آسمونی
اخبار اجتماعی

جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند

ثبت نام لاتاری

body punishment جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربندبه گزارش آسمونی:

مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار(مدرسه معلم)به تنبیه برخی دانش آموزان اقدام کرده بود از سوی هیات رسیدگی به تخلفات در حال بررسی است.
پرونده مدیر خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع داده شدبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در طی دو روز گذشته،فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویر ضبط و ثبت شده،مؤید تنبیه بدنی برخی از دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان شهریار است.

علی ذبیحی،رئیس آموزش و پرورش شهریار در خصوص صحت این فیلم،اظهار داشت:متأسفانه واقعه تلخ اشاره شده صحت دارد و علیرغم تاکیدات بسیار به مدیران آموزشی و مدارس فعال در این شهرستان،مبنی بر پرهیز از هرگونه تنبیه بدنی،در یکی از مدارس منطقه مذکور،با تعدادی از دانش آموزان برخورد نامناسبی شده که بلافاصله آموزش و پرورش این شهرستان پیگیری موضوع را با فوریت در دستور کار قرار داد.

وی افزود:پرونده مدیر خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارجاع شد و پس از بررسی لازم،برخوردهای قانونی اعمال خواهد شد.

ذبیحی در خاتمه یادآور شد:پرهیز و اجتناب مدیران و عوامل آموزشی مدارس از تنبیه بدنی و فیزیکی دانش آموزان،ضرورتی است که بر اساس ماده 75 بر آن تاکید شده و نادیده گرفتن آن پذیرفته شده نیست و در صورت حادث شدن چنین تخلفاتی،بدون مسامحه برخورد خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های مرتبط

وضعیت سدهای تهران در آستانه پاییز/ کاهش ذخایر آب به اندازه دو برابر سد لتیان

طاهره رضایی

خون کافی در اهواز موجود است/ارسال گروه خونی O منفی از تهران و ایلام

طاهره رضایی

هشدار نسبت به قمه‌زنی در محرم / قمه زنی باعث انتقال هپاتیت می‌شود

طاهره رضایی

انتقاد از مداحی‌های گوش‌خراش و حضور شومن‌ها در صداوسیما

امسال بچه‌ها تعطیلات زمستانی دارند

طاهره رضایی

‍ پخش بازی‌های زنان از صداوسیما نتایج خوبی در جامعه داشت/ تلاش برای رفع مشکلات دانشجویان زن ستاره‌دار

طاهره رضایی

درج نظر