در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > سلطان سرقت پراید در بهارستان به دام افتاد
پیش بینی فوتبال

سلطان سرقت پراید در بهارستان به دام افتاد

arrests thief of pride سلطان سرقت پراید در بهارستان به دام افتاد

 

تاریخ خبر : 1391/12/17

سارق بیست و دو ساله‌یی که سرقت پراید را به کار در خیاطی ترجیح داده بود پس از سی امین سرقتش به دام ماموران افتاد. او درنخستین اعترافاتش به ماموران گفته بود که برای تامین پول مواد و امرار معاش دست به این سرقت‌ها زده است.

کارآگاهان پلیس بهارستان این دزد ماهر را از مدتی قبل تحت تعقیب خود قرار داده بودند. با این حال کارآگاهان دریافتند که او خود علاقه‌یی به رانندگی با پراید ندارد و از خودروی دیگری استفاده می‌کند.

 

ماموران پلیس شهرستان بهارستان در غرب پایتخت در حالی موفق به دستگیری این سارق و همدستانش شدند که وی با یک 405 سرقتی در حال تردد در اطراف این شهرستان بود.

سرهنگ داود عبدالمالکی، فرمانده پلیس در بهارستان در توضیح چگونگی به دام انداختن این سارق ماهر در دزدیدن پراید به «اعتماد» گفت: کارآگاهان ما توانستند با منطقه‌بندی مختلف مهم‌ترین منطقه فعالیت این سارق را تحت پوشش خود قرار داده و فعالیت‌های مشکوک را زیرنظر بگیرند.

 

براساس این گزارش ساعت سه بامداد روز چهارم اسفندماه امسال پلیس خودرو را در منطقه اکبرآباد بهارستان متوقف کرد که شماره پلاکش با عنوان سرقتی در سیستم پلیس به ثبت رسیده بود. با متوقف کردن این خودرو 405 و بازرسی از داخل خودرو برای ماموران اطمینان حاصل شد که این خودرو اواخر بهمن ماه در تهران به سرقت رفته است.

 

در بازرسی از خودرو مقداری پول نقد و چند گوشی موبایل کشف شد. متهم که مهدی 22 ساله نام داشت پس از دستگیری و انتقال به اداره آگاهی شهرستان بهارستان به سرقت 30 خودروی پراید اعتراف کرد.

وی درباره خودرویی که وی با آن دستگیر شد نیز گفت: این 405 را بیست وششم بهمن ماه با یک سیم مفتولی از خیابان فلاح دزدیدم.

 

وی همچنین درباره سرنوشت خودروهای مسروقه نیز گفت: پس از آنکه خودرو‌ها را می‌دزدیدم آنها را به اطراف بیابان‌های این منطقه می‌آوردم و ضبط و باند و باتری آن را باز می‌کردم. خودرو را در بیابان رها می‌کردم و اموال مسروقه را به دو مالخر می‌فروختم.

متهم همچنین انگیزه خود از سرقت خودرو‌ها را تامین هزینه مواد و امرار معاش عنوان کرده است .

 

به گفته سرهنگ عبدالمالکی، فرمانده انتظامی این شهرستان با اعترافات متهم، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دو مالخر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان همچنین در کاهش آمار وقوع جرایم در این شهرستان تاکید کرد و گفت: بنا بر آمارها وقوع جرایم در بهمن ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 30 درصدی را نشان می دهد که شامل انواع جرایم از جمله جرایم به عنف، قتل، سرقت، آدم ربایی و جرایم خرد می شود.

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=28949
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

دولت و مردم در برابر خسارت‌دیدگان سیلاب مسؤول هستند/ دریافت هزینه دیرکرد بانک هابه طور شرعی اشکال دارد

به گزارش آسمونی:دولت کارهایی کرده ولی به نظر می‌رسد کافی نیست بهترین کار خیر رسیدن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی