در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > تهرانی‌ها ۵۰ نماینده انتخاب می‌کنند
کانال تلگرام کوروش

تهرانی‌ها ۵۰ نماینده انتخاب می‌کنند

Untitled 1 139 تهرانی‌ها ۵۰ نماینده انتخاب می‌کنند1394/11/28

به گزارش آسمونی در تهران ۵۰ نماینده برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان انتخاب خواهند شد که به تفکیک ۳۰ نماینده برای مجلس، ۱۶ نماینده برای مجلس خبرگان و ۴ نماینده برای اقلیت‌های کشور که این ۵۰ نماینده یک هفتم نمایندگان انتخاب شده از کل کشور می‌باشند.

1- یک تعاونی با تجهیز مصلای تهران به غرفه‌های مختلف قرار است آنها را در ازای دریافت اجاره به نامزدهای انتخاباتی شهر تهران اجاره دهد تا آنها در این غرفه‌ها طبق مقررات به تبلیغات خود بپردازند.

2 – در تهران 50 نماینده برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان انتخاب خواهند شد که به تفکیک 30 نماینده برای مجلس، 16 نماینده برای مجلس خبرگان و 4 نماینده برای اقلیت‌های کشور که این 50 نماینده یک هفتم نمایندگان انتخاب شده از کل کشور می‌باشند. 

3- در تهران 1200 نامزد انتخاباتی داریم که در 22 منطقه شهرداری می‌توانند هر کدام دو ستاد انتخاباتی داشته باشند که با احتساب این ستادها و تعداد نمایندگان چیزی حدود 50 هزار ستاد انتخاباتی در تهران فعالیت‌ تبلیغاتی خود را انجام خواهند داد. 

4 – برای روز برگزاری انتخابات در 4600 شعبه اخذ رای 25 نفر عوامل اجرایی خواهند بود که برای هر کدام از اینها 3 پرس غذا صبحانه، ناهار و شام در نظر گرفته شده که با احتساب هر نفر 30 هزار تومان هزینه تغذیه عوامل اجرایی در روز 7 اسفند 3 میلیارد و 450 میلیون تومان خواهد شد. 

5 – 30 نفر از نامزدهای انتخاباتی تهران طی نامه‌هایی از فرمانداری تقاضای وام برای هزینه‌های خود کرده‌اند که این موضوع از سوی فرمانداری تهران رد شده است. 

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133961
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

مشروح اولین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری 96 در رسانه ملی

به گزارش آسمونی:اولین مناظره  کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری امروز 88 اردیبهشت ماه با موضوع مسائل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی