تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > دولت و مجلس باید در موضوع فیش‌های حقوقی نظارت جدی داشته باشند
تبلیغات اینترنتی

دولت و مجلس باید در موضوع فیش‌های حقوقی نظارت جدی داشته باشند

1395/04/22

نماینده سابق مردم تهران گفت: با متخلفانی که به صورت آگاهانه از بیت‌المال سوء استفاده کرده‌اند باید برخورد شود.

The government and parliament must be serious monitoring on the issue of payroll records دولت و مجلس باید در موضوع فیش‌های حقوقی نظارت جدی داشته باشند
  به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در گفت‌وگو با اسماعیل کوثری ، پیرامون ریشه فیش‌های حقوقی نجومی گفت: مقداری از این جریان به ضعف قانون و مقداری هم به عدم نظارت صحیح دستگاه‌های ذیربط باز می‌گردد.

 نماینده سابق مردم تهران با اشاره به نقش نظارتی ضعیف دولت و مجلس در این راستا اظهار داشت: این نظارت باید به وسیله افرادی خودساخته صورت گیرد تا با قضیه جدی برخورد شود.

 وی با بیان اینکه اغماض و چشم‌پوشی از تخلفات برخی مسئولان منجر به این معضل کلان شده است، تصریح کرد: اگر با تخلفات خرد به موقع برخورد شود، دیگر شاهد چنین اتفاقات ناپسندی در نظام نخواهیم بود.

 نماینده سابق مردم تهران با اشاره به نقش ویژه مجلس و دیوان محاسبات در امر نظارت گفت: نظارت تنها وظیفه مجلس نیست بلکه دولت هم باید اقدامات مقتضی را در این راستا ترتیب اثر دهد.

 وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه با متخلفان حقوق‌های نامتعارف چه باید کرد گفت: باید با متخلفانی که به صورت آگاهانه دست به سوء استفاده از بیت‌المال زده‌اند برخورد شود اما اگر آنان نیز بازیچه افرادی دیگر شده‌اند باید آن افراد بالا دستی هم مجازات شوند.

 کوثری در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه اصولگرایان قرار است از چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری 96 حمایت کنند خاطر نشان کرد: تاکنون در این باره هیچ بحثی میان اصولگریان نشده است.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=179689
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

saddam-hussain

صدام حسین زنده است و از تهران داعش را رهبری می کند!

به گزارش آسمونی: دیکتاتور ساقط شده عراق زنده می‌باشد و در این سال‌ها دائما از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.