافی تنبیه شده‌ام. برای جلب رضایت اولیای دم یک میلیارد و 100 میلیون تومان دیه پرداخت کردیم و یک بار تا پای چوبه‌دار رفتم. پدرم هرچه داشت فروخت تا مرا از مرگ نجات دهد.

قضات دادگاه پس از آخرین دفاع متهم و وکیل مدافعش وارد شور شده و مجید را به حبس محکوم کردند.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133075
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عربستان سعودی تامین سلامت و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری دعای کمیل در فضای بسته است

به گزارش آسمونی:اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه 30 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی