تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار علمی و پژوهشی > راه اندازی آزمایشگاه جامع در دانشگاه علوم پزشکی تهران
تبلیغات اینترنتی

راه اندازی آزمایشگاه جامع در دانشگاه علوم پزشکی تهران

comprehensive lab setup at tehran university of medical sciences راه اندازی آزمایشگاه جامع در دانشگاه علوم پزشکی تهران

1393/11/16

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران از راه اندازی آزمایشگاه جامع این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش آسمونی به نقل از  ایسنا، دکتر مسعود یونسیان در شانزدهمین جشنواره ابن سینا با اشاره به جایگاه این دانشگاه افزود: این دانشگاه دارای 12 دانشکده، 16 بیمارستان، 15 قطب علمی، سه شبکه بهداشت و درمان،‌ یک پژوهشگاه و 10 پژوهشکده و ‌پنج مرکز رشد فعال است.

وی با بیان اینکه در این دانشگاه بیش از 200 دانشجوی خارجی مشغول به تحصیل هستند، خاطر نشان کرد: ساخت و آزمایشگاه جامع در دستور کار است که به زودی راه اندازی خواهد شد.

معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: در حال حاضر بیش 70 درصد رتبه‌های زیر 10 آزمون سراسری جذب این دانشگاه می‌شوند ضمن آنکه 36 درصد از رتبه‌های برتر برد تخصصی و 42 درصد رتبه‌های برتر برد فوق تخصصی در اختیار دانشجویان این دانشگاه است.

وی رتبه این دانشگاه در شاخص اچ ایندکس را تا سال جاری 94 ذکر کرد و اظهار داشت: تاکنون پنج هزار مقاله از سوی محققان این دانشگاه منتشر شده است.

دبیر شانزدهمین جشنواره ابن سینا به برگزاری این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: در این دوره از جشنواره از 120 شرکت کننده در بخش پژوهشی 14 نفر به عنوان پژوهشگران برتر،‌ از میان 91 نفر شرکت کننده در بخش آموزشی تعداد 5 نفر و از میان 27 کاندیدای بخش سایر خدمات سه نفر به عنوان برترین‌ها معرفی می شوند.

یونسیان با تاکید بر حفظ و استمرار جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران، خاطر نشان کرد: ارتقای جایگاه کشور در سطح بین المللی موجب گشایش افق‌های جدیدی خواهد شد که علی‌رغم تحریم‌ها و تنگناها شدنی است.

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=86315
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

the-discovery-of-a-frightening-extraterrestrial

کشف یک موجود فرا زمینی ترسناک

به گزارش آسمونی: محققان ماهی چهار چشمی را در اعماق اقیانوس کشف کرده اند که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی