تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اجتماعی > رمزگشایی از ماجرای مرموز ۷۰ روز گم شدن پسرک ۴ ساله
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • رمزگشایی از ماجرای مرموز ۷۰ روز گم شدن پسرک ۴ ساله

   

   

  رسیدگی به این پرونده از چندی پیش همزمان با مراجعه مرد جوانی به دادسرای جنایی و طرح شکایتی درباره ناپدید شدن پسر چهار ساله‌اش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. 
  مرد جوان به قاضی موسوی دادیار شعبه پنجم گفت: فروشنده مصالح ساختمانی هستم و وضع مالی خوبی دارم. 

  چندی پیش به خاطر اختلاف حساب با یکی از مشتریانم با حکم دادگاه به زندان افتادم. من از مدتی پیش با همسرم اختلاف داشتم و در این مدتی که در حبس بودم، او به ملاقاتم نیامد. بعد از سه ماه حبس برای دیدن پسر چهار ساله‌ام از زندان مرخصی گرفتم. وقتی به خانه رفتم همسرم گفت چند روز است که ابو‌الفضل را گم کرده است. 
  او توضیح داد وقتی به همراه خواهرش ابو‌الفضل را به پارک بعثت برده بود، او را گم کرده است. حالا هم از همسرم – بیتا ـ و خواهرش ـ شهلا ـ شکایت دارم. با طرح این شکایت همسر و خواهر مرد شاکی به دستور قاضی بازداشت شدند. 

  آنها مدعی بودند که در گم شدن ابو‌الفضل هیچ نقشی نداشتند و این موضوع کاملاً اتفاقی بوده و حتی آنها همان روز موضوع را به پلیس خبر داده‌اند. 
  همزمان با ادامه تحقیقات، شوهر شهلا با حضور در دادسرا و ضمانت همسر و خواهر‌زنش قول داد تا با آزادی آنها در مدت یک هفته عرشیا را پیدا کند و به پدرش تحویل دهد. 
  سر انجام این خانواده با پخش اطلاعیه گمشده در اطراف پارک بعثت و دادن مژدگانی موفق شدند ابوالفضل کو‌چولو را که مدت ۷۰ روز در اختیار خانواده افغانی بود، تحویل بگیرند. 
  مادر ابوالفضل به پلیس گفته بود که بعد از پخش اطلاعیه زن افغانی با شماره او تماس گرفته و آن زن مدعی بوده است که آن روز به همراه دختر جوانش در پارک بودند که ابوالفضل را از دست زن معتادی گرفته و به خانه‌شان برده‌اند تا در فرصت مناسب وی را به خانواده‌اش بر‌گردانند. 

  بدین ترتیب پلیس به دستور قاضی موسوی دو متهم را بازداشت و مورد بازجویی قرار داد. این مادر و دختر افغانی در حالی که مدت ۷۰ روز پلیس را از ماجرای پسرک با‌خبر نکرده بودند، موضوع آدم‌ربایی را قبول نکردند. جمیله ۱۶ ساله در ادعایی گفت: من به همراه مادرم در پارک بودیم. ساعتی بعد هنگام برگشت به خانه متوجه زن معتاد و کارتن خوابی شدیم که پسربچه‌ای گریان را با خود به داخل کوچه‌ای برد. ما به او مشکوک شدیم و وقتی ماجرا را پرسیدیم، زن معتاد گفت که پسرک را پیدا کرده است. 

  من و مادرم دلمان به حال پسر کوچلو سوخت و او را از زن معتاد به زور گرفتیم و به خانه بردیم. پدرم و برادرانم وقتی کوچولو را با ما دیدند گفتند که به پلیس تحویل دهیم اما من گفتم که از او به خاطر شیرین زبانی‌هایش خوشم می‌آید و اگر او را تحویل پلیس بدهیم آنها پسرک را به اداره بهزیستی می‌دهند و آنجا کسی از او مراقبت نمی‌کند و بدنش شپش می‌گیرد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم خودمان او را نگهداری کنیم. 

  وی ادامه داد: ما او را شهاب صدا می‌کردیم و دراین مدت به او عادت کردیم تااینکه اطلاعیه را در پارک دیدیم و با خانواده‌اش تماس گرفتیم. در پایان دو متهم به دستور قاضی موسوی به اتهام اختفای فقدانی با قرار قانونی روانه زندان شدند.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=18635
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  در حاشیه تهدید یک سایت خبری توسط سروش همسایه ها یاری کنند، صدا و سیما “پیام رسان” داری کند: من پایگاه کاربری می خوام!

  به گزارش آسمونی:بزرگ ترین زیر ساخت برای یک پیام رسان، نه امکانات فنی مدرن و …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.