تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > بازتاب جهانی پوستر ترامپ مچکریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  بازتاب جهانی پوستر ترامپ مچکریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

  thanks Trump Poster International reflect on 22 Bahman بازتاب جهانی پوستر ترامپ مچکریم در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش آسمونی:

  سال هاست که در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در قالب پلاکاردها و پوسترها شعارهایمان را روی دست می گیریم.

  امسال پوستری که تصویر ترامپ را با جمله ای از رهبر انقلاب به تصویرمی کشید و به همت فرهنگسرای انقلاب اسلامی در روز راهپیمایی توزیع شده بود، انعکاسی جهانی پیدا کرد.

  پوستر «ترامپ متشکریم، برای افشای چهره واقعی آمریکا» که در راهپیمایی ۲۲ بهمن در دست مردم بود، مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت. پیام ساده این پوستر که برگرفته از سخنان رهبر انقلاب بود، نه تنها پاسخ صریح و شفاف مردم ایران به تهدیدهای رئیس جمهور آمریکا را بیان می کرد که برای رسانه های جهانی هم پاسخی اقناعی داشت.

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار روز چهارشنبه ۲۰ بهمن با فرماندهان نیروی هوایی به تحولات اخیر آمریکا پس از انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری اشاره کردند «این آقای تازه آمده در آمریکا با حرف ها و اقدامات خود حرف های ۳۸ ساله نظام اسلامی را در باره فساد همه جانبه دستگاه حاکم آمریکا علنی و عریان در مقابل افکار عمومی قرار داده است و ملت ایران در روز ۲۲ بهمن پاسخ اقدامات و تهدیدات او را خواهند داد.»

  خبرگزاری فرانسوی «ای اف پی»، شبکه خبری سی ان ان، خبرگزاری «المنار»، «عمان آبزرور» و  و سایت «آی ۲۴ نیوز» فرانسه در گزارشی از راهپیمایی۲۲ بهمن به پلاکارد «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» اشاره کرده و می نویسند این پلاکارد بازتاب سخنان رهبر ایران است.

  «نیویورک پست» می نویسد: «تظاهرکنندگان در حالی که شعارهای ضد آمریکایی و اسرائیلی سر می دهند پلاکاردهایی در دست دارند که بر روی یکی از آنها نوشته شده است «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم.»

  خبرگزاری «پاک تریبون» و خبرگزاری «نیشن» پاکستان در گزارش خود  درباره راهپیمایی ایرانیان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به پلاکاردها و شعارهای آنها درباره علیه ترامپ اشاره کرده اند «بر روی یکی دیگر از پلاکاردها نوشته شده است «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» که به سخنان رهبر انقلاب اسلامی در هفته گذشته اشاره دارد.»

  وب سایت «ورلد بولتن» و «ایندیپندنت» بنگلادش و بخش خبری سایت «ام اس ان» نیز به پلاکارد «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» اشاره کرده و می نویسند این پلاکارد بازتاب سخنان رهبر ایران است.

  وب سایت «نهاد اورشلیم متحد» رژیم صهیونیستی در گزارشی به راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پرداخته است و نوشته است در میان شعرهای ضد آمریکایی و اسرائیلی پلاکاردهایی با مضمون «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» به چشم می خورد.

  خبرگزاری اسپانیایی زبان «موندو آگوا سانیمینتو» نیز در گزارش  خود ضمن اشاره به سخنان روحانی و آیت الله خامنه ای نوشته است تظاهرات کنندگان که شعرهای همیشگی ضد امریکا و اسرائیل سر می دادند پلاکاردهایی با نوشته «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» در دست داشتند.  

  وب سایت «عربز تودی»، «ایژیان برکینگ نیوز»، «ایسلامیک تورکی»  و «ان تی وی آنلاین» بنگلادش نیز به پلاکارد «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» اشاره کرده و می نویسد این پلاکارد بازتاب سخنان رهبر ایران است.

  سایت خبری «واتساپیک» نیز سخنان آیت الله خامنه ای  و پلاکاردهایی با نوشته «از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا ممنونیم» را مطرح کرده است.

  منبع: افکار نیوز

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  کشف فساد هماهنگ با دستکاری در فرایند ثبت سفارش

  به گزارش آسمونی:رئیس جمهور پس از دریافت گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات، امور …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.