تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار علمی و پژوهشی > طوفان خورشیدی 2012
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  طوفان خورشیدی 2012

  می گویند سال 2012 ، یک اتفاق خارق العاده در کره زمین می افتد ؛ البته هنوز هیچ کس از ماهیت واقعی آن خبری ندارد اما هر چه هست ، خبرهای موجود درباره این سال ، اصلا خوشایند نیست. این را ، هم پیشگویان و منجمان قوم مایا می گویند و هم دانشمندان ناسا.در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

  ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

  به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

  از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
  ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.

  در گزارش 132 صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: “انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال 1859 امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت.”

  به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

   نظریه های متفاوتی وجود دارد که در سال 2012 چه اتفاقی می افتد :

   

  بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد :

   1- پیش گویی مایا :

  مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید.

  قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم.

  مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در پایین مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

   

   مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن!

  مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

  همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

  پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 زندگی روی کره زمین وارد یک دوره جدید می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست).
  حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. یکی از استادان دانشگاه هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!

  مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه

  این کدها درخود قسمتها وقسمتهای زیادی را در مورد یک اتفاق هراسناک خورشیدی درسال2012بیان میکند دانشمندان متفق النظر هستند که هر100 سال یا بیشتر شعله های خورشیدزبانه می کشند و منظومه شمسی را تحت تاثیر خود قرار میدهند.

  تئوری میگوید که درسال 2012 یک شهاب سنگ باعث انفجار خورشیدی میشود که باعث سوزاندن کره ی زمین میشود.

   

   دو مطلب جالب: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند!

  البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

  همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
  آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم ……

   ٢- طوفان خورشیدی :

   

   

  احتمال وقوع یک حادثه طبیعی جدی در ماه سپتامبر سال دو هزار و دوازده وجود دارد
  به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا ؛دانشمندان آکادمی ملی علوم آمریکا که به بررسی تغییرات و روندهای جاری در خورشید مشغولند اعلام کرده اند در این تاریخ طوفان مغناطیسی بسیار عظیمی در خورشید رخ خواهد داد و بر اثر انفجارهای بسیار شدید هسته ای سیل ذرات یونیزه شده به سوی کره زمین سرازیر خواهد شد. 
  محققان در عین حال اطمینان داده اند که جوّ زمین و میدان مغناطیسی ان در حد قابل توجهی مانع برخورد بخش اعظم این ذرات به سیاره ما خواهند شد اما با این وجود اختلالات گسترده ای در سیستم الکترو مغناطیسی زمین رخ می دهد، اسیب فراوانی به سیستمهای رایانه ای وارد می شود و زیربناهای شهری هم در حد قابل توجهی خسارت می بینند.

  به گفته کارشناسان پس از این طوفان عظیم خورشیدی دوران بحران اقتصادی طولانی اغاز می شود که مقابله با پیامدهای ان بسیار دشوار خواهد بود.

  3- تغییر جهت قطب های زمین polar shift

  که این عمل خود در بردارنده تییر در حرکت وضعی زمین به دور خود  و بر عکس شدن حرکت کره زمین میشود :

   

  خورشید از مغرب طلوع می کندو در مشرق غروب می کند …. بعضی های می گویند که حرکت کره زمین بر عکس میشه ،

  خورشید ، اثرات قطبی و تشعشعی بسیار زیادی بر روی زمین ما می گذارد. به این صورت که کمترین تاثیرش به این شکل خواهد بود که جهت قطبین شمال و جنوب عوض می شود. که دانشمندان علم زمین شناسی به این اتفاق تغییر جهت قطبی میگویند ( POLAR SHIFT ) . یخهای قطبی به جهت قرار گرفتن در خط استوا به سرعت آب شده و بیشتر جهان را آب فرا خواهد گرفت و نقشه جهان از این تاریخ شکل تازه ای به خود می گیرد  و موردی مانند طوفان نوح رخ خواهد داد.

  به هر حال باید صبر کرد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=15199
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  10 کشور جهان که بیشترین دانشگاه را دارند

  به گزارش آسمونی:دانشگاه‌ها ستون اصلی نهاد آموزش عالی کشور هستند. در زمان‌های گذشته، تنها دو …

  32 دیدگاه

  1. حالا که دیگه 2012تموم شده رفته اما میگن تقویم مایاها در2012تموم شده اما این رو در نظر داشته باشید تموم شدن هر تقویمی نشان دهنده ی پایان جهان نیست شاید دیگر نویسنده تقویم نخواسته انرا ادامه بدهد…………

  2. کاملا درست پیش بینی شده بود 😀

  3. خیلی پیش گویی درستی بود 😀

  4. بببببببببببببببللللللللللللللهههههههههئو.واقعا

  5. الو عده وفا . اینم صبح جمعه برید به کار و زندگیتون برسید .

  6. سلام. امروز جمعه ساعت10:33 دقیقه صبح. اومدم اینجا تاکامنت بزارم و بهتون بگم تنها عالم غیب “خداست”. شادوپیروز باشید.

  7. زهرا دانشور

   بابا بزار بیاد همه راحت بشیم بیخیال زندگی روز شماری نکن که هر جور قسمتت باشه اونه

  8. سینا اسلامی از تبریز

   این حرف ها کاملا اشتباه بوده و علم ان تنها در نزد ملکوت اسمان ها و زمین است یا علی

   و باید قبل از روز قیامت امام عصر ما مهدی (ع) ظهور کند انشاالله فرستنده :سینا اسلامی از تبریز

  9. این حرف ها کاملا اشتباه بوده و علم ان تنها در نزد ملکوت اسمان ها و زمین است یا علی

  10. رضا از روستای به اباد صالح

   همه چی دست خداست

  11. سلام بچه ها بابا معلوم نیست این حرفها درست باشه یا نه ولی اگه درست باشه چی وای

  12. سلام من اصلا به این چیزا اعتقادی ندارم اگه میدونم راس باشه من درس نخونم

  13. سلام من به این چیزا اعتقادی ندارم اگه هم باشه و مطمئن بودیم برا امتحاناتم درس نمیخوندم.

  14. مجید سلطانی

   خیلی مزخرفه……؟
   برید دنبال بچه بازیتون شما رو چه به این حرفا……….!!!!!!

  15. اینا فقط فرضیاته هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیفته . نه دنیا تموم میشه نه وارد دنیایه جدیدی میشیم . حالا می بینیم .وعده ما جمعه صبح همینجا

  16. salam
   faghat mitunam bgam momkene emame zaman zohoor kone va baghyeye chiza hamash khorafate hamin

  17. یعنی همه میمیرن؟

   • ای بابا چقد بد بینی نه هیچ کس میمیره به خاطره این اتفاق نه قراره بمیره انقد ضعف نداشته باش که به خاطر چهار تا مطلب بترسی و بگی (یعنی همه میمیرن ن ن ن ن ن ن ) اگه اینچوریه امام زمان واسه کی ظهور کنن.

  18. راست میگه اینا همش کار ماسوناست ولی باید شما دینتوت رو سفت بچسبید نه من حزب الهی نیستم چون ماسونا میخوان همه رو یه سلته ی خودشون در بیارن یکم روش فکر کنین میفهمین که البته داستان داره

  19. بچه ها من سواد خوبی ندارم نمیدونم سواد های این دوره زمونه نم کشیده به خدا این حرف ها چیه، چرا باید به اینها توجه کنیم شدایط اقتصادی رو ببینید چند نفر از گرسنگی دارن میمیرن بزرگان دارن میگن همون گونه جانداران از گرسنگی از بین میرن مثل دای ناسور ها ———— به این میگن طوفان خورشیدی نسل انسانها هم داره منقرض میشه مثل جاندارانی که فقط فسیلشون مونده شرایط اقتصادی داره میگه ماهم از بین میریم درسته یا اشتباه بچه ها همون گونه که بعضی راس جندران از بین رفتن داریم مراقبت میکنیم ما هم از بین نریم دارن ازمون به زور مراقبت میکنن من خودم یک کاره هستم تو ایران برای ایندگان دلم میسوزه پس طو فان خورشیدی از خودمان است که لعنت بر خودمان باد

  20. مرتضی رحیمی

   ایا کشور های مسلمان این عقید را قبول می کنند

  21. هیچ جا گفته نشده که زمین نابود می شود بلکه تحول بزرگی در زمین ایجاد می شود شاید مثل زمان ماقبل تاریخ شود حتی اگر بگیم پیش گوی های نسراداموس درست باشه به گفته ایشان تحول بزرگی در کره زمین رخ خواهد داد

  22. باسلام. هیچ کجای کتاب خدا نوشته نشده که طوفان خورشیدی میادو سه روز دنیا تاریک میشه و بعدش قیامته.. پس مطمئن باشید همه ی اینا حرفه… بیاید یه کاری کنیم!! همه باهم روز6دی بیایم تواین سایت و همین قسمت پیام بزاریم تا به همه ثابت بشه که همه اینا حرفی بیش نبوده.. هرکی موافقه دستش بالا!

  23. دريايي!!!!!!!!!

   شاید با یک چیز بشود جلوی این طوفان خورشیدی را گرفت و اون هم بمب هیدروژنی است.

  24. ژنرال حسين

   بیشین بینیم بابا من برم ارتشمو تجهیز کنم

  25. میشه گفت آخرزمانه وحضرت مهدی ظهورکنه،چی میشه .

  26. هادی.نجمی

   دوست عزیز نمیخوام بگم همه این حرف دروغه ولی اینو بدون سیاستی پشته این ماجرا قرار داره. این شایعه از چندسال پیش که شاید به 20سال پیش هم برگرده توسط انجمن مخفی فراماسونها ساخته شده . چون ماسونها کارهاشونو تو بلند مدت با دفت بالا انجام میدن مثلا نقشه ای میکشن برای 50ساله دیگه. ماسونا مارو اماده یه اتفاق مهمی میکنن. جالب بدونی 21دسامبر روز جمعه به وقوع میپیونده! روز جمعه شمارو یاده چی میندازه؟………..؟ بله منتظر ظهور منجی _(امام زمان) اونا میخوان با این کار بگن شماها که منتظر یک منجی هستین منجی کسی نیست جز ما(ماسونها) . بهت قول میدم فرضیه بنده به وقوع پیدا میکنه یا علی

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.