تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > واکنش احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی چه خواهد بود؟
ثبت نام لاتاری96

واکنش احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی چه خواهد بود؟

what will be disqualified mashaei ahmadinejads reaction واکنش احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی چه خواهد بود؟

 
تاریخ خبر :1392/02/31
 
مشایی به این سوال که در صورت رد صلاحیت شدن چه می کنید؟
 
پاسخ داد: اگر رد صلاحیت شوم گریه می کنم و تمکین! از سوی دیگر پاسخی که احمدی نژاد درباره پرسشی در خصوص احتمال رد صلاحیت شدن مشایی می دهد عجیب تر از پاسخ رحیم مشایی بود. رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که واکنش شما در صورت عدم احراز صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان چیست؟ گفت: ‌امروز چقدر هوا خوب است و به نظرم یکی از بهترین روزهای بهاری است.
سرویس سیاسی «فردا»- بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست‌جمهوری در شورای نگهبان به روزهای پایانی خود می‌رسد ازاین رو همه نگاه‌ها به سوی شورای نگهبان است که طبق قانون وظیفه احراز صلاحیت کاندیداها را برعهده دارد و به زودی لیست کاندیداهای تایید صلاحیت شده را اعلام خواهد کرد
 
انتشار اخباری مبنی بر تایید یا رد صلاحیت کاندیداها بخشی از اخبار رسانه‌ها را در روزهای گذشته به خود اختصاص داد و حتی برخی از رسانه‌ها اسامی برخی افراد را به‌عنوان کسانی که در بررسی‌ها صلاحیت‌شان رد شده یا مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته‌اند منتشر کردند که در نهایت با انتشار خبری از سوی عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان همه این گمانه‌زنی‌ها رد شد. 
 
در این بین نگاه اکثر کارشناسان و اهالی سیاست به تایید یا رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی، یار غار رئیس جمهور است. در شایعاتی که طی روزهای اخیر منتشر شد، نام مشایی سر لیست تمام اخبار منتشر شده درباره افراد رد صلاحیت شده از سوی شورای  نگهبان بود
 
البته رحیم مشایی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در صورت رد صلاحیت شدن چه می کنید؟ پاسخ عجیبی داده است. وی به این سوال که در صورت رد صلاحیت شدن چه می کنید؟، پاسخ داد: اگر رد صلاحیت شوم گریه می کنم و تمکین! 
 
از سوی دیگر پاسخی که احمدی نژاد درباره پرسشی در خصوص احتمال رد صلاحیت شدن مشایی می دهد عجیب تر از پاسخ رحیم مشایی بود. رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که واکنش شما در صورت عدم احراز صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان چیست؟ گفت: ‌امروز چقدر هوا خوب است و به نظرم یکی از بهترین روزهای بهاری است. 
 
حضور و عدم حضور چهره‌های منتسب به جریان‌های خاص سبب شده است که سیاسیون کشور درباره حضور آنها در انتخابات واکنش‌های متفاوت نشان داده و از شورای نگهبان درخواست کنند که درباره تایید یا رد صلاحیت این افراد هیچ‌گونه اغماضی نداشته باشد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=33539
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  ممنوعیت مسافرتی ترامپ فردا منقضی می‌شود

  به گزارش آسمونی:ممنوعیت‌های مناقشه برانگیز دونالد ترامپ علیه سفر اتباع شش کشور مسلمان به آمریکا در حالی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی