تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > فریب دختر جوان با وعده دریافت وام طلا
تبلیغات اینترنتی

فریب دختر جوان با وعده دریافت وام طلا

Deceiving young girls with promises of gold loans فریب دختر جوان با وعده دریافت وام طلا

1394/03/10

به گزارش آسمونی : دختر و پسر جوان که در پوشش خواستگار، خانواده‌ای را فریب داده و به بهانه دریافت وام، طلاهای آنها را به ارزش صد میلیون تومان سرقت کرده بودند دستگیر شدند.

روز های پایانی هفته گذشته دختر جوانی با حضور در شعبه هشتم دادیاری دادسرای شهریار از خواهر و برادری به اتهام سرقت طلاهایشان شکایت کرد.

دختر جوان به بازپرس پرونده گفت: چندی پیش با دختر جوانی در دانشگاهمان آشنا شدم. پس از مدتی اعتمادم به او جلب شد و هم دانشگاهی ام به خانه مان رفت و آمد می کرد و من هم هر از گاهی به خانه آنها می رفتم.یک ماه پیش او گفت برادرش به من علاقه مند شده و قصد ازدواج با مرا دارد.

ماجرا را برای خانواده ام بازگو کردم که آنها با این وصلت موافقت کردند و به این ترتیب دختر جوان همراه برادرش به نام میلاد به خواستگاری ام آمد و با موافقت خانواده ها نامزد کردیم.

دو هفته پیش نامزدم به خانه مان آمد و مدعی شد یکی از دوستانش طلافروش است و با سپرده گذاری طلا، سه برابر مبلغ آن وام می دهد و در صورت تسویه اقساط وام، می توانیم طلاها را پس بگیریم.

وی اضافه کرد: من و اعضای خانواده ام با اعتمادی که به میلاد پیدا کرده بودیم، گفته هایش را قبول کرده و طلاهایمان به ارزش صد میلیون تومان را به او دادیم و قرار شد آن را به طلافروش تحویل دهد و 300 میلیون تومان وام بگیرد. با گذشت دو روز خبری از نامزدم نشد بنابراین مقابل خانه شان رفتیم که توسط همسایه ها متوجه شدیم آنها چند روزی است آنجا را تخلیه کرده و به مکان نامعلومی رفته اند و کسی از آنها خبر ندارد.

شاکی خاطرنشان کرد: برای یافتن نامزدم و خانه جدیدش با شماره تلفن خواهرش هم تماس گرفتم که او نیز پاسخگو نبود و حتی در دانشگاه هم او را پیدا نکردم. جستجو برای یافتن آنها بی نتیجه ماند تا این که سراغ طلافروش مورد نظر رفتیم که او نیز مدعی شد میلاد و خواهرش را نمی شناسد. آنها فقط چندبار به عنوان مشتری به مغازه اش آمده اند. با شنیدن این حرف ها دیگر مطمئن شدیم این خواهر و برادر فریبمان داده و سارق بوده اند. اکنون از آنها شکایت داریم.

با تشکیل پرونده قضایی به دستور مهدی سلیمانی، دادیار شعبه هشتم دادسرای شهریار، خواستگار سارق و خواهرش به اتهام سرقت طلاهای یکصد میلیون تومانی از مالباخته و خانواده اش تحت تعقیب پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفتند.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=93815
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

welcoming-refer-people-to-donate-blood-after-the-incident-plasco

استقبال از مراجعه مردم برای اهدای خون در پی حادثه “پلاسکو”

مدیرعامل سازمان انتقال خون تاکید کرد: از مراجعه هموطنان برای اهدای خون در مورد حادثه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی