تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سیاسی > بررسی تبلیغات انتخاباتی در جلسه هیئت اجرایی
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

بررسی تبلیغات انتخاباتی در جلسه هیئت اجرایی

evaluation-of-the-campaign

 

تاریخ خبر: ۱۳۹۲/۰۳/۰۵
پنجمین جلسه هیئت اجرایی مرکزی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با دستور کار چگونگی فرآیند تبلیغات انتخاباتی برگزار شد.

مصطفی محمد نجار رییس هیئت اجرایی مرکزی انتخابات پس از پایان این جلسه در جمع خبرنگاران‌گفت: در پنجمین جلسه هیئت اجرایی مرکزی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چند دستور کار مطرح شد که بحث فرآیند تبلیغات انتخاباتی از جمله آن بود.
وی افزود: با توجه به این که شورای نگهبان نتایج بررسی صلاحیت ها را اعلام کرده و تبلیغات نامزدها و هواداران آنان بر اساس قانون آغاز شده است؛ چگونگی فرآیند تبلیغات در جلسه امروز مرور و بررسی شد.

 

محمدنجار،گفت: سازمان صدا و سیما بر اساس مصوبات کمیسیون تبلیغات برنامه ریزی خوبی کرده است و کارها به خوبی پیش می رود.وی افزود: با همکاری خوب سازمان صدا و سیما و نامزدها، امیدواریم به خوبی اطلاع رسانی شود تا مردم به انتخاب اصلح دست یابند.

 

وزیر کشور ادامه داد: بر اساس قانون تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت هشت صبح۲۳خرداد ادامه دارد و پس از آن یک روز سکوت تبلیغاتی خواهیم داشت تا این که در۲۴ خرداد فرآیند اخذ رأی آغاز شود.
محمدنجار در بخش دیگری به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: در حوزه انتخابات شوراها، فرصت چهار روزه اعتراض و شکایت کاندیداها به پایان رسیده است و هم اکنون در فرصت ده روزه رسیدگی به شکایات هستیم که تا یازدهم خرداد ادامه دارد.

 

وزیرکشور اضافه کرد: پس از اعلام نتایج شکایات ،۱۳تا ۱۵خرداد فرصتی برای انتشار اسامی نامزدهای شوراهاست و از۱۶خرداد؛ تبلیغات شوراها به مدت یک هفته آغاز می شود و در ساعت ۸ صبح ۲۳خرداد پایان می یابد. وی با اشاره به این که همه ما برای ایجاد بسترهای لازم به منظور خلق حماسه سیاسی مسئولیت داریم گفت: در این فرصت با استانداران و معاونان سیاسی استانداری نشست هایی را برگزار و فرآیند اجرایی انتخابات را مرور می کنیم و استانداران نیز با دعوت از نخبگان و متخصصان زمینه ها را برای خلق حماسه سیاسی رقم خواهند زد.

 

محمدنجار افزود: اگر چه خلق حماسه سیاسی با مردم است اما مسئولیت هایی نیز متوجه اعضای هیئت اجرایی مرکزی انتخابات است که در جلسه امروز بحث شد.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های خوب در زمینه تبلیغات فرصتی ایجاد می شود که نامزدها باید از این فرصت برای اطلاع رسانی حداکثر استفاده را کنند تا مردم برنامه های آنها را بشنوند و از نزدیک ببینند و به انتخاب اصلح دست یابند

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=33850
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  نامه معرفی وزرای پیشنهادی علوم و نیرو اعلام وصول شد/جلسه رای اعتماد؛ یکشنبه ۷ آبان

  به گزارش آسمونی:نامه معرفی منصور غلامی و رضا اردکانیان به عنوان گزینه های پیشنهادی وزارت …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.