تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > اجازه فعالیت به کانال‌های ضدانقلاب تلگرام نمی‌دهیم/ دسترسی مردم هم محدود نمی‌شود
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • اجازه فعالیت به کانال‌های ضدانقلاب تلگرام نمی‌دهیم/ دسترسی مردم هم محدود نمی‌شود

  947caa6ba50b4a78016ca7218bc17f2b اجازه فعالیت به کانال‌های ضدانقلاب تلگرام نمی‌دهیم/ دسترسی مردم هم محدود نمی‌شود

  به گزارش آسمونی:وزیر ارتباطات گفت: ما با کانال‌های ضدانقلاب مخالفیم و آنها را پیگیری کرده و به آنها اجازه فعالیت نمی‌دهیم.

  محمدجواد آذری جهرمی امروز در حاشیه برنامه روز جهانی پست در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اظهارات مقامات قضایی درباره تلگرام، اظهار کرد: هدف اول ضدانقلاب ناراضی کردن مردم و جدا کردن مردم از بدنه نظام است.

  وزیر ارتباطات افزود: اینکه یک کانال ضدانقلاب در فضای مجازی طرح‌های ناروایی بزند که ما نیز آنها را تأیید نمی‌کنیم و حتی به خود ما نیز چنین موضوعاتی را انتساب کردند، ما به‌واسطه این موضوع بخواهیم گام برداریم و مردم را ناراضی کنیم اشتباه است؛ دادستان‌کل کشور هم همان‌طور که اظهار کرده به‌دنبال بستن فضای مجازی نیست.

  وی با بیان اینکه “ما باید ضدانقلاب و کسانی را که این فضا را ناامن می‌کنند و آرامش روانی جامعه را به هم می‌زنند مورد هدف قرار دهیم”، گفت: طبیعتاً ما از گردش آزاد اطلاعات استقبال می‌کنیم و دولت نیز به این موضوع تأکید دارد؛ مردم پلت‌فرم مورد نیاز خود را انتخاب کرده و ما نیز باید درباره آن تعامل کنیم.

  آذری جهرمی خاطرنشان کرد: البته باید خطوط قرمز رعایت شود؛ این صحیح نیست که دو مجموعه نظام به‌خاطر کانال‌های ضدانقلاب، دعواهای رسانه‌ای داشته باشند؛ هم قوه قضاییه و هم دولت با مطالبی که خلاف شرع، خلاف دین، دروغ‌پراکنی و خلاف امنیت کشور باشد مخالف هستند.

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اظهار اینکه اگر عده‌ای بخواهند امنیت روانی و فضای کسب‌وکار کشور را به‌هم بزنند صحیح نیست، تصریح کرد: برخی از مردم فکر می‌کنند پخش این شایعات جذابیت دارد، در صورتی که این موضوعات سرمایه‌‌گذاری در کشور را به خطر می‌اندازد؛ زمانی که اعتماد به دستگاه قضایی و مدیریتی کشور از بین برود، مردم به سرمایه‌ گذاری اعتماد نمی‌کنند و ما نیز نباید اجازه ایجاد این بی‌اعتمادی را بدهیم.

  به کانال‌های ضدانقلاب اجازه فعالیت نمی‌دهیم

  جهرمی خاطرنشان کرد: البته فضای سیاسی کشور باز است و نظرات مختلف و انتقادی مطرح می‌شود؛ دولت نیز موافق نیست که کانال‌های سیاسی با بهانه ضدانقلاب بسته شود.

  وی افزود: ما با کانال‌های ضدانقلاب مخالفیم و آنها را پیگیری کرده و به آنها اجازه فعالیت نمی‌دهیم؛ همه مسئولان نظام در این موضوع همسو هستیم اما اگر عده‌ای بخواهند با این نگاه فضای سیاسی را محدود کنند و با این عناوین دسترسی مردم را ببندند، ما موافق نیستیم و دولت مانند گذشته پای این موضوع ایستاده و اجازه نمی‌دهد یک‌سری محدودیت‌ها به‌دلایل سیاسی برای مردم ایجاد شود.

  جوان‌ترین وزیر کابینه دوازدهم ابراز کرد: البته در اصول نظام و انقلاب همه پایبند و هم‌صدا هستند و این پیام را نیز مخابره می‌کنیم که هیچ اختلافی در این عرصه با هیچ مجموعه‌ای نداریم.

  منبع: تسنیم

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  اولین مصاحبه سرباز ربوده شده‌ای که بعد از ۱۵ ماه به وطن بازگشت

  به گزارش آسمونی:یکی از سربازان مرزی کشور پس از ۱۵ ماه اسارت در دست گروه‌های …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.