در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اجتماعی > آزار و اذیت دختر 28 ساله توسط آدم‌ ربای شیطان‌ صفت
کانال تلگرام کوروش

آزار و اذیت دختر 28 ساله توسط آدم‌ ربای شیطان‌ صفت

28 year old girl persecuted by the evil kidnapper آزار و اذیت دختر 28 ساله توسط آدم‌ ربای شیطان‌ صفت

1394/07/21

به گزارش آسمونی به نقل از سرویس حوادث جام نیوز به نقل از همشهری، این انگیزه مرد جوانی است که به اتهام ربودن و آزار و اذیت دختری 28 ساله دستگیر شده است. تحقیقات پلیس برای دستگیری این مرد 21 شهریور‌ماه آغاز شد. دختر 28 ساله که در دام متهم گرفتار شده بود به مأموران گفت: چند روز پیش برای خرید موبایل به فروشگاهی در مرکز پایتخت رفتم.

آن روز یکی از کارکنان آنجا به نام مهرداد شماره موبایلش را در اختیار من قرار داد و گفت: چنانچه سؤالی یا مشکلی برای نصب اپلیکیشن داشتی با من تماس بگیر. من هم شماره‌اش را یادداشت کردم و فردای آن روز وقتی متوجه شدم که شماره سریال گوشی با شماره‌ای که روی کارتن آن بود متفاوت است با مهرداد تماس گرفتم و او را در جریان قرار دادم.

مهرداد گفت که خارج از مغازه است و از من خواست تا همراه او به فروشگاه بروم تا موبایلم را تعویض کند. دختر جوان ادامه داد: غروب بود که با مهرداد در یکی از خیابان‌های مرکز تهران قرار گذاشتم تا با هم به فروشگاه برویم. وقتی سوار ماشینش شدم دیدم که مسیر را اشتباهی رفت و وقتی به او اعتراض کردم ناگهان چاقویی از داخل داشبورد برداشت و روی کمرم گذاشت.

او تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد. خیلی ترسیده بودم. پسر جوان از داخل کوچه‌های خلوت می‌رفت که من اصلا متوجه نشدم از چه مسیری می‌رود. او مرتب با چاقو به پاهایم می‌زد و می‌گفت چشمانت را ببند و فقط سکوت کن. او بعد از لحظاتی گشتن در خیابان‌ها وارد پارکینگ ساختمانی شد و با تهدید چاقو مرا به داخل آپارتمان برد.

به‌نظرم مشروبات الکلی یا مواد مصرف کرده بود چون اصلا حالت عادی نداشت و من واقعا وحشت کرده بودم. او با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. دقایقی بعد با یکی از دوستانش تماس گرفت و او را هم به خانه‌اش دعوت کرد. دوست او هم پس از ورود به خانه با تهدید مرا مورد آزار قرار داد و این در حالی بود که من التماس می‌کردم رهایم کنند.

اما مهرداد با تهدید می‌گفت از من فیلم تهیه کرده و اگر سرو صدا یا شکایت کنم آن را پخش کرده و آبرویم را می‌برد. آنها پس از 2 ساعت که آنجا زندانی بودم مرا با تهدید چاقو سوار ماشین کرده و به خیابانی خلوت بردند و در آنجا رهایم کردند.

با این شکایت، تیمی از مأموران پلیس آگاهی با دستور قاضی ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران تحقیقات خود را در این خصوص شروع کردند. کارآگاهان در ردیابی‌ها توانستند مخفیگاه مهرداد را شناسایی کنند و وی روز دوشنبه دستگیر شد.

او روز گذشته برای بازجویی به دادسرای جنایی تهران منتقل اما منکر آدم ربایی و آزار و اذیت شد. وی در بازجویی‌ها گفت: 3سال پیش همسرم را طلاق دادم چون به من خیانت کرده بود. از آن روز به بعد زند‌گی‌ام دگرگون شد و از همه زن‌ها تنفر داشتم. اما هرگز اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت شاکی را قبول ندارم.

من با وعده ازدواج با زنان ارتباط برقرار کرده و پس از سوءاستفاده از آنها، رهایشان می‌کردم. با شاکی نیز از مدتی قبل آشنا شدم و حالا که دیده من حاضر نیستم با او ازدواج کنم از من شکایت کرده و اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت به من زده است. او آن روز با پای خودش به خانه من آمد و هیچ زور و اجباری در کار نبود.

دختر جوان با شنیدن ادعاهای متهم با عصبانیت فریاد زد که این پسر جوان دروغ می‌گوید و برای فرار از اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت، این ادعا را مطرح کرده است. او همچنین گفت که می‌تواند ادعای خودش را اثبات کند. هم‌اکنون برای متهم پرونده قرار قانونی صادر شده و تحقیق در این پرونده ادامه دارد تا ابعاد پنهان آن آشکار شود.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=116184
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عربستان سعودی تامین سلامت و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری دعای کمیل در فضای بسته است

به گزارش آسمونی:اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه 30 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی