تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار علمی و پژوهشی > پوشش رایتل در کشور سراسری شد
تبلیغات اینترنتی

پوشش رایتل در کشور سراسری شد

Raytl coverage across the country were پوشش رایتل در کشور سراسری شد

1393/03/26

آسمونی : صدری مدیر عامل اپراتور سوم گفت: با رایزنی‌های انجام شده با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و موافقت وزیر ارتباطات با برقراری رومینگ ملی و انجام اقدامات لازم طرح رومینمگ ملی اجرا و از این طریق رایتل این امکان را خواهد داشت تا در سراسر کشور آنتن دهی داشته باشد

وی گفت: رایتل تاکنون صد و هشتاد و هفت شهر را تحت پوشش قرار داده بود اما با این اتفاق از این پس مشترکان اپراتور سوم می توانند در سراسر کشور و حتی جاده ها نسبت به برقراری تماس و یا ارسال و دریافت پیام کوتاه اقدام کنند.

وی افزود: استفاده از اینترنت نسل سوم با رومینگ ملی امکان‌پذیر نیست و این امکان در حال حاضر در همان صد و هشتاد وهفت شهری که رایتل آن‌ها را تحت پوشش قرار داده امکان‌پذیر است.

صدری گفت: در این پروژه هزینه‌ای به مشترک تحمیل نشده و برای استفاده از آن لازم نیست کاربر اقدامی انجام دهد و تنها رایتل به عنوان اپراتور در قبال استفاده از شبکه سیار اپراتورها هزینه‌ای به آن‌ها پرداخت خواهد کرد.

رومینگ ملی سرویسی است که با استفاده از آن یک اپراتور خدمات شبکه خود را در اختیار مشترکان میهمان قرار می‌دهد و با انعقاد موافقت‌نامه از اپراتور میهمان هزینه دریافت می‌کند. در این حالت هنگامی که مشترک اپراتور میزبان از محدوده پوشش دهی شبکه اپراتور خود خارج می‌شود به صورت خودکار امکان برقراری ارتباط و دریافت خدمات تعریف شده از طریق شبکه اپراتور میزبان را دارد.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=65137
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

the-discovery-of-a-frightening-extraterrestrial

کشف یک موجود فرا زمینی ترسناک

به گزارش آسمونی: محققان ماهی چهار چشمی را در اعماق اقیانوس کشف کرده اند که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی