در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند
محل تبلیغات شما

ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند

بجنورد – در ادامه انصراف برخی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در خراسان شمالی، بار دیگر دوتن از نامزدهای این دوره از انتخابات از ادامه رقابت‌ها اعلام انصراف کردند.

2004790 ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند

به گزارش آسمونی به نقل خبرنگار مهر، با آغاز چهارمین روزتبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دو نامزد دیگر از حوزه‌های انتخابیه شهرستان اسفراین و شهرستان شیروان از ادامه رقابت‌های انتخاباتی، اعلام انصراف کردند و بدین ترتیب شمار نامزدهای باقی مانده این استان را از ۶۳ نفر به ۵۴ نفر کاهش دادند.

از یک روز مانده به شروع تبلیغات انتخابات تا صبح امروز ۹ نفر از نامزدهای انتخاباتی شامل پنج نفر از حوزه انتخابیه اسفراین، یک نفر از حوزه انتخابیه شیروان و سه نفر از حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد از باقی ماندن در عرصه رقابت‌های انتخاباتی اعلام انصراف کرده‌اند.

آقایان عباس کیفی بجستانی، احمد رضا وفایی، سعید آقایی از حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه وجاجرم و اقایان ابراهیم کرامتی زاده، احمد توسلی، بهرام قزی، حسن شریف و رمضان قره کاشلو از حوزه انتخابیه اسفراین و ابوالفضل بخشی پور از حوزه انتخابیه شیروان نامزدهای این دوره از انتخابات بودند که تا صبح امروز از ادامه رقابت‌ها انصراف داده‌اند.

به این ترتیب هم اکنون در حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم ۳۲ نفر، حوزه انتخابیه اسفراین ۱۴ نفر و حوزه انتخابیه شیروان ۹ نفر باقی مانده‌اند که در رقابت‌های مجلس دهم در این استان حضور دارند.

هنوز هم پیش بینی می‌شود با توجه به شمار زیاد نامزدهای انتخابات مجلس در این دوره، تا ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری و پایان زمان تبلیغات انتخابات، شمار دیگری از نامزدها از ادامه رقابت‌های انتخاباتی اعلام انصراف کنند.

براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی ثبت احوال خراسان شمالی جمعیت این استان افزون بر ۹۲۹ هزار نفر است که تا روز هفتم اسفندماه جاری ۶۳۲ هزار و ۳۰۰ نفر شامل ۴۱۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم، ۱۲۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه شیروان و ۹۹ هزار نفر در حوزه انتخابیه اسفراین واجد شرایط رای دادن هستند.2002360 ریزش مجدد نامزدهای مجلس دهم در خراسان شمالی/ ۵۴ نفر باقی ماندند

 

 

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134423
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

چرا کشور‌های عربی سایت‌های قطر را فیلتر کردند؟

به گزارش آسمونی:بر اساس گزارشات یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه امارات تمامی سایتهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی