تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > تهرانی‌ها ۵۰ نماینده انتخاب می‌کنند
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت
تبلیغات اینترنتی

تهرانی‌ها ۵۰ نماینده انتخاب می‌کنند

Untitled-1۱۳۹۴/۱۱/۲۸

به گزارش آسمونی در تهران ۵۰ نماینده برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان انتخاب خواهند شد که به تفکیک ۳۰ نماینده برای مجلس، ۱۶ نماینده برای مجلس خبرگان و ۴ نماینده برای اقلیت‌های کشور که این ۵۰ نماینده یک هفتم نمایندگان انتخاب شده از کل کشور می‌باشند.

۱- یک تعاونی با تجهیز مصلای تهران به غرفه‌های مختلف قرار است آنها را در ازای دریافت اجاره به نامزدهای انتخاباتی شهر تهران اجاره دهد تا آنها در این غرفه‌ها طبق مقررات به تبلیغات خود بپردازند.

۲ – در تهران ۵۰ نماینده برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان انتخاب خواهند شد که به تفکیک ۳۰ نماینده برای مجلس، ۱۶ نماینده برای مجلس خبرگان و ۴ نماینده برای اقلیت‌های کشور که این ۵۰ نماینده یک هفتم نمایندگان انتخاب شده از کل کشور می‌باشند. 

۳- در تهران ۱۲۰۰ نامزد انتخاباتی داریم که در ۲۲ منطقه شهرداری می‌توانند هر کدام دو ستاد انتخاباتی داشته باشند که با احتساب این ستادها و تعداد نمایندگان چیزی حدود ۵۰ هزار ستاد انتخاباتی در تهران فعالیت‌ تبلیغاتی خود را انجام خواهند داد. 

۴ – برای روز برگزاری انتخابات در ۴۶۰۰ شعبه اخذ رای ۲۵ نفر عوامل اجرایی خواهند بود که برای هر کدام از اینها ۳ پرس غذا صبحانه، ناهار و شام در نظر گرفته شده که با احتساب هر نفر ۳۰ هزار تومان هزینه تغذیه عوامل اجرایی در روز ۷ اسفند ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان خواهد شد. 

۵ – ۳۰ نفر از نامزدهای انتخاباتی تهران طی نامه‌هایی از فرمانداری تقاضای وام برای هزینه‌های خود کرده‌اند که این موضوع از سوی فرمانداری تهران رد شده است. 

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133961
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  نطق محمود صادقی جو مجلس را متشنّج کرد

  به گزارش آسمونی:جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از نطق محمود صادقی نماینده تهران …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.