در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > پزشکیان: وقتی احمدی نژاد می‌تواند رئیس جمهور باشد چرا ظریف نتواند
کانال تلگرام کوروش

پزشکیان: وقتی احمدی نژاد می‌تواند رئیس جمهور باشد چرا ظریف نتواند

when ahmadi nejad could be president why zarif cant پزشکیان: وقتی احمدی نژاد می‌تواند رئیس جمهور باشد چرا ظریف نتواند

1394/05/03

وزیر بهداشت دولت اصلاحات اعتقاد دارد که وقتی احمدی نژاد می تواند رییس جمهور باشد قطعا آقای ظریف می تواند اولی تر ریس جمهور باشد.

به گزارش آسمونی ،مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد ظریف در مذاکرات هسته ای به خبرنگاران گفت:شخص ظریف به عنوان سرتیم مذاکرات توانست بسیاری از محدودیت‌هایی را که در سیاست خارجی علیه ایران ایجاد شده بود با سیاست های مدون و حساب شده بشکند و این موفقیت بالایی بود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چه آینده ای را برای آقای ظریف متصور خواهید بود گفت:نمی‌دانم این آدم‌های بزرگ در چنین مراحل بزرگی به کجا می‌رسند گرچه آقای ظریف تنها نیست و تیمی که با وی است نیز در موفقیت وی دخیل است .

وزیر بهداشت دولت اصلاحات در مورد اینکه برخی معتقد هستند که ظریف قابلیت ذبیرکلی سازمان ملل متحد را دارد گفت: این جایگاه بیشتر جایگاه سیاسی است و به این سادگی چنین آدم‌هایی از جنس ظریف را آنجا نمی‌برند مگر اینکه با یکسری از قدرت‌ها هماهنگ شوند و اگر این قابلیت را داشته باشند از آنها استفاده می‌کنند اما اگر با آنها هماهنگ نباشد ممکن است به آنها رای ندهند و در واقع در این بازی‌های بیشتر به بده بستان ها نقش بازی می کند تا قابلیت ها و توانایی‌ها و بر همین اساس ظریف نمی‌تواند دبیرکل سازمان ملل شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس در مورد اینکه برخی نیز معتقدند بعد از دوره هشت ساله روحانی ،اقای ظریف قابلیت و محبوبیت برای ریاست جمهوری را دارد نیز گفت:اگر آقای ظریف بخواهند می‌توانند برای خودشان تبلیغ کنند و ریس جمهور نیز شوند و قطعا با توجه به اینکه ظریف در روند سیاسی کشور تاثیر بزرگی داشته است لذا قابلیت این را دارد که ریس جمهور نیز شود گرچه باید برنامه های وی برای ریاست جمهوری را دید و البته باید به این نکته توجه داشت که اگر فرد در جایی موفق است معنایش این نیست که در همه جا موفق است .

پزشکیان در پایان خاطر نشان کرد که: وقتی احمدی نژاد می تواند ریس جمهور باشد قطعا آقای ظریف می تواند اولی تر رییس جمهور باشد.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=101956
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

نظر روحانی در مورد احتمال رای آوردنش در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش آسمونی:در مورد احتمال رای آوردنش در انتخابات آینده با خنده گفت:ما نمی‌توانیم پیشگویی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی