تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > ظریف غلط زیادی کرده!!! / انتقاد شدید نمایندگان از ظریف بخاطر دست دادن با اوباما
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • ظریف غلط زیادی کرده!!! / انتقاد شدید نمایندگان از ظریف بخاطر دست دادن با اوباما

  severe-criticism-mps-from-zarif(1)

  1394/07/08

  بیرانوند بر همین اساس یادآور شد: ملت رشید ایران سالهاست که تاوان رفتار استکباری شیطان بزرگ را می‌دهند، هنوز بسیاری از شهدای ما به خانه بازنگشتند که آمریکا قصد ریشه‌کنی ملت ایران را دارد، لااقل به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید. وی با بیان اینکه ایران فروختنی نیست، تصریح کرد: غیرت در رگ‌های ملت ایران جاری است و ایران تسلیم آمریکا نخواهد شد.

  نماینده بروجرد در مجلس با انتقاد شدید از دست دادن وزیر خارجه با رئیس جمهور آمریکا، خطاب به ظریف گفت: زمانی که صدها حاجی ایرانی به واسطه جنایت سعودی به آغوش مرگ خفتند یا مفقود شدند، ظریف به طور اتفاقی خود را به آغوش اوباما رساند.

  به گزارش آسمونی به نقل خبرگزاری فارس، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی نسبت به دست دادن ظریف با اوباما رئیس‌جمهور آمریکا به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: دقیقاً زمانی که صدها حاجی ایرانی به واسطه جنایت سعودی به آغوش مرگ خفتند یا مفقود شدند، ظریف به طور اتفاقی خود را به آغوش اوباما رساند.

  صدای سخنان توهین آمیز نمایندگان مجلس به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه 

  وی با بیان اینکه آقای ظریف غلط زیادی کرده است، گفت: اگر به عنوان وزیر خارجه این خطا را انجام داده، باید بداند از چارچوب اختیاراتش تخطی کرده است و باید مجازات شود، اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.

  بیرانوند بر همین اساس یادآور شد: ملت رشید ایران سالهاست که تاوان رفتار استکباری شیطان بزرگ را می‌دهند، هنوز بسیاری از شهدای ما به خانه بازنگشتند که آمریکا قصد ریشه‌کنی ملت ایران را دارد، لااقل به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید.

  وی با بیان اینکه ایران فروختنی نیست، تصریح کرد: غیرت در رگ‌های ملت ایران جاری است و ایران تسلیم آمریکا نخواهد شد.

  در ادامه ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس در پاسخ به تذکر بیرانوند توضیح داد: غیرت دینی افرادی مانند ظریف برای دفاع از انقلاب، رهبری و خون شهدا از بنده کمتر نیست، ممکن است بر اساس تصمیمی، اقدامی انجام داده باشند و این اقدام آقای ظریف مورد نقد بنده و شما و بسیاری از دوستان باشد، اما بنا نیست که یک انسانی که در تاریخ زندگی‌اش نشان داده در خدمت امام و رهبری ایفای نقش می‌کند، با ادبیاتی که شایسته نیست، او را نقد کنیم.

  وی با بیان اینکه ما خطوط قرمزی نسبت به آمریکا داریم، تأکید کرد: ملت بزرگ ایران جنایات آمریکا را در طول تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد، امروز چالش‌های دنیای اسلام در عربستان، سوریه و یمن ناشی از سیاست مذبوحانه مخالف با منافع ملت اسلام است که از سوی سیاستمداران آمریکا رقم می‌خورد.

  ابوترابی‌فرد گفت: قطعاً ملت ایران و مجلس شورای اسلامی موضع قاطعی را نسبت به رفتار سردمداران آمریکا خواهد داشت و کمترین رفتاری که زمینه نفوذ غرب را فراهم کند، رصد خواهد کرد.

  severe-criticism-mps-from-zarif
  شعار «مرگ بر آمریکا»ی بهارستان‌ نشینان در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

  ، نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی به ریاست حجت‌الاسلام سیدمحمدحسین ابوترابی‌فرد نائب رئیس اول رئیس مجلس شورای سلامی آغاز شد.

  در ابتدای جلسه بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس قصد داشت در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما در صحن پارلمان تذکر دهد که ابوترابی‌فرد این اجازه را به نماینده بروجرد نداد و اعلام کرد که این نماینده در پایان جلسه امروز می‌تواند تذکر خود را بیان کند.

  بیرانوند هم پس از آنکه اجازه بیان نطقش را نیافت با صدای بلند در صحن پارلمان گفت «اجازه دهید که تذکر خود را بیان کنم. این مطلب در شلوغی جلسه امروز گم می‌شود. اینها با اجازه چه کسی با اوباما دیدار کردند. دفعه قبل که با اوباما به صورت تلفنی صحبت کردند و این دفعه نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته است.»

  سپس بیرانوند در صحن مجلس مجلس شعار «مرگ بر آمریکا» سر داد؛ جمعی از نمایندگان هم برای نشان دادن اعتراض خود به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

  مبادا به طور اتفاقی سند ذلت ملت در مجلس تصویب شود/ انتقاد از دست دادن ظریف با اوباما

  نماینده تهران در مجلس با انتقاد شدید از دست دادن وزیر خارجه با رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: آقای ظریف! چرا به طور اتفاقی راهت را کج نکردی تا با آن دست چدنی مواجه نشوی؟ مبادا سند ذلت ملت ایران در مجلس تصویب شود.

  به گزارش آسمونی به نقل از  خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی اظهار داشت: ۲ سال قبل دولت گفت به طور اتفاقی آقای روحانی با اوباما تلفنی صحبت کرد، سال قبل گفتند به طور اتفاقی ظریف با «جان‌ کری» وزیر امور خارجه آمریکا نیم ساعت قدم زده است، امسال گفتند به طور اتفاقی آقای ظریف و اوباما رئیس‌جمهور آمریکا مواجه شدند و با هم دست دادند، حتما سال آینده می‌گویند به طور اتفاقی پریدند بغل هم و روبوسی کردند.

  وی افزود: تاریخ از این اتفاقات اتفاقی پر است، به طور اتفاقی یک عده غدیر خم را فراموش کردند، به طور اتفاقی یکسری از فرماندهان امام حسن (ع)، آن امام را تنها گذاشتند، به طور اتفاقی یک عده‌ای به لشکر یزید پیوستند و عاشورا رقم خورد و بهانه همه این موضوعات اتفاقی بودن بود.

  رسایی تأکید کرد: ما از یاد نبردیم به طور اتفاقی همه این افراد از گندم ری محروم شدند، آقای ظریف! چطور به طور اتفاقی راهت را کج نکردی تا با آن دست چدنی مواجه نشوی؟ چرا به طور اتفاقی راهت را کج نکردی تا با دستی که به خون ملت ایران و ملت‌های دنیا آغشته است، دست ندهی؟ ما این موضوع را بررسی می‌کنیم.

  پس از این سخنان رسایی، کلیپی که رسایی به اتاق فرمان مجلس داده بود، پخش شد. در این کلیپ یک دقیقه‌ای محسن محسنی جانباز روشندل ۷۰ درصد در دیدار با مقام معظم رهبری انتقاداتی را نسبت به برجام مطرح می‌کند و رهبر معظم انقلاب هم خطاب به وی می‌فرمایند که اگر برجام با دقت نظر در مجلس بررسی نمی‌شود، این مسئله را به اعضای برجام بگویید.

  پس از پایان تذکر رسایی،‌نمایندگان مجلس و همچنین میهمانان حاضر در صحن علنی با صدای بلند ضمن تأیید سخنان رسایی شعار «مرگ بر آمریکا» و «الله اکبر» سر دادند.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=114143
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  مجلس زمینه حذف تبعیض در پرداخت‌ها را فراهم کند

  سخنگوی دولت گفت: اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی دولت به مجلس ارسال شده …

  4 دیدگاه

  1. عباس منصوری

   بیراوند،آداب و رفتارت-الفاظ و زبانت-شان و شخصیتت در حد نمایندگی مجلس نیست.

  2. اقایون تو رو خدا به کارهای اقای ظریف بیخودی گیر ندهید اگه خیلی غیرتی هستی اول بگو چرا بعد از جنایتهای عراق که شرمم میاید بگم تو قصر شیرین با خواهرامون چکار کردن چرا رابطه گذاشتین و بزرگترین کمکهای مالی را میکنند به قول شما هنوز جسد خیلی از شهدا نیومده خواهش میکنم منطقی حرف بزنین

  3. خیلی جالبه یه نماینده بی سواد چه الفاضی که لایق خودشه نثار نماینده یک ملت میکنه
   اقای بی سواد اول عکس و فیلمو ببین بعد نظر پرفوسوریتو ارایه بده

  4. اگر به عنوان یک شخص عطش روبوسی با اوباما و کری را دارد، از سمت خود استعفا نموده و درب خانه کری و اوباما بساط کند.

   عجب حرفی زدیا…!!! اگر حرف عطش باشه که باید با اشتون روبوسی میکرد نه با اوبامای سیاه و گوش دراز…!!
   اگه به کارها و تصمیمات حتی خیلی ساده ی دیپلماتهای خودمون اعتماد نداریم پس چرا اونها رو میفرستیم به بیرون از کشور..!!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.