تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد
تبلیغات اینترنتی

زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد

woman dashy2 زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد

1394/04/10

به گزارش آسمونی زنی که به تازگی از داعش جداشده، اعتراف کرد که صدها زن و دختر خارجی را به عضویت این گروه تروریستی در آورده است.

زنی به نام «امّ اسماء» که مسئول انتقال زنان خارجی از مرزهای ترکیه به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه بود، اعتراف کرد که با عضویت در “گردان خنساء”، به همراه زنان دیگر در بازارها گشت می زده تا ناظر بر حُسن اجرای قوانین تحمیلی این گروه تروریستی و تکفیری باشد.

woman dashy زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد

ام اسماء که سوری و از اهالی رقه است و اخیرا از داعش جدا شده، افزود: من و چند زن دیگر مسئول انتقال زنان و دختران از کشورهای مختلف به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه از طریق ترکیه بودیم.

ام اسماء اعلام کرد: داعش 90 درصد زنانِ تحت امر خود را مجبور به فریب زنان و دختران و انتقال آنها به سوریه می کند و تعداد زنان و دخترانی که به مناطق تحت تصرف این گروه تروریستی منتقل شده اند، بسیار زیاد است.

این زن جدا شده از داعش گفت: زنان و دخترانی که ما به سوریه منتقل می کردیم ، اتباع کشورهای مختلف عربی، اروپائی و غیره بودند.

woman dashy1 زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد

ام اسماء به عنوان نمونه ای از اقدامات خود، از انتقال 3 دخترانگلیسی به نام شیما بیگم ، خدیجه سلطانه و امیره عباس به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه خبر داد و گفت: من از این سه دختر استقبال کردم و لباس های خاص داعش را به آنها دادم تا بپوشند.

م اسماء درباره علت جداشدن خود از داعش گفت: داعش با شهروندان عادی بسیار خشن برخورد می کند و مجازاتی که برای آنها تعیین و اجراء می کند، شدید است و ارزش و احترامی برای زنان قائل نیست.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=97910
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

the-daily-beast-claimed-trump-publishes-documents-related-to-nuclear-deal

دیلی بیست مدعی شد: ترامپ اسناد مرتبط با برجام را منتشر می‌کند

به گزارش آسمونی: یک پایگاه آمریکایی مدعی شده که دونالد ترامپ درصدد است پس از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.