در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تبلیغات اینترنتی

All Hell Let Loose rahmat yakhi was caught

1393/12/07

به گزارش آسمونی ماموران که نگرانی را در چشمان این پدر می دیدند، سریعا موضوع را به اداره 16 پلیس آگاهی تهران اعلام کردند و تیمی را برای پیدا کردن این نوجوان که “پدرام” نام داشت، تشکیل دادند.

چند ساعتی از جستجوهای پلیس سپری نشده بود که پسر نوجوان به همراه پدرش به کلانتری جنت آباد مراجعه کردند و “پدرام” به ماموران تجسس گفت؛ در راه بازگشت به خانه بودم که مردی بلند قد و سیاه چهره سد راهم شد و مرا به زور و تهدید به یک خانه منتقل کرد.

“پدرام” ادامه داد: مرد خشن پس از ساعتها اسیر کردن من در یک اتاق، اموال با ارزشم را گرفت و با تهدید به اینکه نباید از این موضوع چیزی به کسی بگویم در خیابان رهایم کرد.

فردای آن روز ماموران کلانتری جنت آباد ضمن اخذ مشخصات متهم از پسر نوجوان متوجه شدند که این زورگیری توسط یکی از اراذل و اوباش معروف جنت آباد ملقب به “رحمت یخی” صورت گرفته است.

این خلافکار سابقه دار که از مدتها پیش از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 27 تحت تعقیب بود، هدف اصلی ماموران کلانتری قرار گرفت.

تعقیب و مراقبت‌های پلیس ادامه داشت تا اینکه دیروز “رحمت یخی” در محدوده جنت آباد شناسایی و طی یک عملیات ضربتی بدون هیچگونه درگیری دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ حسن رضا جوانمرد سرکلانتر دوم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت؛ “پدرام” پس از حضور در کلانتری این مرد خلافکار را شناسایی و از رفتار خشونت آمیز او پرده برداشت.

سرکلانتر دوم پلیس پایتخت ادامه داد: همچنین یکی از هنرمندان موسیقی غرب پایتخت نیز که به جهت انجام امور قضایی در کلانتری حضور داشت با دیدن “رحمت یخی” اعلام کرد؛ این مرد و همدستانش با تهدید قمه در چند روز گذشته گیتار و تلفن همراهم را به سرقت برده و توسط یک دستگاه موتورسیکلت از محل گریختند.

گفتنی است، پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی و کشف سایر جرایمش و نیز شناسایی همدستانش در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=87815
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

حج ٩۶ برای زائران ایرانی برقرار شد

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای رسمی، خبر برقراری حج ٩۶ را تایید کرد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی