تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند

  بجنورد – در ادامه انصراف برخی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در خراسان شمالی، بار دیگر دوتن از نامزدهای این دوره از انتخابات از ادامه رقابت‌ها اعلام انصراف کردند.

  2004790

  به گزارش آسمونی به نقل خبرنگار مهر، با آغاز چهارمین روزتبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دو نامزد دیگر از حوزه‌های انتخابیه شهرستان اسفراین و شهرستان شیروان از ادامه رقابت‌های انتخاباتی، اعلام انصراف کردند و بدین ترتیب شمار نامزدهای باقی مانده این استان را از ۶۳ نفر به ۵۴ نفر کاهش دادند.

  از یک روز مانده به شروع تبلیغات انتخابات تا صبح امروز ۹ نفر از نامزدهای انتخاباتی شامل پنج نفر از حوزه انتخابیه اسفراین، یک نفر از حوزه انتخابیه شیروان و سه نفر از حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد از باقی ماندن در عرصه رقابت‌های انتخاباتی اعلام انصراف کرده‌اند.

  آقایان عباس کیفی بجستانی، احمد رضا وفایی، سعید آقایی از حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه وجاجرم و اقایان ابراهیم کرامتی زاده، احمد توسلی، بهرام قزی، حسن شریف و رمضان قره کاشلو از حوزه انتخابیه اسفراین و ابوالفضل بخشی پور از حوزه انتخابیه شیروان نامزدهای این دوره از انتخابات بودند که تا صبح امروز از ادامه رقابت‌ها انصراف داده‌اند.

  به این ترتیب هم اکنون در حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم ۳۲ نفر، حوزه انتخابیه اسفراین ۱۴ نفر و حوزه انتخابیه شیروان ۹ نفر باقی مانده‌اند که در رقابت‌های مجلس دهم در این استان حضور دارند.

  هنوز هم پیش بینی می‌شود با توجه به شمار زیاد نامزدهای انتخابات مجلس در این دوره، تا ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری و پایان زمان تبلیغات انتخابات، شمار دیگری از نامزدها از ادامه رقابت‌های انتخاباتی اعلام انصراف کنند.

  براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی ثبت احوال خراسان شمالی جمعیت این استان افزون بر ۹۲۹ هزار نفر است که تا روز هفتم اسفندماه جاری ۶۳۲ هزار و ۳۰۰ نفر شامل ۴۱۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم، ۱۲۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه شیروان و ۹۹ هزار نفر در حوزه انتخابیه اسفراین واجد شرایط رای دادن هستند.2002360

   

   

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134423
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  محمد بن نایف: تصاویر منتشر شده از بن سلمان قدیمی است/ خبر زخمی شدن او صحت دارد

  به گزارش آسمونی:ولیعهد سابق عربستان سعودی با انتشار پیامی توئیتری زخمی شدن محمد بن سلمان …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.