در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت/ هر لحظه تمام تحریم‌ها قابل برگشتند/در برجام از کلمه “تعلیق” تحریم‌ها استفاده شده نه “توقف”
محل تبلیغات شما

عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت/ هر لحظه تمام تحریم‌ها قابل برگشتند/در برجام از کلمه “تعلیق” تحریم‌ها استفاده شده نه “توقف”

به گزارش آسمونی:سید مصطفی میرسلیم گفت: بعد از چهار سال از عمر دولت یازدهم عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت چرا که هم و غم دولت فقط برجام بود.
سید مصطفی میرسلیم در ارومیه با انتقاد از عملکرد دولت در سیاست خارجی اظهار داشت: در این چهار سال تمام هم و غم دولت به‌روی برجام صرف شد و از مسائل دیگر سیاست خارجی غفلت کرد.

The dignity of Iranian passport did not return عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت/ هر لحظه تمام تحریم‌ها قابل برگشتند/در برجام از کلمه تعلیق تحریم‌ها استفاده شده نه توقفوی بیان کرد: منافع مشترک دوجانبه با کشورهای دیگر درنظر گرفته نشد چرا که به آنها اهمیتی داده نمی‌شد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در برجام از کلمه تعلیق تحریم‌ها استفاده شده و نه توقف تحریم‌ها یعنی هر لحظه می‌توانند تحریم‌ها را دوباره برگردانند.

وی تصریح کرد: به هرحال برجام کوششی است که انجام شد و منتهی به یک متنی شد که ابهامات و ضعف‌های زیادی دارد بنابراین باید هر تلاشی کرد تا طرف مقابل وادار شود به تعهدات خود عمل کند.

میرسلیم خطاب به دولت گفت: چرا در این چند سال دست روی دست گذاشتید؟ چرا به فرصت‌های گران‌بهای این مدت توجه نکردید؟ مگر این‌جوان‌ها آماده به‌کار نبودند؟ چرا از آنها استفاده نکردید؟

وی در پاسخ به سؤال تسنیم در مورد بازگشت عزت و اعتبار به پاسپورت ایرانی که یکی از شعار‌های انتخاباتی روحانی در سال 92 بود اظهار کرد: نخیر، متأسفانه بعد از چهار سال از روی کار آمدن دولت یازدهم عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=255384
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

چرا کشور‌های عربی سایت‌های قطر را فیلتر کردند؟

به گزارش آسمونی:بر اساس گزارشات یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه امارات تمامی سایتهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی