آسمونی
اخبار سیاسی

واکنش رئیس کمیسیون اصل نود به ادعای احمدی‌نژاد درباره شکایت مجلس از وی

 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی
 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

The response of the head of the Ninety Point Commission to Ahmadinejads claim regarding the parliamentary complaint against him واکنش رئیس کمیسیون اصل نود به ادعای احمدی‌نژاد درباره شکایت مجلس از وی

به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون اصل 90 به ادعای احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه شکایت مجلس از سوی شخص لاریجانی انجام شده است، واکنش نشان داد.

داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود با اشاره به اینکه گزارشی از عدم رعایت قوانین و اجرای آن به وسیله احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم در مجلس نهم به قوه قضاییه ارسال کردیم، گفت: گزارشی هم در مجلس دهم در حال تدوین داریم.

وی تأکید کرد: برخی موارد تخلف قانونی مربوط به دولت احمدی نژاد و همینطور روحانی را نیز احصا کردیم که قرار است در صحن علنی قرائت شود.

محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احمدی نژاد ادعا کرده شکایت مجلس از وی شخصی بوده و از سوی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی انجام شده است، تأکید کرد: خیر چنین چیزی نیست.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس بیان کرد: دولت احمدی نژاد 200 مورد عدم اجرای قانون، عدم ابلاغ به موقع یا عدم تدوین آیین‌نامه داشته است که شکایت مجلس متشکل از شکایت‌های مردمی و دستگاه‌های مختلف از احمدی‌نژاد را به قوه قضاییه ارسال کرده‌ایم که هنوز پاسخ آن به دست ما نرسیده است.

منبع: آنا

تازه های مرتبط

بخشی از جسد خاشقجی به ریاض منتقل شده است

مخالفت جهانگیری با افزایش قیمت بنزین

تایید حكم اعدام 2 مفسد اقتصادی

رئیس جمهور ۴ وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد

تظاهرات مخالفان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در لندن

واکنش کاخ سفید به تایید خبر کشته شدن خاشقچی

طاهره رضایی

درج نظر